Editörler : Pangaea
13 Ağustos 2019 23:28

Sözleşmeli Atama ile Atananların Kadrolu Eşlerinin Özür Tayin Durumu Mağduriyeti

Arkadaşlar merhaba ben kadrolu öğretmenim , eşim yeni 9 ağustosta atandı. O gün atananların eşlerinden özür grubu atamasında ön başvuru almışlar ancak ben o tarihte askerdim malesef başvuramadım. Durumu dilekçeyle milli eğitimd bildirsem bana imkan sağlamaları mümkün mü acaba bilgili arkadaşların yardımını bekliyorum. Çok teşekkürler

Hektor2504
Aday Memur
14 Ağustos 2019 23:37

Hocam başvuru yapanlar var mı ben de isteyecektim ama duyuru falan olmadı

ELT Approach
Aday Memur
15 Ağustos 2019 00:55

Evet hoc
Hektor2504, 5 yıl önce

Akrep233
Daire Başkanı
15 Ağustos 2019 08:11

biz saat 16 30 da haberimiz oldu acele ile yaptık zor yetişti eşim kadrolu başvurusu onaylandı 22 ağustos tercih yapcak
Hektor2504, 5 yıl önce

gonnabelegend
Aday Memur
15 Ağustos 2019 08:53

Dyuru olmadığı için biz de yapmadık, ilçe mem'de atamalarda görüştüğümüz kişi de daha kararnameler çıkmadan eş durumu olmaz, yönetmelikte yok dedi. Şimdi de böyle bir başlık gördüm, enteresan işler.

Akrep233
Daire Başkanı
15 Ağustos 2019 09:57

hocam il meb müdürü olmaz imkansız dedi ama 16 30 da öğrendik msj geldi hatta az önce eşime meb msj atmış özür atana başvurunuz onaylandı diye
gonnabelegend, 5 yıl önce

Dyuru olmadığı için biz de yapmadık, ilçe mem'de atamalarda görüştüğümüz kişi de daha kararnameler çıkmadan eş durumu olmaz, yönetmelikte yok dedi. Şimdi de böyle bir başlık gördüm, enteresan işler.

Hektor2504
Aday Memur
23 Ağustos 2019 01:10

Eşi 9 ağustosta atanıp da eş durumu tercih yapan var mı

ELT Approach
Aday Memur
23 Ağustos 2019 12:51

çok kişi var hocam..
Hektor2504, 5 yıl önce

Eşi 9 ağustosta atanıp da eş durumu tercih yapan var mı

hopali
Başbakan Müsteşarı
23 Ağustos 2019 17:01

Görüştüğünüz Kişi Genel Bildiği Konu Üzerinden Söylemiş. Normalde Kararname İstenir Ancak Atanan Kişi Öğretmen ve Zaman Sıkıntısı Olduğundan Sistem Farklı İşletilebiliyor. Görüştüğünüz Kişi Keşke Üst Yerlerden Bilgi Almayı Denemiş Olsaydı ya da Siz Ekrandan Denemiş Olsaydınız. Bakanlık Başvuru Haftası Duruma Binayen Süreyi Uzatabilirdi.Belki 2. Özür Durumu Yaparlar. Aslında Sözleşmeliler Arası Özür Tayinine Bu Durumdakikeri Katabilirler.

gonnabelegend, 5 yıl önce

Hektor2504
Aday Memur
23 Ağustos 2019 22:44

Bu konuyla ilgili duyuru falan olmadı mağdur olduk şubatı mı beklicez

Akrep233
Daire Başkanı
24 Ağustos 2019 00:14

hocam biz de son dakika başvuru yaptık bence 2. tercih verilir
Hektor2504, 5 yıl önce

Bu konuyla ilgili duyuru falan olmadı mağdur olduk şubatı mı beklicez

ice.man
Kapalı
24 Ağustos 2019 19:39

Hocam 2.özür atamasi olur mu eylülde ne dersin? Benimde evraklar yetismedi atama yazim muhtemelenn 1-2 hafta icinde gelecek. Islak imzali hareket onayina yetistirmeye calsitim ama olmadi. Eylulde 2.ozur grubu atamasi olursa mukemmel olur ama olabileceğine pek ihtimal vermiyorum.

hopali, 5 yıl önce

Görüştüğünüz Kişi Genel Bildiği Konu Üzerinden Söylemiş. Normalde Kararname İstenir Ancak Atanan Kişi Öğretmen ve Zaman Sıkıntısı Olduğundan Sistem Farklı İşletilebiliyor. Görüştüğünüz Kişi Keşke Üst Yerlerden Bilgi Almayı Denemiş Olsaydı ya da Siz Ekrandan Denemiş Olsaydınız. Bakanlık Başvuru Haftası Duruma Binayen Süreyi Uzatabilirdi.Belki 2. Özür Durumu Yaparlar. Aslında Sözleşmeliler Arası Özür Tayinine Bu Durumdakikeri Katabilirler.

ELT Approach
Aday Memur
24 Ağustos 2019 22:10

hocam bu konuya dair bir haber yapmamız mümkün mi acaba, çok mağdur insan var bu konuda
hopali, 5 yıl önce

ELT Approach
Aday Memur
27 Ağustos 2019 13:39

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi