Editörler :
«169170171172173174175176177178179180»
03 Haziran 2020 09:48

drfinans
Aday Memur

Koskoca Türkiye?ye bir tane birim sorumlusu atanırsa o memur ne yapsın. Şu süreç kazasız belasız bir bitseydi.

03 Haziran 2020 11:04

Crocs
Aday Memur

arkadaşlar günaydın, dün mail attım "" birkaç gün içerisinde sonucunuzu DBS den görebilirsiniz"" diye cevap geldi, olumlu veya olumsuz mu bilmiyorum ama bu hafta sonuçlar açıklanır bence

dr3.dönem, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben de sonuçların yarın ve cuma günü açıklanmaya başlayacağını düşünüyorum.

03 Haziran 2020 11:10

Edeker
Aday Memur

Koskoca Türkiye?ye bir tane birim sorumlusu atanırsa o memur ne yapsın. Şu süreç kazasız belasız bir bitseydi.

drfinans, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynen hayırlısı ile bir an önce olumlu sonuçlar alırız hepimiz. Stresten hastalanmazsak iyi
03 Haziran 2020 11:26

rsno
Memur
Puan almadan şartı sağlıyorsunuz
Üye1110, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam cevap için teşekkürler..Beyannameye yansıyan kısım ile ilgili emin olmak istedim.

Çünkü bir jüri eğitim öğretim faaliyetlerinde 2 puan almak zorunlu ancak adayın buradaki puanı 0 diye beni asgariden bıraktı..Ancak yönetmelikte dediğim gibi dr sonrası en az 2 yıl yükseköğretim kurumlarında faaliyette bulunanlar 2 puan almış "sayılır" ifadesi var..

Tabi bu bölümden 2 puan almak zorunludur deyip de beyannamede burada 0 puan gözükmesi kafa karışıklığı yaratıyor..O nedenle aynı durumda olan arkadaşların da beyannamede 0 mı gözüküyor sormak istedim..

Detaylı bir şekilde gerekçeli itirazımı yaptım..Ancak korkum ÜAK'ın fazla irdelemeden jürinin görüşünü direk kabul ederek adayların itirazını red etmesi..Bekleyip göreceğiz ancak aynı durumda olan arkadaşlara da bu konuda bilgi vermek istedim ki; aynı durum başkasının başına da gelebilir..Jüriler yönetmeliği okumadan farklı görüşler sunabiliyorlar..

03 Haziran 2020 12:00

demetyaldiz

geçmiş olsun Hocam

03 Haziran 2020 12:17

demetyaldiz

size asgari kriter ne zaman bildirilmişti ve siz cevabı ne zaman yazdınız

03 Haziran 2020 12:18

akıncı80
Aday Memur

Arkadaşlar benim bekleyişi sona erdi... Sosyal Bilimler 5te 5 başarılı... Darısı tüm bekleyenlere...

03 Haziran 2020 12:21

drfinans
Aday Memur

İster başarılı olsun ister başarısız olsun herkes için Adalet Bakanlığından sorgulama yapılıyor. Eğer bir soruşturma vs varsa başarılı veya başarısız olduğuna bakılmaksızın soruşturma süreci tamamlanana kadar doçentlik süreci durduruluyor. Jüri belirleme sürecinde savcılıklardan temiz yazısı alanlar hakkında eğer ilgili tarih ve savcılık soruşturması sonrasında açılan yeni tarihli bir soruşturma ve/veya kovuşturma yoksa yeniden savcılıklara sorulmadan adayın sonucu açıklanıyor.

Ders verme şartını eğitim öğretim faaliyetlerinden sağlayanların beyanname kısmına puan 0 ise asgariden başarısız veriliyor ama komisyona itiraz net olarak ifade edilirse süreç kaldığı terden devam ediyor. Doçentlik dosyasını okuyan hocaların genelde değerlendirme kriterleri, ders vermiş mi ? Yayın yapmış mı? Lisansüstü tez yönetmiş mi? Proje üretmiş mi ? Doktorayı ne zaman bitirmiş ?, Kaç yıldır akademisyen? Eminim bana kızacaksınız ama bu gerçekleri değiştirmeyecek.

03 Haziran 2020 12:24

softcompute
Aday Memur

Arkadaşlar başarılı oldum 5-4

- bekleyen herkese hayırlı haberler

alanım nicel karar -sosyal bilimler

03 Haziran 2020 12:35

Akademikbirey
Aday Memur

softcompute, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam hayırlı olsun. Mesaj mı geldi size acaba?

03 Haziran 2020 12:37

ismail-san
Aday Memur

Hayırlı olsun.

Mesaj geldi mi?

03 Haziran 2020 12:41

Edeker
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam. Ben de sorayım mesaj mı geldi?
03 Haziran 2020 12:41

softcompute
Aday Memur

önce ÜAK tan mesaj geldi

sonrasında sistemde görüntüledim arkadaşlar

03 Haziran 2020 12:50

Potoma Sea
Memur

Arkadaşlar benimde başarılı.

Rabbim herkese emeğinin karşılığını hayırlısıyla versin.

Sonraki süreç hakkındaki deneyim ve tecrübelerimi paylaşmaya devam edeceğim.

Herkese Hayırlı günler, olumlu sonuçlar dilerim.

03 Haziran 2020 12:51

Akademikbirey
Aday Memur

Hayırlı olsun açıklanan hocalarıma. Umarım eğitim bilimleri de kısa sürede sisteme girer. Eğitim bilimleri alanında açıklanan olursa, burada hemen paylaşırsa sevinirim

03 Haziran 2020 12:53

suahk
Aday Memur

Sayın hocam hayırlı olsun. Bugün mü mesaj aldınız?

03 Haziran 2020 12:54

uNForGivEN22
Aday Memur

şu an şuursuzca sayfayı yenileyen bir tek ben miyim acaba?

03 Haziran 2020 12:54

suahk
Aday Memur

önce ÜAK tan mesaj geldi

sonrasında sistemde görüntüledim arkadaşlar

Sayın hocam hayırlı olsun. Bugün mü mesaj aldınız?

03 Haziran 2020 12:56

drfinans
Aday Memur

Başarılı alan arkadaşlar tebrikler, başarısız Olan arkadaşlara da geçmiş olsun.

03 Haziran 2020 12:57

pabliuga
Aday Memur

12.32 mesaj geldi arkadaslar. Sosyal bilimler. Sonuç başarılı. Herkese başarılar dilerim.

Toplam 4124 mesaj
«169170171172173174175176177178179180»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;