Editörler :
12 Ağustos 2019 23:54   

İnfaz koruma bilgi

İnfaz koruma memuru olan arkadaslar ben tek sözlü mülakata kaldım. Kendimden emin bir sekilde ordan da gecicegım cok eminim. Şimdi asıl sormak istedigim şu : ben evliyim. Bana vardiya olmaz. 8-5 bolumunde calısmak istesem amirlerimiz olumlu yanasır mı acaba???

13 Ağustos 2019 10:51

aslan1319
Aday Memur
Çalışırsın sıkıntı olmaz merak etme
13 Ağustos 2019 13:48

suveydas16
Aday Memur

GEÇECEĞİNDEN ÇOK EMİNSEN HAYIRLI OLSUN KARDEŞ.BİZ DE KENDİMİZE ÇOK GÜVENİYORUZ AMA NEDENSE EMİN OLAMIYORUZ!!!

13 Ağustos 2019 13:56

Helloyorgun
Aday Memur

Güvendiğin şey sana o konuda da yardımcı olacaktır !

13 Ağustos 2019 15:26

Reisss16
Aday Memur
bence calısırsın.devamlı gunduz vardıyasında kar payı olan yerede gecersın.canavar gıbı.cumartesi pazar tatil.malta nabotlerını 25 30 senelık eskıler tutar.
13 Ağustos 2019 18:40

Durba
Aday Memur

Yok be bunlara birşey sorulmaz. Lan kendime güveniyorum. İnanıyorum. Gerek diksiyonumla gerekse hareketlerimle komisyonu etkiliyecigimi cok iyi biliyorum. Ve Allahın izni ile st rütbelerede yükselcegimden eminim. Yeter ki sizin gibi kolay ve basit kişiler rakıbım olsun. İlk once efendi olun.

13 Ağustos 2019 18:49

suveydas16
Aday Memur

Yok be bunlara birşey sorulmaz. Lan kendime güveniyorum. İnanıyorum. Gerek diksiyonumla gerekse hareketlerimle komisyonu etkiliyecigimi cok iyi biliyorum. Ve Allahın izni ile st rütbelerede yükselcegimden eminim. Yeter ki sizin gibi kolay ve basit kişiler rakıbım olsun. İlk once efendi olun.

Durba, 1 hafta önce - Alıntıya git

Allah yolunu açık etsin kardeş :) bizim gibi basit kişiler çıksınmış da bilmem ne bilmem ne

kardeş sen ne yapıp etkileyeceksin komisyonu çok merak ettim neyine güveniyorsun bu kadar biza yol göster de bizim gibi basit kişiler de bir şeyler öğrensin senin gibi ULU,BİLGİLİ,ETKİLEYİCİ kişilerden....

sen komisyomu lise de tavladığın kızlarla karıştırıyorsun galiba,etkileyici konuşma düzgün diksiyon :::::::)))))))

13 Ağustos 2019 19:04

Durba
Aday Memur

Hersey gonlünce olur inşallah :)

13 Ağustos 2019 20:31

Mev0

Şuan beni bile etkiledin kardeşim hayırlı olsun diyelim komisyonu çok rahat etkilersin böyle olursun :):)
13 Ağustos 2019 23:09

alioz51
Aday Memur

TORPİLİN YOKSA OYLE KESİN KONUŞMA KARDEŞİM. GERÇİ GÜVENDİĞİN BİRİLERİ VAR Kİ BU KADAR EMİN KONUŞUYORSUN. DAHA ÖNCE MÜLAKATTA ELENDİM BEN O KADAR GÜVENME YANİ PİNPON TOPUNUN AĞIRLIĞINI SORUP ELEDİLER BİZİM BİR TANIDIĞI

13 Ağustos 2019 23:34

Durba
Aday Memur

Ne tanıdogı arkadaşlar. İlk defa giricem mülakata. Nasıl olucak bilmiyorum. Ama sadece kendime güveniyorum hepsi bu. Süreklı burayı takip ediyorum. Kitap aldım mülakat teknikleri. Bunların hepsini birleştirince kendime güvenim oluyor cok sükür. İnanıyorum ve Allahın izni ile yapıcam. Cok arastırırım o ankı 3-5 dk yı kafamda programlarım. Düşünürüm her zaman. Evliyim ve bunu yapmak zorundayım. Bos konusanlarla hiç ugrasamam :) sakinlik her zaman kazandırır :)

13 Ağustos 2019 23:38

alioz51
Aday Memur

Ne tanıdogı arkadaşlar. İlk defa giricem mülakata. Nasıl olucak bilmiyorum. Ama sadece kendime güveniyorum hepsi bu. Süreklı burayı takip ediyorum. Kitap aldım mülakat teknikleri. Bunların hepsini birleştirince kendime güvenim oluyor cok sükür. İnanıyorum ve Allahın izni ile yapıcam. Cok arastırırım o ankı 3-5 dk yı kafamda programlarım. Düşünürüm her zaman. Evliyim ve bunu yapmak zorundayım. Bos konusanlarla hiç ugrasamam :) sakinlik her zaman kazandırır :)

reis boş konuşmuyorum mülakatuın gerçekleri bunlar ben de evliyim mülakata çalışıyorum daha önce girdim mülakata az çok tecrübeliyim ama orda işler istediğin gibi gitmeyebilir. kendine güvenmek iyidir ama sen kesin kazandım gibi konuşuyorsun

13 Ağustos 2019 23:43

Durba
Aday Memur

Kendime güvendigim için öyle diyorum. Hee bu alımda olmazsa diger alımda Allahın izni ile basarıcam. Bem kendimi biliyorum. Dah önce ikm olmadı ama 3 mülakata girdim ve hepsinde basarılı oldum. Hee olmayadabilir. Ama ben o ihtimalı düşünmüyorum bile. Buda benim taktigim :)

Toplam 12 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?