Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Ağustos 2019 18:25   

2 Eylül de başlayabilseydik

Evet saygıdeğer arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun vatanımıza ,milletimize bir nebzede olsa

faydalı olabilirsek ne mutlu....:) Millette, eş dostta,akrabalarda da medya ve yanlış algı sayesinde

atanan öğretmenler 2 eylülde başlayacak durumu oluştu maalesef...:(

Başlayabilirsek çok güzel olur ya zaten atanma süreci ayrı

bir psikolojik sıkıntı bide bu ağır işleyen süreç ve çevreye anlatma durumu of of...

2 Eylülde başlayamayız büyük ihtimal öyle mi?

14 Ağustos 2019 18:53

Betelgeus
Daire Başkanı

30 Eylül'e kadar başlayalım da, ne zaman olursa olsun. 30'u geçerse +1 yıl...

14 Ağustos 2019 19:50

Elpol
Aday Memur

30 Eylül'e kadar başlayalım da, ne zaman olursa olsun. 30'u geçerse +1 yıl...

Betelgeus, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok mantıklı
15 Ağustos 2019 10:45

hcoban60
Daire Başkanı
öncelikle atamaniz hayırlı olsun yeni atananların güvenlik soruşturması 2 Eylül de biter. öncekini haftanın yani cuma günü saat 16:50 de açıklanır pazartesi işe başlayabilirsiniz.
17 Ağustos 2019 21:47

Bahar0725
Aday Memur
öncelikle atamaniz hayırlı olsun yeni atananların güvenlik soruşturması 2 Eylül de biter. öncekini haftanın yani cuma günü saat 16:50 de açıklanır pazartesi işe başlayabilirsiniz.
hcoban60, 1 ay önce - Alıntıya git

Yani 9 Eylül'de mi ?

17 Ağustos 2019 22:12

atamasureci
Şef
hcoban60, 1 ay önce - Alıntıya git

16:50de biter :D gün vermen eyvallah da saati ve dakikası nasıl oluyor? Kaynak ne?

18 Ağustos 2019 22:27

AzeleAYitimci
Aday Memur
Benim kendi okul müdürümden öğrendiğime göre 2 Eylül başlayacaklar dedi.
18 Ağustos 2019 22:45

atamasureci
Şef
Benim kendi okul müdürümden öğrendiğime göre 2 Eylül başlayacaklar dedi.
AzeleAYitimci, 1 ay önce - Alıntıya git

Okul müdürü nerden biliyor hocam? Atama takviminde 2 eylülden itibaren yazıyor hani, o bilgiye göre söylemiştir. Yoksa nereden bilebilir ki?

19 Ağustos 2019 15:39

KirpiMahcub
Aday Memur

En Merak Edilen Husus Bu Kaldı Artık Hayırlısı Olsun...

19 Ağustos 2019 16:43

s.s.sezen
Memur

sizin branşınız ne ya? bu kadar yazım yanlışı yapan öğretmen mi olur?

19 Ağustos 2019 17:00

atamasureci
Şef

sizin branşınız ne ya? bu kadar yazım yanlışı yapan öğretmen mi olur?

s.s.sezen, 1 ay önce - Alıntıya git

Tebrik ederim, kendinize çok güzel bir dert edindiğiniz için! Forumlarda imla ve yazım hataları kontrol memurluğu mu okudunuz acaba :) Eğer öyleyse lütfen benim mesajımı da kontrol edip bana da not verebilir misiniz hocam :) de'leri ve da'ları doğru kullanıp kullanmadığımı özellikle merak ediyorum :)

Siz bana nit verirken ben de müsaadenizle size not vereyim haddim olmayarak:

* Cümlelere küçük harfle başlamışsınız, bu olmamış.

* "ne" soru eki ile "ya" ünlem ifadesi aynı cümle içinde kullanılırsa hatalı olur. ne'den sonra soru işareti gelir ama unutmuşsunuz sanıyorum. ya'dan sonra ise ünlem işareti şart, bunu da unutmuşsunuz. Olabilir.

* İkinci cümlenizde cümleye büyük harfle başlamama hatasına ek olarak anlatım bozukluğu var. Bu kadar yazım yanlışı yapan öğretmen mi olur derken ne kastettiğiniz anlaşılmıyor, cümle çok düşük malesef. O kadar yazım yanlışı yapan öğretmen değil de ne olmalıdır mesela? Manav, doktor, basketbolcu, vd... Ne olmalıdır? Bu anlaşılmıyor. Bu yazımda elimden geldiğince dikkat ettim imla ve yazım kurallarına ama siz yine de bana düşük not vermek isterseniz diğer mesajlarımda çok hata bulabilirsiniz :D

20 Ağustos 2019 12:11

s.s.sezen
Memur

Tebrik ederim, kendinize çok güzel bir dert edindiğiniz için! Forumlarda imla ve yazım hataları kontrol memurluğu mu okudunuz acaba :) Eğer öyleyse lütfen benim mesajımı da kontrol edip bana da not verebilir misiniz hocam :) de'leri ve da'ları doğru kullanıp kullanmadığımı özellikle merak ediyorum :)

Siz bana nit verirken ben de müsaadenizle size not vereyim haddim olmayarak:

* Cümlelere küçük harfle başlamışsınız, bu olmamış.

* "ne" soru eki ile "ya" ünlem ifadesi aynı cümle içinde kullanılırsa hatalı olur. ne'den sonra soru işareti gelir ama unutmuşsunuz sanıyorum. ya'dan sonra ise ünlem işareti şart, bunu da unutmuşsunuz. Olabilir.

* İkinci cümlenizde cümleye büyük harfle başlamama hatasına ek olarak anlatım bozukluğu var. Bu kadar yazım yanlışı yapan öğretmen mi olur derken ne kastettiğiniz anlaşılmıyor, cümle çok düşük malesef. O kadar yazım yanlışı yapan öğretmen değil de ne olmalıdır mesela? Manav, doktor, basketbolcu, vd... Ne olmalıdır? Bu anlaşılmıyor. Bu yazımda elimden geldiğince dikkat ettim imla ve yazım kurallarına ama siz yine de bana düşük not vermek isterseniz diğer mesajlarımda çok hata bulabilirsiniz :D

atamasureci, 1 ay önce - Alıntıya git

senn de arkadaşla aynı branşı okuduğun açık belli oluyor. beni eleştirdiğin konularda kendin hata yapmışsın ki bu hata değildir sohbet yazışmasıdır, bilerek yadığım şeylerdir. yoksa eminim imla konusunda seni cebimden çıkarırım. beni eleştirmişsin ama sen her noktadan sonra büyük harfle başlamamışsın ve her soru cümlesine soru işareti koymamışsın. ayrıca benim yazdıklarımda büyük harfle yazmak hariç bir hata yok ama senn seviyen yetmez. daha soru cümlesinden haberin yok. ne den sonra soru işareti koyup ya dan sonra ünlem koyacakmışım kafaya bak sen.

Ayrıca sende davranış bozukluğu var çünkü bir eğitmenin bu kadar yazım yanlışı yapması imlayı bilmediğini ve eğitmen seviyesinde olmadığını gösteriyor ama sen buna yanacağına karşı savunmaya geçiyorsun. karşı savunmanda da kendini çürütecek şekilde imla yanlışları yapıyorsun. ayrıca karşı savunma yaparken gülerek yazman snde davranış bozukluğu olduğunun göstergesidir. neyse dediğim gibi arkadaşla aynı branştasınız anlaşıldı.

20 Ağustos 2019 13:20

atamasureci
Şef

senn de arkadaşla aynı branşı okuduğun açık belli oluyor. beni eleştirdiğin konularda kendin hata yapmışsın ki bu hata değildir sohbet yazışmasıdır, bilerek yadığım şeylerdir. yoksa eminim imla konusunda seni cebimden çıkarırım. beni eleştirmişsin ama sen her noktadan sonra büyük harfle başlamamışsın ve her soru cümlesine soru işareti koymamışsın. ayrıca benim yazdıklarımda büyük harfle yazmak hariç bir hata yok ama senn seviyen yetmez. daha soru cümlesinden haberin yok. ne den sonra soru işareti koyup ya dan sonra ünlem koyacakmışım kafaya bak sen.

Ayrıca sende davranış bozukluğu var çünkü bir eğitmenin bu kadar yazım yanlışı yapması imlayı bilmediğini ve eğitmen seviyesinde olmadığını gösteriyor ama sen buna yanacağına karşı savunmaya geçiyorsun. karşı savunmanda da kendini çürütecek şekilde imla yanlışları yapıyorsun. ayrıca karşı savunma yaparken gülerek yazman snde davranış bozukluğu olduğunun göstergesidir. neyse dediğim gibi arkadaşla aynı branştasınız anlaşıldı.

Benim imla profesörlüğüne gözüm yok :D haddine olmayarak birini imla ile yargılamışsın, ben de aynı muameleyi sana yaptım ki biraz empati ile uzak durursun bu yanlış davranışından. Ama görülen o ki senin daha çok eksiğin var son yazdığın mesaja bakılırsa :D kendini geliştir biraz :)

20 Ağustos 2019 13:37

brkckl
Memur

Biz ne diyelim, daha sonuç bekliyoruz arkadaşlar.En azından eninde sonunda başlayacaksınız bari siz.

20 Ağustos 2019 13:38

s.s.sezen
Memur

Benim imla profesörlüğüne gözüm yok :D haddine olmayarak birini imla ile yargılamışsın, ben de aynı muameleyi sana yaptım ki biraz empati ile uzak durursun bu yanlış davranışından. Ama görülen o ki senin daha çok eksiğin var son yazdığın mesaja bakılırsa :D kendini geliştir biraz :)

atamasureci, 1 ay önce - Alıntıya git

karşılıklı yazışmalarımızı okuyanlar kimin bilip bilemediğini emin ol ölçüyorlardır. benm yazılarım ancak klavye hatası olur snn gibi düzgün yazmaya çalışıp bilgi eksikliğinden yazım yanlışı olmaz. sen branşını bir söyle hele bu kadar neden gizliyorsun :)

20 Ağustos 2019 13:46

atamasureci
Şef

karşılıklı yazışmalarımızı okuyanlar kimin bilip bilemediğini emin ol ölçüyorlardır. benm yazılarım ancak klavye hatası olur snn gibi düzgün yazmaya çalışıp bilgi eksikliğinden yazım yanlışı olmaz. sen branşını bir söyle hele bu kadar neden gizliyorsun :)

Belli belli emin olun belli :D imla ve yazım konularında ders alın bence : D çok eksiğiniz var :)

20 Ağustos 2019 14:05

atamasureci
Şef

Maşallah karakter de ortaya çıktı :)

23 Ağustos 2019 02:02

Betelgeus
Daire Başkanı

Bugün atandığım ilde milli eğitime sordum, görevli en az 1 ay dedi. Sanırım herkese farklı şeyler söyleniyor, tabi yazılanlar doğru ise. İlden ile değişiyor o zaman. Demek ki net olan bir şey yok.

23 Ağustos 2019 15:52

KirpiMahcub
Aday Memur

Afyon en az 1 bucuk ay dendi

Toplam 18 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?