Editörler :
12 Ağustos 2019 00:02   

Hem İKM, Hem Katiplik Kazanmak?

Arkadaşlar ben İKM olmak istiyorum. Ama Katiplik için de başvuru yaptım. Mülakatlar aynı zamanlarda zaten atıyorum nasip oldu da Katipliği kazandım. Peki İKM alımı yapan komisyon bunu göz önünde bulundurur mu? Yani nasıl olsa Katip olmuş biz verdiğimiz puanı düşürelim bunu almayalım gibi bi durum söz konusu olur mu, yoksa tercih bana mı kalır hangisini istiyorsam? (Katiplik kendi şehrim, İKM ise yaşamadığım şehirdeki komisyon)

12 Ağustos 2019 11:21

Kurtan0
Aday Memur
Yok mu bilen neden - veriyorsunuz
12 Ağustos 2019 15:23

Madsizzle
Şef
eksi verenleri bosver adaylarin neredeyse yuzde 90 i en az iki basvuru yapti kimsenin kimseyi elestirme hakki yok.mulhakat tarihleri cakisirsa birine dilekce yazacaksin.yardimci oluyorlar genelde.ikisini de kazanirsan feragat dilekcesi verceksin.birine gideceksin.bu resmi prosedur.bana sorarsan pratikte ikisini kazanmaya imkan taninmayabilir istihdam zafiyeti olusmamasi acisindan.
12 Ağustos 2019 22:10

123asdf
Aday Memur
eksi verenleri bosver adaylarin neredeyse yuzde 90 i en az iki basvuru yapti kimsenin kimseyi elestirme hakki yok.mulhakat tarihleri cakisirsa birine dilekce yazacaksin.yardimci oluyorlar genelde.ikisini de kazanirsan feragat dilekcesi verceksin.birine gideceksin.bu resmi prosedur.bana sorarsan pratikte ikisini kazanmaya imkan taninmayabilir istihdam zafiyeti olusmamasi acisindan.
Madsizzle, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bu mülakatlar çakışırsa dilekçe verme olayı aynı şehir içerisinde mi geçerli ya da farklı şehirlerde de oluyor mu ? bir de mülakat tek gün sürüyorsa kimse 3 5 kişinin çakıştı diye bir sonraki günü beklemez ki bir bilginiz var mı bu konuda tam olarak

12 Ağustos 2019 23:16

Madsizzle
Şef

Bu mülakatlar çakışırsa dilekçe verme olayı aynı şehir içerisinde mi geçerli ya da farklı şehirlerde de oluyor mu ? bir de mülakat tek gün sürüyorsa kimse 3 5 kişinin çakıştı diye bir sonraki günü beklemez ki bir bilginiz var mı bu konuda tam olarak

123asdf, 1 hafta önce - Alıntıya git
dostum o tamamen komisyonuj kanaatine kalmis bir durum standart olmuyoe
Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?