Editörler :
«10111213141516171819202122
19 Eylül 2019 17:32

Poltech25.
Aday Memur

Bi duyum yada gelişme yada bilgi var mı arkadaşlar

19 Eylül 2019 18:31

Bozkurt521
Aday Memur
Bu saat itibariyle herhangi bir gelişme yok ,hakkımızda hayırlısı polisin kaderi Zaten "Beklemek"
19 Eylül 2019 21:48

yusuf furkan naharcı
Memur

Eylül de benim açıklandı.hatta geçen hafta baktım bu zamanlar salı Çarşamba idi baktığım zaman.olumsuZ yok tayin uygun görülmemiştir yazıyor bütün geçmiş tayin isteklerim cevaplari alt alta pbsm de görüldü yok...bu zamana kalan zaten hepsi olumsuz duymuştum Ağustoda gidecekler olumlu tayinlwr açıklandı zaten diğerleri hep olumsuz nwtice yazmayanlar hep olumsuz..tek tu bekleyin olumusuz yazar hala okul vs umutlanmayin

19 Eylül 2019 22:25

dadaş 2520
Aday Memur

Yarın mübarek cuma.. Bakalım hayırlısı..

19 Eylül 2019 22:27

erciyes1977
Aday Memur

Eylül de benim açıklandı.hatta geçen hafta baktım bu zamanlar salı Çarşamba idi baktığım zaman.olumsuZ yok tayin uygun görülmemiştir yazıyor bütün geçmiş tayin isteklerim cevaplari alt alta pbsm de görüldü yok...bu zamana kalan zaten hepsi olumsuz duymuştum Ağustoda gidecekler olumlu tayinlwr açıklandı zaten diğerleri hep olumsuz nwtice yazmayanlar hep olumsuz..tek tu bekleyin olumusuz yazar hala okul vs umutlanmayin

yusuf furkan naharcı, 2 saat önce - Alıntıya git

Devrem seninki açıklanmış olumsuz olsaydı bizimkilerde açıklanırdı bizimkiler çoğu evrak eksik olanlar geç dilekçe verenler sağlık durumundan tayin isteyenler heryerde eylülde bi tayin daha var deniyor sen eminmisin

19 Eylül 2019 22:32

yusuf furkan naharcı
Memur

Yineliyorum açıklandı benimki olumsuz tayin işi bitti artik.olumlu olanlar mazeretleri olanlar Ağustos 7 9 gibi açıklandı hatırlıyorum ondan sonra aciklananlar ya da açıklanacaktır olumsuz hal mazeret beklemeyin su dakikadan sonra..bu işler Eylül ilk bir hafta 10 içinde çözülür biter hala umutlanmasın yalanlara inanmayın sizler için girdim spekcilerle umutlanmayin burda hala..Ekim oldu nerdeyse hiç tayin aciklandiginizi omeunuzde gordunuz duydunuz mu hiç kendinize inananin azcik başkalarına yalanlarına umutlanmayin

19 Eylül 2019 22:41

Kom.1453
Aday Memur
Arkadaşlar bazıları bilip bilmeden konuşuyor bu ay içinde açıklama olacak tekrar arkadaşın dediği evrakları geç giden eksik olan snra tamamlayan vs bunlar geçe kaldı olumlu olumsuz açıklanacak
19 Eylül 2019 22:55

wollace
Aday Memur
Arkadaşlar bazıları bilip bilmeden konuşuyor bu ay içinde açıklama olacak tekrar arkadaşın dediği evrakları geç giden eksik olan snra tamamlayan vs bunlar geçe kaldı olumlu olumsuz açıklanacak
Kom.1453, 2 saat önce - Alıntıya git
Kom. 1453 bende sana aynen katılıyorum. Geçen hafta daire ile görüştüm bir kısmı açıklandı geriye kalanlar eylül sonu açıklanacak dediler. Hakkımızda hayırlısı
19 Eylül 2019 23:24

SON-UMUT123
Aday Memur
yarın cuma Allah'ın izniyle umitliyim
19 Eylül 2019 23:35

muhammed_ali
Memur
geçensene ekimin 4 de açıklandı unutmayın saçma sapan yazı yazmayın kardeşim zaten moralimiz bozuk tuz biber olmayın bekleyelim görelim mevlam neyler neylerse başımızın üzerinde güzel eyler inşallah yarın cuma bakalım hayırlısı artık. Cumamız mübarek olsun.
19 Eylül 2019 23:41

SON-UMUT123
Aday Memur
geçensene ekimin 4 de açıklandı unutmayın saçma sapan yazı yazmayın kardeşim zaten moralimiz bozuk tuz biber olmayın bekleyelim görelim mevlam neyler neylerse başımızın üzerinde güzel eyler inşallah yarın cuma bakalım hayırlısı artık. Cumamız mübarek olsun.
muhammed_ali, 43 dk. önce - Alıntıya git
aynen öyle kardeşim ben de seninki gibi düşünüyorum Allah'tan ümit hiçbir zaman kesilmez bekleyip göreceğiz Allah'ın izniyle olacak ama öyle ama böyle bu ay açıklanacağını düşünüyorum
19 Eylül 2019 23:55

Kom.1453
Aday Memur
Açıklanacak arkadaşlar bi arkadaşa sordurdum bu ay açıklama olacak.mesela benim hala sağlık daireden görüş bekleniyor yazıyor o görüş yazılarını ztn dr. Lar yazıyo sağlık kurulu imzalıyo snra silsile halinde büro amiri şb md daire bsk yrd daire bsk imzalayıp sanırım ara ara toplu şekilde pers daireye gönderiyorlar eğer yrn açıklanırsa benim olumsuz olur gibi hala yazı gelmemiş çünkü ama açıklanmazsa demek daha görüşlerden bazıları pers daireye gitmemiş o da haftaya gider ay sonuna yetişir sanırım
19 Eylül 2019 23:57

Kom.1453
Aday Memur
Herkesin hakkında hayırlısı olsun tabi.ama yönetmenliğe uymayanlar ztn olumsuz açıklandı direkt.bence yönetmeliğe uyan ama evrakların gecikmesinden dolayı makamın takdirine kalan personelin ataması kaldı inş çoğunluğuda hatta hepsi olumlu olur
20 Eylül 2019 00:16

Yigido583444
Aday Memur
Daha sağlık açıklanmadı nasıl olumsuz olabilir çoğu.eminim bu ay açıklanacak
Toplam 434 mesaj
«10111213141516171819202122

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?