Editörler :
«616263646566676869707172»
28 Ocak 2020 21:19

muhdaad
Aday Memur

Gerekce guvenlik sorusturmasi. Cuma gunu daha net bilgi verebileceklerini soyledi telefondaki hanimefendi.

wolverine, 6 ay önce - Alıntıya git

Hocam ozel mesaj kutunuzu kontrol edebilir misiniz?

29 Ocak 2020 00:45

İbrher
Aday Memur

Benim de Başvurumun durdurulduğu yazılı. İlahiyat

29 Ocak 2020 10:49

gencmagdur06
Kapalı

Arkadaşlar aynı süreci yaşıyorum.

"Adayın başvurusu durduruldu" yazıyor.

İlgili birimle görüştüm ve cevapları çok net.

"Adayın devam eden herhangi bir dava ya da soruşturması var mı? diye savcılık ve adalet bakanlığına resmi yazıyla görüş sorulacak"

Özellikle geçmişte bu tür bir süreç yaşayanlar için bu soruluyor. Dosya kapanmış aklanmış dahi olsanız ÜAK resmi yazı almak istiyor.

Resmi yazının gitmesi cevap gelmesi süreç elektronik olursa en iyi ihtimalle 1 hafta, kötü ihtimalle 2 hafta sürer.

Olumlu cevap sonrasında "doçentlik jüri süreci" devam eder

29 Ocak 2020 11:21

muhdaad
Aday Memur

"Adayın devam eden herhangi bir dava ya da soruşturması var mı? diye savcılık ve adalet bakanlığına resmi yazıyla görüş sorulacak"

Özellikle geçmişte bu tür bir süreç yaşayanlar için bu soruluyor. Dosya kapanmış aklanmış dahi olsanız ÜAK resmi yazı almak istiyor.

Resmi yazının gitmesi cevap gelmesi süreç elektronik olursa en iyi ihtimalle 1 hafta, kötü ihtimalle 2 hafta sürer.

gencmagdur06, 5 ay önce - Alıntıya git

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim daha önceden dava sürecim hiç olmadı. Böyle durumu neden yaşıyoruz anlam verebilmiş değilim.Umarım makul bir açıklama yaparlar. insanı inanılmaz demoralize ediyor.

29 Ocak 2020 11:28

suahk
Aday Memur

gencmagdur06, 5 ay önce - Alıntıya git

Doçentlik komisyonundaki görevliden bugün telefon ile verilen bilgi; jüri üyelerinin belli olduğu ancak Adalet Bakanlığı'ndan yazı beklendiği bu nedenle jüri isimlerinin ne zaman açıklanacağı ile ilgili kesin bir takvimin olmadığı şeklinde.

29 Ocak 2020 12:08

suahk
Aday Memur

Doçentlik komisyonundaki görevliden bugün telefon ile verilen bilgi; jüri üyelerinin belli olduğu ancak Adalet Bakanlığı'ndan yazı beklendiği bu nedenle jüri isimlerinin ne zaman açıklanacağı ile ilgili kesin bir takvimin olmadığı şeklinde.

suahk, 5 ay önce - Alıntıya git

Doçentlik birim sorumlusu olarak düzeltme yapıyorum. Yanlış anlaşılma olmaması adına.

29 Ocak 2020 12:33

drizzt86
Aday Memur

Herkesin jürileri aynı anda mı açıklanacak? Önceki dönemlerde öyle olmamış forumdan anladığım kadarıyla.

29 Ocak 2020 14:43

Molevo
Kapalı

Jüriler belli oldu. Sistemden görülüyor.

29 Ocak 2020 14:48

akaraci
Aday Memur

Jürim belli olmuş. Mühendislik.

29 Ocak 2020 14:48

Competency
Aday Memur

Jüriler belli oldu. Sistemden görülüyor.

Molevo, 5 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim Hayırlı olsun
29 Ocak 2020 14:59

skywalk11
Aday Memur

Hayırlı olsun herkese, her zamanki yerden mi bakıyoruz göremedim.

29 Ocak 2020 15:00

yenidocadayi
Şef

Jüriler açıklanmış, hepimize hayırlı olsun.. Güzel haberleri paylaşmak dileğiyle

29 Ocak 2020 15:12

qwer97
Aday Memur

benim alanım sağlık, aday bilgi açıklama işlemlerine ekim 2019 sekmesine giriyorum ancak güncel duru

29 Ocak 2020 15:13

qwer97
Aday Memur

m adayın başvuru durdurludu olarak görülüyor ve alttaki jüri bilgileri kısmı boş. başka bu durumda o

29 Ocak 2020 15:17

drizzt86
Aday Memur

Jüriler belli olmuş. Hayırlı olsun herkese

29 Ocak 2020 15:19

Akademikbirey
Aday Memur

Benim açılmıyor maalesef. "Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz."uyarısı çıkıyor. Aynı durumda olan meslektaşlarım var mı?

29 Ocak 2020 15:26

dr-sabit
Şef

'Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz' yazıyor, sağlık bilimleri alanım.

29 Ocak 2020 15:30

dr-sabit
Şef

'Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz' yazıyor, sağlık bilimleri.

29 Ocak 2020 15:35

dr1524
Aday Memur

jüri üyelerim belli olmuş- sağlık

29 Ocak 2020 15:35

uNForGivEN22
Aday Memur

'Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz' yazıyor, sağlık bilimleri.

dr-sabit, 5 ay önce - Alıntıya git

artık başvuru kısmından değil, sonuç açıklama sisteminden kontrol edebilirsiniz

Toplam 4109 mesaj
«616263646566676869707172»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;