Editörler : Mehmet Balci
19 Ağustos 2019 23:53

yolcu8

+

20 Ağustos 2019 06:20

Nzonzi

#

20 Ağustos 2019 13:53

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Bir özel güvenlik şirketinden güvenlik sertifikası alıp yaz kış açık otellerde 3 öğün yemek ve yatılı yer dahil güvenlik görevlisi olarak çalışmak.

A101,Bim,Şok gibi ekonomik krizden kötü şekilde değil tam tersine iyi şekilde etkilenecek ucuzluk marketlerinde çalışmak.

20 Ağustos 2019 16:38

öfkeli34
Aday Memur

Bir özel güvenlik şirketinden güvenlik sertifikası alıp yaz kış açık otellerde 3 öğün yemek ve yatılı yer dahil güvenlik görevlisi olarak çalışmak.

A101,Bim,Şok gibi ekonomik krizden kötü şekilde değil tam tersine iyi şekilde etkilenecek ucuzluk marketlerinde çalışmak.

ekonomi.çoh.eyi, 1 ay önce - Alıntıya git

Haklısın da insan: "ben bunun için mi okudum" diye her gün kendi kendini yer bitirir.

21 Ağustos 2019 11:38

ekonomik.çöküş
Daire Başkanı

Haklısın da insan: "ben bunun için mi okudum" diye her gün kendi kendini yer bitirir.

öfkeli34, 1 ay önce - Alıntıya git

Valla 1-2 sene sonra ülke ekonomisi öyle bir hale gelecek ki bu bahsettiğim işlerde çalışanlar en azından bir işleri olduğu için sabah akşam Allah'a şükredecekler.

Böyle giderse (ki gidişat bu yönde) 2 sene sonra ülkedeki 5 milyon işsiz sayısı 10 milyona falan çıkacak.Hayat pahalılığı da şimdinin 2-3 katına falan çıkacak.Sokaklarda gasp, hırsızlık,yan kesicilik,market yağmalama olayları feci bir boyuta varacak.

21 Ağustos 2019 12:38

öfkeli34
Aday Memur

Valla 1-2 sene sonra ülke ekonomisi öyle bir hale gelecek ki bu bahsettiğim işlerde çalışanlar en azından bir işleri olduğu için sabah akşam Allah'a şükredecekler.

Böyle giderse (ki gidişat bu yönde) 2 sene sonra ülkedeki 5 milyon işsiz sayısı 10 milyona falan çıkacak.Hayat pahalılığı da şimdinin 2-3 katına falan çıkacak.Sokaklarda gasp, hırsızlık,yan kesicilik,market yağmalama olayları feci bir boyuta varacak.

ekonomik.çöküş, 1 ay önce - Alıntıya git

Bence fazlaca felaket senaryoları yazıyorsun. 30 yaşın üstündeysen bilmen gerekir ki bu ülke 90larda %100lerin üzerinde enflasyonlar %700 repo fazileri gördü ve o ekonomik krizlerin altından kalkabilmeyi başardı. Bunun da altından kalkamaması hiçbir sebep yok. Yeter ki azmimizi inancımızı yitirmeyelim. Ben ülkeme ve içindeki insanlara inanıyorum 💪

23 Ağustos 2019 10:01

onur1461
Aday Memur

açıktan alımlarda 35 yaş sınırı var bekçi polis zabıta askerlikte 30 yaş sınırı var ayrıca faiz işi de haramdır kimse harama bulaşmasın haramdan kimseye hayır gelmez

ccc6420, 1 ay önce - Alıntıya git

haramdan kımseye fayda gekemdıyse bunlar neden 17 yıldır iktidarda :D

Toplam 47 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?