Editörler :
«103104105106107108109110111112113114»
01 Nisan 2020 16:04

mustas82
Aday Memur

Bende sağlık alanından başvurdum dün aradım TC mi istedi. Bazı jüri üyelerinin henüz sonucunu girmediği bazılarının girdiğini söyledi. mecburen bekleyeceğiz

dr_mahir, 3 ay önce - Alıntıya git
Hocam hangi numarayı aradınız? Ben arıyorum açmıyorlar
01 Nisan 2020 17:11

mnyildirim
Aday Memur

Mimarlık ve tasarım alanında sonucu açıklanan var mı ?

01 Nisan 2020 17:19

neyazsambilemedim2
Kapalı

Doçentlik belgesinin çıktısı için üak dilekçesini ve KHK lı olmadığına dair kararı ibraz etmek gerekiyor diye yazıyor ÜAK sayfasında. Sonra belge gelince personel şubeye gidilecek ama o sonraki basamak diye biliyorum.

biyolog0505, 3 ay önce - Alıntıya git

Bu duyuruya baktınız mı? Sizin bahsettiğiniz yazı hangisi?

http://www.uak.gov.tr/duyuru/DocentlikBelgesiBasvuru_121119_Duyuru.pdf

01 Nisan 2020 19:31

Nuremi09
Aday Memur

Sanırım açıklamalar bitti :-( Ay sonuna mı kaldık ne?

01 Nisan 2020 19:34

besadam
Aday Memur

Benim de dün akşam 19.30 gibi sms geldi, 5/5 başarılı olarak geldi değerlendirme (sağlık bilimleri). Bu forumu takip ederek aldığım bilgiler inanılmaz faydalıydı, herkese çok teşekkürler.

01 Nisan 2020 19:36

uNForGivEN22
Aday Memur

Sanırım açıklamalar bitti :-( Ay sonuna mı kaldık ne?

Nuremi09, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben de bugünden ümitliydim ama. Başka bahara kaldık
01 Nisan 2020 19:41

MTBLUE
Aday Memur
Ben de bugünden ümitliydim ama. Başka bahara kaldık
uNForGivEN22, 3 ay önce - Alıntıya git

Buna göre bizde bu saatlerde ümitlenmelimiyiz bilemiyorum. Eş zaman başvurduğunu bildiğin kişilerin sonuçlarını öğrenmesine rağmen beklemek bir sürü kötü senaryo yaşayacağı ihtimaline sürüklüyor insanı. Umarım bu hafta hatta bugün hepimiz olumlu sonuçları alırız..

01 Nisan 2020 19:42

uNForGivEN22
Aday Memur

Buna göre bizde bu saatlerde ümitlenmelimiyiz bilemiyorum. Eş zaman başvurduğunu bildiğin kişilerin sonuçlarını öğrenmesine rağmen beklemek bir sürü kötü senaryo yaşayacağı ihtimaline sürüklüyor insanı. Umarım bu hafta hatta bugün hepimiz olumlu sonuçları alırız..

MTBLUE, 3 ay önce - Alıntıya git
Kötü senaryo düşünmeyin lütfen. Jürilere kaç dosya gittiğini bilmiyoruz.
01 Nisan 2020 19:48

Tmybkc
Aday Memur

Hocam merhaba hang mail adresine mail attınız acaba? Ben de ilk sıradaki kişiye yazdım ama yanıt gelmedi.

droruyesı, 3 ay önce - Alıntıya git

ben de gelen mail üzerine daha fazla detay istediğim bir mail attım cevap gelmedi maalesef..eveti ilk sıradaki bu arada.

01 Nisan 2020 19:48

Akademikbirey
Aday Memur

ÜAK'ın bir sonraki toplantısı ne zaman acaba arkadaşlar? Umarım 18 nisandan sonra toplanti yapılır. 2 dosya giden hocalarin son rapor giriş tarihi 18 nisan.

01 Nisan 2020 20:11

gercekotesi
Memur

ÜAK'ın bir sonraki toplantısı ne zaman acaba arkadaşlar? Umarım 18 nisandan sonra toplanti yapılır. 2 dosya giden hocalarin son rapor giriş tarihi 18 nisan.

Akademikbirey, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet 18 nisanda süreleri bitiyor jürilerin. 24-25 nisan gibi toplanıyorlar normalde cumartesine geliyor sanırım 27sinde de toplanabilirler. 1 ya da 4 mayısda da açıklamaya başlarlar. Eskiden 1-2 hafta içinde açıklıyorlardı bir haftada sarkma olabiliyordu. Ama artık o kadar uzatmazlar sanırım bu hafta yine açıklamalar sürer bence hocam

01 Nisan 2020 20:22

pierrelotti
Aday Memur

Hocalarım bölümüm sağlık bilimleri.

Anabilim dalımızda benle beraber müracaat eden diğer arkadaşın sonucu dün akşam açıklandı (başarılı) sevindik, ancak benim henüz sonucum açıklanmadı.

