Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Ağustos 2019 07:38

Taskavra
Aday Memur

Boş muhabbet konu kapatılmalıdır

23 Ağustos 2019 12:39

letsrock
Aday Memur

ZEHİR ZIKKIM OLSUN ÖYLELERİNE..

23 Ağustos 2019 12:49

Antin-Kuntin
Aday Memur

Bu mesleğin yüz karası bu kadar mı ki sağlık ile ilgili eskiden sevk hakkını suistimal edip her ay 4 sevk alıp o da cuma günleri ve köyünde bağında özel işinde çalışan mı dersin yoksa anlaşmalı sahte evlilik yapıp yıllarca doğudan kaçan mı dersin tabi af gelince kurtulutorlar sınıfında okulunda idareye yalaka şapır şupur olup da işini savsaklayan mı dersin dersine günlük en az 3-4 ders 10 dk hatta 15 dk geç giden mi dersin vs vs nedir bu yüzsüzlük aymazlık sahtekarlık sonra da mağdur bir sürü öğretmen ve öğrenci ile veli yazıktır önlem alınmalıdır

mertca_7, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ezbere konuşmalar bunlar... 100 tane okul varsa birinde böyle şeyler oluyordur ki ben çok okulda çalıştım, bu sürekli konuşulanları hala görmedim... Çokça da farklı alanlardan arkadaşım var, onlardan da duymadım.. İki tane kendini bilmez görünce genelleme yapmaya bayılıyorsunuz...

.....

Doğum yapan kadına da her türlü kolaylık sağlanmalıdır, hatta 2 yıl ücretli izin verilmelidir. Her kurumda kreş bulunmalıdır ayrıca...

23 Ağustos 2019 19:56

zeytinyağlıfasulye
Aday Memur
Diğer devlet memurları yıllık izinlerini kullanırken maaş alabiliyor.öğretmenlerin de yıllık izinleri yaz tatilidir.öğretmen niye alamasın.bi yaranız var sanırım bu konuda(!)...var olan hakkı niye kullanmasın insanlar...istiyorsunuzki insanlar sus pus otursun, hakkı varsa bile savunmasın.siz nasıl insanlarsınız ya!!!!
23 Ağustos 2019 21:36

cubecan
Aday Memur

Bu görüşe hakim öğretmenler genelde (ne hikmetse) Ya eşi çalışmıyor ya da öğretmen olmuyor. Güzel kardeşim devletimiz böyle bir hak tanımış. Öğretmende doğal olarak kullanıyor. Senin cebinden giden bir şey de yok! Değerli meslektaşlarım en büyük bize zarar veren malesef yine kendi meslektaşlarımız. Bu zihniyetle gidersek daha çok öğretmen hakarete, şiddete maruz kalır. Çok haddini bilmeyen insanlar tarafından müdahaleye uğrayıp saygınlığını kaybeder. Önce bir olmayı öğreninki öğrencilerinize birlikten, beraberlikten, sevgiden bahsedin. Bunlar sadece bir düşünce kimseyi eleştirme mahiyetinde söylenmemiştir. Sağlıcakla

Taskavra, 1 ay önce - Alıntıya git
Ki eşi öğretmen olsa bile böyle insanlar aynı şartları diğer bayan öğretmenlere hak görmüyor. Bunun en güzel örneğini ders programı hazırlanırken görüyoruz. Bay erkek hocalar benim hanıma böyle ders programı yapmışlar diye ortalığı yırtarken kendi okulunda bayan zümresine o da öğretmen çalışsın istediği gibi programı olacak değil ya diyerek kaypakligin altına resmi imza atmış kişidir.
24 Ağustos 2019 22:14

haseki34
Daire Başkanı

Haksızlığı savunanların sayısı hiç de az değilmiş.

25 Ağustos 2019 12:19

Birolbir
Aday Memur

Haksızlığı savunanların sayısı hiç de az değilmiş.

haseki34, 4 hafta önce - Alıntıya git
hangi haksızlığı yıllık izin kullanma hakkı haksızlığını mı
Toplam 27 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?