Editörler :
«203204205206207208209210211212213214»
10 Temmuz 2020 13:22

Adydoc
Aday Memur

Mrb Arkadaşlar bugün etik yada asgari ile ilgili mesaj alan yada sistemde değişiklik yaşayan var mi?

10 Temmuz 2020 13:41

ekinekim
Aday Memur

Mrb Arkadaşlar bugün etik yada asgari ile ilgili mesaj alan yada sistemde değişiklik yaşayan var mi?

Adydoc, 4 hafta önce - Alıntıya git
Benim de raporlarımın tamamlanmış olma ihtimali çok yüksek o sebeple sürekli bakıyorum ama bir hareketlilik yok acaba komisyon üyeleri eski etik ve asgari durumlarımı görüştüler yoksa raporları tamamlanan herkese baktılar mı merak ediyorum.
10 Temmuz 2020 13:48

wolverine
Şef
Benim de raporlarımın tamamlanmış olma ihtimali çok yüksek o sebeple sürekli bakıyorum ama bir hareketlilik yok acaba komisyon üyeleri eski etik ve asgari durumlarımı görüştüler yoksa raporları tamamlanan herkese baktılar mı merak ediyorum.
ekinekim, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sanırım sonucu açıklanmayan herkes asgari-etik konusunda endişeli. Eğer önümüzdeki hafta da sistemde bir değişiklik olmaz ve mesaj vs gelmezse rahatlamış olacağız...

10 Temmuz 2020 13:59

ekinekim
Aday Memur

Sanırım sonucu açıklanmayan herkes asgari-etik konusunda endişeli. Eğer önümüzdeki hafta da sistemde bir değişiklik olmaz ve mesaj vs gelmezse rahatlamış olacağız...

wolverine, 4 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah hocam hayırlısı olsun hepimiz için.
10 Temmuz 2020 14:13

yenidocadayi
Şef

Hocam ben de bekliyorum ancak henüz değişiklik olmadı..

10 Temmuz 2020 14:22

dr1524
Aday Memur

Bugün bir jürim daha sistemden düştü, kala kala 4 kişi kaldılar :)

10 Temmuz 2020 15:39

dr_mahir
Aday Memur

Az önce mesaj geldi Dbs de güncellendi asgariden iptal edilen başvurum tekrar jüri sürecine girdi.

10 Temmuz 2020 15:45

ekinekim
Aday Memur

Az önce mesaj geldi Dbs de güncellendi asgariden iptal edilen başvurum tekrar jüri sürecine girdi.

dr_mahir, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun hocam emeğinizin karşılığını da inşallah tez zamanda alırsınız.
10 Temmuz 2020 15:50

dr_mahir
Aday Memur
Hayırlı olsun hocam emeğinizin karşılığını da inşallah tez zamanda alırsınız.
ekinekim, 4 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam inşallah hepimiz emeğimizin karşılığını alırız

12 Temmuz 2020 17:16

Adydoc
Aday Memur

Bir umit Cuma gunu UAK aradım belki bu ay raporlarin tamami girilmiştir diye hala agustos ayi diyorlar raporu son güne bırakan juriyemi kizayim yoksa böyle adil olmayan sisteme kizayim bilemedim inşallah beklediğimize değer hayırlı sonuçlar alırız.

12 Temmuz 2020 20:19

gercekotesi
Memur

Bir umit Cuma gunu UAK aradım belki bu ay raporlarin tamami girilmiştir diye hala agustos ayi diyorlar raporu son güne bırakan juriyemi kizayim yoksa böyle adil olmayan sisteme kizayim bilemedim inşallah beklediğimize değer hayırlı sonuçlar alırız.

Hayırlısı olsun alanınız ne hocam, muhtemelen çok dosya gitti temmuz ağustos denilenlere

12 Temmuz 2020 23:42

Adydoc
Aday Memur

Mühendislik hocam.

13 Temmuz 2020 12:28

Dr1736
Aday Memur

Merhabalar,

Ben de telefonla ulaştım. 1 jüri üyesi raporunu girmemiş, 6 üye girmiş bilgisi verildi.

Ağustos'a kadar süresi varmış. Ağustos toplantısının tarihi belli midir? Teşekkürler.

13 Temmuz 2020 13:00

akademikmemurum
Memur

Hocalarım tecrübeli olarak jüri sürecinde yazdıktan kaç gün sonra jüriler belli oluyor? Öngörünüz nedir acaba?

13 Temmuz 2020 13:28

frmn
Aday Memur

dr_mahir, 4 hafta önce - Alıntıya git

hayırlı olsun hocam. mahsuru yoksa asgariye bırakılma sebebini öğrenebilirmiyiz.

13 Temmuz 2020 15:07

yenidocadayi
Şef

Sayın Hocalarım, Komisyon toplantısı sonucu kargoyla ulaşan var mı? Benim hala sistemde herhangi bir değişiklik yok, beklemedeyim.

13 Temmuz 2020 15:25

muslimpolat
Kapalı

Aynen insan kime kızsın bilemiyor. Ama sistem hakikaten yanlış. Doktora danışmanıma iki dosya gitmiş. Ama benim jürimde Ağustos a kadar süresi olan hoca var. Yani demek oluyorki en az 5 dosya gitmiş jüri veya jürilere. Aynı alandaki bir hocaya 2 diğer birine nasıl 5 dosya gider anlamak mümkün değil. Bu arada alanım Finans.

13 Temmuz 2020 16:44

dr_mahir
Aday Memur

hayırlı olsun hocam. mahsuru yoksa asgariye bırakılma sebebini öğrenebilirmiyiz.

frmn, 4 hafta önce - Alıntıya git

1 dönem lisans dersi vermeme rağmen jüri üyesi 2 puan alması için 2 yıl eğitim ve öğretim faaliyetlerinde bulunmadığı için 2 puan alamamıştır diye asgariden bırakmıştı. Bende 2 puan almak için bir dönem lisans dersi yeterli diye itiraz etmiştim

13 Temmuz 2020 20:32

gercekotesi
Memur

Aynen insan kime kızsın bilemiyor. Ama sistem hakikaten yanlış. Doktora danışmanıma iki dosya gitmiş. Ama benim jürimde Ağustos a kadar süresi olan hoca var. Yani demek oluyorki en az 5 dosya gitmiş jüri veya jürilere. Aynı alandaki bir hocaya 2 diğer birine nasıl 5 dosya gider anlamak mümkün değil. Bu arada alanım Finans.

muslimpolat, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aynen Hocam çok dengesiz dağılım var aynı alanda. Bu da tahminim hocaların uzmanlık alanlarını sistemde geniş yazmaları, mesela alanı maliye ise maliye tarihi, maliye teorisi, bütçe ve mali planlama, mali iktisat, mali hukuk, iktisat tarihi, iktisadi matematik vb sıralayan bir hocaya iktisattan da dosya gelir maliyenin de hepsi gelir. Ben o tarz bir olay olduğunu düşünüyorum

13 Temmuz 2020 20:35

Adydoc
Aday Memur

Mrb Arkadaslar,

Etik ya da askeri durum tüm jüri üyeleri raporlarını girdikten sonra mı değerlendiriliyor

Toplam 4393 mesaj
«203204205206207208209210211212213214»