Hem dün hem de geçen hafta üak ile görüştüm (.....8211 ve ....8212 no.lu telefonlardan üak'a ulaştım, geçen haftaki ilk aramamda 8212'li no.lu hat ilk aramamda telefonu açmıştı, dün ise üak'a ulaşmak için üak'ın sitesinde yazan tüm no.ları ısrarlı bir şekilde aradım, yaklaşık 15 dk boyunca 4 farklı no.yu aralıksız aradım ve sonunda ulaştım. bazen ısrarlı bir şekilde aramak gerekebiliyor.

Telefonu açan memur öncelikle başvurduğum bilim alanını ve ardından TC kimlik no.nu soruyor. Sonrasında sürecim ile ilgili öğrendiğim bilgiler şunlar: 6 juri üyesi raporunu girmiş, sadece 1 jüri raporunu girmemiş. O jürinin de son rapor teslim tarihi 18 nisanmış. Memur ''Hocam muhtemelen nisan sonu gibi sizin sonucunuz açıklanır dedi''. Raporunu girmeyen jüri üyesinin ismini sordum, söylemedi.

Benim gibi sonucu açıklanmayan hocalarım, lütfen sıkıntı yapıp kendinize eziyet etmeyin. Nihayetinde hepimizin sonuçları açıklanacak. Geç bile olsa, strese de soksa, Her işte bir hayır vardır diyelim.

01 Nisan 2020 20:27

pierrelotti
Aday Memur

Toplantı 15 Nisanda olacak muhtemelen..

Doçent Adaylarına Duyurulur

25 Mart 2020 tarihli ÜAK Yönetim Kurulu Kararı uyarınca 2020 Mart Dönemi doçentlik başvurularının geçici süreyle durdurulmasına, konunun 15 Nisan 2020 tarihinde yapılacak ÜAK Yönetim Kurulu toplantısında görüşülmesine karar verilmiştir. (25.03.2020)

01 Nisan 2020 20:32

Hugues de Payens
Aday Memur

Şu ana kadar takvim eski dönemlere uygun şekilde ilerledi, sadce

01 Nisan 2020 20:33

Sontag
Aday Memur

25 Mart 2020 tarihli ÜAK Yönetim Kurulu Kararı uyarınca 2020 Mart Dönemi doçentlik başvurularının geçici süreyle durdurulmasına, konunun 15 Nisan 2020 tarihinde yapılacak ÜAK Yönetim Kurulu toplantısında görüşülmesine karar verilmiştir.

Bu duyuru ÜAK anasayfasinda yazıyor. Sanırım bu toplantıda raporu girilmiş olanların da sonucları karara bağlanır.

Bu arada başarılı olan hocalarımı tebrik ederim.

01 Nisan 2020 20:35

Hugues de Payens
Aday Memur

sadece normalde 22 nisan'da yapılması beklenen ÜAK toplantısını Corona nedeniyle 1 hafta erkene, 15 nisan'a çekmişler.

01 Nisan 2020 20:44

academicstaff
Aday Memur
Dün saat 22 de açıklanan vardı, bir umut bekliyoruz.
01 Nisan 2020 20:51

ttpe
Aday Memur

bende merak ediyorum bunu

01 Nisan 2020 21:37

Manas16
Aday Memur

Doçentlik dosyası geçen ve başarılı bulunan bütün kader arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Hepsine hayırlı uğurlu olsun. Bizim gibi ilan edilmeyenler maalesef hazirana kaldı. Toplantıyı 15 nisana almaları bizim için çok kötü oldu. 18 nisan son gün 2 ay dosyayı bekleten hocalar son güne kadar tutacaktır. O yüzden de 15 nisan toplantısına bizim dosyaların yetişmesi mümkün değil. ÜAK bir hafta öne alarak bizi iki ay daha bu stresle yaşatmaya devam dedi. 2 dosyalı olan arkadaşlar 2 ay daha bekleyecek maalesef basit bir tarih değişimi iki ayımıza mal oldu. Hayırlı olsun diyelim.

01 Nisan 2020 21:53

gercekotesi
Memur

25 Mart 2020 tarihli ÜAK Yönetim Kurulu Kararı uyarınca 2020 Mart Dönemi doçentlik başvurularının geçici süreyle durdurulmasına, konunun 15 Nisan 2020 tarihinde yapılacak ÜAK Yönetim Kurulu toplantısında görüşülmesine karar verilmiştir.

Bu duyuru ÜAK anasayfasinda yazıyor. Sanırım bu toplantıda raporu girilmiş olanların da sonucları karara bağlanır.

Bu arada başarılı olan hocalarımı tebrik ederim.

Sontag, 3 ay önce - Alıntıya git

Aynı görüşteyim 15 nisandaki toplantıda da karara bağlananlar olup 20 nisandan sonra duyurulmaya başlananlar olabilir. Ama iki dosya gidenlerin 18 nisanda rapor girmelerinin son günü. Onlar bu toplantıya giremeyeceği için tekrar nisan sonuna doğru 24 veya 27si gibi yeniden toplanma olabilir neden olmasın ki

Toplam 4109 mesaj
«103104105106107108109110111112113114»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;