Editörler :
12 Ağustos 2019 15:17   

İKM Polis

Adalet Bakanlığı sözleşmeli İKM olarak görev yapmaktayım İleride Polislik veya Sözleşmeli Astsubaylık alımları olduğunda kazanmam durumunda sıkıntı çıkarmı yoksa atamam direk yapılırmı 6ay bekleme sorunuyla karşılaşırmıyım araştırdım ama tatmin edici bir bilgi bulamadım Teşekkürler şimdiden

12 Ağustos 2019 17:04

don vıto carleone
Aday Memur
Sözleşmeli personel olduğun için bağlı olduğun komisyondan sözleşmeni fesih edersin.Pomem veya TSK alımından birisine yerleştiğin zaman 6 ay gibi bekleme gibi bir durum söz konusu olmaz hemen istifa edip eğitime katılabilirsin.
12 Ağustos 2019 17:06

Qnaham123
Aday Memur
Sözleşmeli personel olduğun için bağlı olduğun komisyondan sözleşmeni fesih edersin.Pomem veya TSK alımından birisine yerleştiğin zaman 6 ay gibi bekleme gibi bir durum söz konusu olmaz hemen istifa edip eğitime katılabilirsin.
don vıto carleone, 1 ay önce - Alıntıya git

sözleşmeli olduğu için polisliğe geçiliyor ama askeriyede 4b-den 4-b olduğu için sıkıntı çıkıyor gibi bi yazı okumuştum Sözleşmeli astsubaylıkta vs. sıkıntı olacağını sanmıyorum

13 Ağustos 2019 08:50

szymek61
Memur

Kal biraderim olduğun yerde,Midyat a pirince giderken eldeki bulgurdan olma.

13 Ağustos 2019 19:12

berkay91
Memur

Arkadasım 7 aylık infaz korumaydı bu sırada 22 dönem pomemi kazandı egitimin 20.gününde sağlıktan elendi sonuç elindekinden de oldu.

14 Ağustos 2019 11:51

Emrkym
Aday Memur

4b?den 4a?ya gecerken bekleme yapmana gerek yok fakat 4b-4b gecislerinde istifa adasi min 1 sene olmali eger isin icinde unvan degisikligi yoksa fakat onun icin de diplomanin oldugu bi bolume gecmen gerekiyor ,usulune uygun istifa edersen polislikte kazanip bi sikinti yasasan bile ikm geri donme sansin oluyor yani soruna gelirsek sozlesmeli astsubaylik olmaz gibi ama polislik olur

14 Ağustos 2019 13:47

veba1982
Genel Müdür

4b?den 4a?ya gecerken bekleme yapmana gerek yok fakat 4b-4b gecislerinde istifa adasi min 1 sene olmali eger isin icinde unvan degisikligi yoksa fakat onun icin de diplomanin oldugu bi bolume gecmen gerekiyor ,usulune uygun istifa edersen polislikte kazanip bi sikinti yasasan bile ikm geri donme sansin oluyor yani soruna gelirsek sozlesmeli astsubaylik olmaz gibi ama polislik olur

Emrkym, 1 ay önce - Alıntıya git
4 a SSK 4 b bağkur yani esnaf memur ise 4 c lidir önce bunları öğrenip sonra yorum yapalım. sözleşmeli ikm istifa edip polislik kazanırsa beklemesin gerek yoktur
14 Ağustos 2019 18:10

Emrkym
Aday Memur
4 a SSK 4 b bağkur yani esnaf memur ise 4 c lidir önce bunları öğrenip sonra yorum yapalım. sözleşmeli ikm istifa edip polislik kazanırsa beklemesin gerek yoktur
veba1982, 1 ay önce - Alıntıya git

İyi de ben de zaten polis olur dedim tekrar okuyun isterseniz, sizin bahsettiginiz 4-a b c durumu farkli benim bahsettigim durum farkli siz sosyal guvenceden bahaediyorsunuz bense kadro durumundan biraz daha arastirirsaniz gorursunuz

15 Ağustos 2019 01:19

Qnaham123
Aday Memur
veba1982, 1 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim peki astsubaylıkta bekliyormuyuz orada sıkıntı oluyormu bilginiz varmı

15 Ağustos 2019 07:51

ikmpolis
Aday Memur

Ben kadrolu ikmden polislige gectim sen sozlesmelisin bekleme suren yok mezun oldugun gibi meslegine baslarsin dikkat edecegin husus su intibaka giderken yillik izne ayrilman lazim yani saglik raporunda herseyi gecmeden saglam yazisini almadan istifa etme cunku senin geri gonme sansin yok kadrolu olsan usula uygun istifa edersen 1 yil icinde donebilirsin senin o sansin yok

Toplam 9 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?