Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Ağustos 2019 13:32   

Sultangazi Şehit Erhan Dündar ÇPL

Merhaba Şehit Erhan Dündar çok programlı lisesine matematik öğretmeni olarak yeni atandım 2 Eylül 2019 iş başı görünüyor , lise etrafında konaklama ve kalacak yer hakkında araştırma yapıyorum . İlk tercihim 2 3 ay boyunca yakın veya civar ilçelerde öğretmen evi , karayolları polis misafirhanesinde konaklamak . Bilgisi olan varsa ve yardım edebilir mi

12 Ağustos 2019 14:05

AzeleAYitimci
Aday Memur
Öncelikle okul için Allah yardımcın olsun. Sonra ilçe için Allah yardımcın olsun. Yakınlarda dediğin gibi kalacak bir yer yok. Sultangazi ilçesine yakın ilçelerde kalabilirsin. Ama okulun konumu nedeniyle biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Kiralar çok yüksek değil. Oralarda bir ev tutabilirsin. Okulun yakınına Haseki Hastanesi taşındığı için etraf toparlanıyor biraz. İnşallah aradığınızı bulursunuz. Hayırlı olsun tekrar hocam.
13 Ağustos 2019 17:58

vvarcry
Şef

Hayırlı olsun hocam. Ben Sultangazinin yerlisiyim ve aynı ilçede çalışıyorum. Öğretmenevi ilçemizde yok. Okul olarak nasıldır tam bilmiyorum ama iyi bahsedilmiyor. Kiralar hocamında dediğigibi 1000-1500 arasında değişiyor. İlçe olarak öğretmenler rahat herhangi bir baskı söz konusu değil liselerde öğrenci profili biraz sıkıntılı.

13 Ağustos 2019 18:00

Loststar
Aday Memur
Merhaba, konunuzla biraz ilgisiz olacak kusura bakmayın ama bu konuda pek bilgiye ulaşamadığımdan sormak istedim. ben de yeni atandım, bizler de 2 eylül'de başlayacak mıyız? Güvenlik soruşturması ve aday öğretmenlik süreçleri hakkında bilginiz var mı?
Toplam 3 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?