Editörler : Mehmet Balci
16 Ağustos 2019 23:15   

TEİAS' tan tebligat gelmesi hk.
Arkadaşlar 2019/1 ile teias a atandim ben bayram sebebiyle şehir dışında iken ptt ile tebligat gönderilmiş bende bugun gördüm malum haftasonuna girdik pazartesiyi beklicez ama bu neyin nesidir? Henuz evreklari teslik etmedik bilginiz var mi acaba yada tebligat alan var mi?
17 Ağustos 2019 00:33

black-sabbath
Memur

Bana da geçen cuma geldi tebligat. İnternette yayınladıkları duyuruyu tebligat şeklinde göndermişler. İstenen belgeler görüşmenin yapılacağı yer vs yazıyor

17 Ağustos 2019 08:40

gazatacı
Aday Memur

Bana da geçen cuma geldi tebligat. İnternette yayınladıkları duyuruyu tebligat şeklinde göndermişler. İstenen belgeler görüşmenin yapılacağı yer vs yazıyor

black-sabbath, 1 ay önce - Alıntıya git
teşekkürler
17 Ağustos 2019 10:35

Mak.Muh35
Şef

black-sabbath, 1 ay önce - Alıntıya git

Görev belirleme için sanırım ama merak ettiğim için soruyorum hocam bu görüşme/mülakat ne oluyor? Eleme yapmıyorlar di mi?

18 Ağustos 2019 16:58

Porzing34
Aday Memur

Evde yokken tebligat geldiğini nasil anladınız pttden mi arandınız. Ben de evde yoktum gelen bir şey de yok

18 Ağustos 2019 17:25

mforart
Aday Memur

Görev belirleme için sanırım ama merak ettiğim için soruyorum hocam bu görüşme/mülakat ne oluyor? Eleme yapmıyorlar di mi?

Mak.Muh35, 1 ay önce - Alıntıya git

Eleme yok demi, merkezi atama bu

18 Ağustos 2019 17:34

gazatacı
Aday Memur

Evde yokken tebligat geldiğini nasil anladınız pttden mi arandınız. Ben de evde yoktum gelen bir şey de yok

Porzing34, 1 ay önce - Alıntıya git
apartman girisndeki posta kutusuna yapistirilmisti ptt tarafindan bilgilendirme kagidi
18 Ağustos 2019 17:36

gazatacı
Aday Memur

muhtemelen sizin isguzar komsulariniz o kagidi yoketmislerdir yoksa evde bulamadiklarinda mutlaka bilgilendirme notu yapistiriyor ptt posta kutusuna
18 Ağustos 2019 17:37

gazatacı
Aday Memur

Eleme yok demi, merkezi atama bu

mforart, 1 ay önce - Alıntıya git
eleme yok maksat tanışmakmis 3 -5 dk suruyor diyorlar
18 Ağustos 2019 17:51

Porzing34
Aday Memur
muhtemelen sizin isguzar komsulariniz o kagidi yoketmislerdir yoksa evde bulamadiklarinda mutlaka bilgilendirme notu yapistiriyor ptt posta kutusuna
gazatacı, 1 ay önce - Alıntıya git

Bugün geldi hocam teşekkürler.

Kıyafet konusunda bir bilginiz var mı takım elbise giyilmeli mi

18 Ağustos 2019 19:00

gazatacı
Aday Memur

gecmis donemlerde insa kaynaklari giyiminize dikkat etseniz iyi oluyor sakalla kotla gelenler göze batiyor takim giymek daha iyi gozukuyor demiste mevsim olarak takim sıkabilir cogunu ama ben giymeyi dusunuyorum
18 Ağustos 2019 19:01

gazatacı
Aday Memur

Bu arada pazar gunu geliyormu tebligat ? Ben pazartesiyi bekliyorum ptt den almak icin
19 Ağustos 2019 14:21

EemYsn
Aday Memur

Istenilen belgelerde adresle ilgili olan belgede diğer adres kısmında universite okurken kaldığım evin adresi çıkıyor ama benim o adresle bağım kalmadı.sıkıntı olur mu soruşturma esnasında

19 Ağustos 2019 21:43

dogan3441
Memur

+

19 Ağustos 2019 22:48

elkmuh08
+
19 Ağustos 2019 23:40

dogan3441
Memur

+

20 Ağustos 2019 00:17

öfkeli34
Aday Memur

Istenilen belgelerde adresle ilgili olan belgede diğer adres kısmında universite okurken kaldığım evin adresi çıkıyor ama benim o adresle bağım kalmadı.sıkıntı olur mu soruşturma esnasında

EemYsn, 1 ay önce - Alıntıya git

Olmaz bir sıkıntı kardeşim, için rahat olsun.

20 Ağustos 2019 01:48

hudud66
Aday Memur

Olmaz bir sıkıntı kardeşim, için rahat olsun.

öfkeli34, 1 ay önce - Alıntıya git
+
Toplam 17 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?