Editörler : Pangaea
12 Ağustos 2019 01:32

Erken açıklanır mı?

Arkadaşlar KPSS 29 ağustostan önce şöyle bi 20-25 arası açıklanır mı? Tatile gideceğim kendime o zamanı of olacak mı, ne olacak, kaç geleceklerle zehir etmek istemiyorum. :D

TauroJen
Aday Memur
12 Ağustos 2019 02:31

Açıklanacak bence. 20-22 arası bekliyorum

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
12 Ağustos 2019 09:01

Erken açıklanacağını zannetmiyorum.Geçen senelerde söyledikleri tarihlerden erken açıkladıkları olmuştu ancak bekledikleri netlerden düşük netleri ve puanları gören adaylar(her sene bu adaylardan bol miktarda olur) erken açıklandığı için yanlışlık var sonuçlarda diyerek ÖSYM'yi topa tutmuşlardı.

Ösym tekrar aynı suçlamalara maruz kalmak istemiyorsa gününde açıklamalı bence.Aksi taktirde dediğim gibi yine "optikler aceleyle yanlış şekilde okunmuş, hesapladığım netler bunlar değildi "diyen ve sosyal medyayı abluka altına alan binlerce adayla karşılaşacaklar.

sekerkavanozuu
Kapalı
12 Ağustos 2019 11:38

İtiraz etsinler. Zaten kimseyi aralıktan önce atamayacaklar, düz memurluk kadrosu da yok daha. Bol bol vakit var. Sınavı okuyup boş yere gün beklemektense açıklasınlar.

ekonomi.çoh.eyi, 5 yıl önce

Erken açıklanacağını zannetmiyorum.Geçen senelerde söyledikleri tarihlerden erken açıkladıkları olmuştu ancak bekledikleri netlerden düşük netleri ve puanları gören adaylar(her sene bu adaylardan bol miktarda olur) erken açıklandığı için yanlışlık var sonuçlarda diyerek ÖSYM'yi topa tutmuşlardı.

Ösym tekrar aynı suçlamalara maruz kalmak istemiyorsa gününde açıklamalı bence.Aksi taktirde dediğim gibi yine "optikler aceleyle yanlış şekilde okunmuş, hesapladığım netler bunlar değildi "diyen ve sosyal medyayı abluka altına alan binlerce adayla karşılaşacaklar.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi