Editörler : oto-danisman-expert
15 Ağustos 2019 19:59

Jandarmadan Denizkuvvetlerine
Arkadaslar daha once jandarma astsubay okulunda intibak donemi icinde yemin etmeden ayrildim sigorta girisimde 4c kisminda okulu tamamladan ayrildi seklinde bir ifade var pirim gun sayisi ise 0 suan deniz kuvvetleri astsubayligini kazandim kendi biransim dogrultusunda ön kaydimi gerceklestirdim egitimi bekliyorum kafama takilan jandarma intibakta birakanlar icin intibakta cikma ve cikarilma seklinde bir baslik acmis ve kabul etmiyor birdaha fakat deniz kuvvetlerinde ben on kaydimi yapma asamasina kadar geldim bu ilerde bana problem yasatirmi kafam cok karisik yardimci olursaniz cok sevinirim

Snbey
Aday Memur
16 Ağustos 2019 07:45

Neden jandarma astsubayligi bıraktınız

Ysl77
Şube Müdürü
16 Ağustos 2019 10:46

İstedigim biransta siniflandirilma yapilmak baska bir secenegim var ise onu degerlendirmek icin kardesim nitekim kendi biransimda baska bir kuvveti kazandim sorumla alakali cevap verebilcek biri varmi arkadaslar
Snbey, 5 yıl önce

Neden jandarma astsubayligi bıraktınız

erdem1212
Aday Memur
17 Eylül 2019 14:07

özele bakarmısın kardesm

Ysl77, 5 yıl önce
İstedigim biransta siniflandirilma yapilmak baska bir secenegim var ise onu degerlendirmek icin kardesim nitekim kendi biransimda baska bir kuvveti kazandim sorumla alakali cevap verebilcek biri varmi arkadaslar
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi