Editörler : "eskiyara"Pangaea
15 Ağustos 2019 14:49

müdür vekili ekdersi

Şu an görevlendirme müdür yardımcısı olduğum okulda müdür gitti, müdürlük kadrosu boş ve ben müdür vekiliyim, ek dersi 19 saat mi yoksa 24 saat mi alırım? teşekkürler

çılgıntürkçeci
Şube Müdürü
15 Ağustos 2019 15:19

Eğer müdür olma şartlarını taşıyorsanız 24 alırsınız.Yani daha önce en az bir yıl kadrolu müdür yardımcılığı veya müdür yetkililik yaptıysanız 24 alırsınız.

gokhan3353
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:45

peki hocam bunun için valilik onayı şart mı yoksa ücret onayında belirmemiz yetiyor mu?

alparslan...
Müsteşar Yardımcısı
19 Ağustos 2019 15:55

valilik olurunda görevlendirmenizin ayrıntıları yazması gerekiyor zaten. ek ders yönetmeliği ...maddesine göre ücretinin ödenmesi diye belirtir. ücreti buna göre almanız lazım.

gokhan3353, 5 yıl önce

peki hocam bunun için valilik onayı şart mı yoksa ücret onayında belirmemiz yetiyor mu?

gokhan3353
Aday Memur
19 Ağustos 2019 16:02

hocam herhangi valilik oluru yok, geçen senenin 2. döneminden beridir şimdiki okulda md yrd'yım. müdür kadrosu geçen ay boşaldı şimdi vekillik yapıyorum

alparslan..., 5 yıl önce

valilik olurunda görevlendirmenizin ayrıntıları yazması gerekiyor zaten. ek ders yönetmeliği ...maddesine göre ücretinin ödenmesi diye belirtir. ücreti buna göre almanız lazım.

hsnkrt80
Aday Memur
19 Ağustos 2019 16:05

Hocam müdürlük kadrosu tamamen boşaldıysa 22. maddeye göre valilik oluru alınması gerek. Valilik oluru olmadan kaymakam oluru ile 24 saat vermezler.

gokhan3353, 5 yıl önce

hocam herhangi valilik oluru yok, geçen senenin 2. döneminden beridir şimdiki okulda md yrd'yım. müdür kadrosu geçen ay boşaldı şimdi vekillik yapıyorum

gokhan3353
Aday Memur
19 Ağustos 2019 16:08

tamam hocam teşekkür ederim.

hsnkrt80, 5 yıl önce

Hocam müdürlük kadrosu tamamen boşaldıysa 22. maddeye göre valilik oluru alınması gerek. Valilik oluru olmadan kaymakam oluru ile 24 saat vermezler.

kutlay7
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 17:58

Kaymakamlik onayi alinip goreve baslarsin 1 ay icinde Valilikten de onay gelir zaten, kesin geliyor yani mudir makami da bos oldugu icin. O zaman mudur gibi ucret alirsin mebbiste de mudur olarak gorevlendirildi yazar.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi