Editörler :
«686970717273747576777879»
03 Şubat 2020 10:39

thorondor06
Aday Memur

Hocalarım merhaba,

Jüri üyeleri birbirini ve raporlarını görebiliyor mu?

yasasinA, 2 ay önce - Alıntıya git

Göremiyorlar diye biliyorum.

03 Şubat 2020 15:07

Potoma Sea
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Kargo bana ulaşmadan doçentlik başvuru sürecinde gelişme oldu mesajı geldi. Jüriler belli olmuş. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara. Hayırlısıyla.

03 Şubat 2020 15:13

candidate34
Aday Memur

Tanıdğım bir hocaya jüri üyeliği gelmiş geçen hafta, rapor teslim tarihi olarak ÜAK 3 Mart demiş hocalarım, bilgilerinize

03 Şubat 2020 15:39

ynshcm
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Kargo bana ulaşmadan doçentlik başvuru sürecinde gelişme oldu mesajı geldi. Jüriler belli olmuş. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara. Hayırlısıyla.

Potoma Sea, 2 ay önce - Alıntıya git
Kutlarım. Sizin adınıza çok sevindim. Umarım bütün adayların süreci hızlıca netleşir.
03 Şubat 2020 16:06

umudumziraat
Aday Memur

Tanıdğım bir hocaya jüri üyeliği gelmiş geçen hafta, rapor teslim tarihi olarak ÜAK 3 Mart demiş hocalarım, bilgilerinize

candidate34, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler, bu önemli bir bilgi.

03 Şubat 2020 16:29

bezginbekirr
Aday Memur

Teşekkürler, bu önemli bir bilgi.

umudumziraat, 2 ay önce - Alıntıya git

bolumden bir hocaya da iki dosya gelmiş, 80 gun sure vermişler.

03 Şubat 2020 16:35

Yami35
Aday Memur

20 gun sonra basvurumun iptal edilme nedenini öğrendim. 5 tane sozlu sunumum vardi. Sozlu sunumlarimim sozlu sunum oldugunu gosterir belge olmadigindan puanlama disi birakmislar 3 tanesini. Bu nedenle asgari sarta takilmisim. Napmam gerekiyor. Itirazmi edeyim yeni basvurumu yapayim.martta. eksik bilgileri ekleyip

03 Şubat 2020 16:51

frisbylad
Aday Memur

Merhabalar. Öncelikle tüm adaylara başarılar. Benim de jürim 29 Ocakta açıklandı.

Konuyu detaylı bilen arkadaşlara bazı sorularım olacak.

- Mevcut durumda jüri raporlarına göre başvuru sonuçları en erken hangi tarihte belli olur?

- Jüri raporlarını ÜAK'a sunduktan sonra bizim sonucu öğrenme sürecimiz nasıl olacak? ÜAK kendi içinde jüri raporlarını tekrar inceleyecek midir ve bu süreç ne kadar sürer?

Teşekkürler.

03 Şubat 2020 16:53

Mpowerdoçent
Aday Memur

20 gun sonra basvurumun iptal edilme nedenini öğrendim. 5 tane sozlu sunumum vardi. Sozlu sunumlarimim sozlu sunum oldugunu gosterir belge olmadigindan puanlama disi birakmislar 3 tanesini. Bu nedenle asgari sarta takilmisim. Napmam gerekiyor. Itirazmi edeyim yeni basvurumu yapayim.martta. eksik bilgileri ekleyip

Yami35, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben itiraz ettim hocam saçma sapan bir sebepten ötürü sonuca göre dava da açacağım
03 Şubat 2020 17:38

gercekotesi
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar başvuruda puanlamaya esas olan çalışmalarınızı koydunuz kitap makale bildiri olarak değil mi ?yani puanlamada olmayıp özgeçmişte olan kitap makale bildiri koydunuz mu?

03 Şubat 2020 18:20

BnSvKn
Aday Memur

Puanlamaya dahil olmayan şeyler de gönderiliyor.

03 Şubat 2020 20:14

drfinans
Aday Memur

Bugün savcılığa gittim. Açılan bir dosyanın kapandığını söylediler. Henüz kendilerine yazı gelmediğini geldiğinde cevap yazacaklarını söylediler. Fakat Üaktan gelen yazıda devam eden soruşturmanız yazıyordu. Bilmediğim bir şehirde açılmış olabilir mi? Hangi savcılığa yazı yazdıklarını nasıl öğrenebiliriz?

03 Şubat 2020 20:29

wolverine
Şef

Bugün savcılığa gittim. Açılan bir dosyanın kapandığını söylediler. Henüz kendilerine yazı gelmediğini geldiğinde cevap yazacaklarını söylediler. Fakat Üaktan gelen yazıda devam eden soruşturmanız yazıyordu. Bilmediğim bir şehirde açılmış olabilir mi? Hangi savcılığa yazı yazdıklarını nasıl öğrenebiliriz?

drfinans, 2 ay önce - Alıntıya git

Zannetmiyorum hocam. UAK'in isguzarligi bu. Dosyanin kapatilmis oldugunu yazamazlar cunku kanun "devam eden" diyor. Onlar da isi kilifina uydurmak icin boyle bir ifade yaziyorlar. Insanlari tedirgin ederiz, haklarina gireriz gibi bir dusuncesi yok UAK'in. Oyle bir dertleri olsa 3,5 ay icinde bir sistem gelistirir kimin ne probmemi varsa kenara ayiklarlardi.

03 Şubat 2020 21:07

drfinans
Aday Memur

Teşekkürler Volverine

Savcılık tebliğ etmeye yer yok şeklinde dosyayıkapatmış. Ama ÜAK yazısını görünce acaba başka şehirlerde de mi açıldı diye düşündüm. Paranoyak ettiler. Kim olduğunu bile bilmediğim asılsız bir ihbar yüzünden moralimiz bozuluyor. Çok şükür sütümüzden şüphemiz yok ama insanıncanı sıkılıyor.

03 Şubat 2020 21:41

neyazsambilemedim2
Memur

Hocam bu konuda geçen senelerde de aynı şeyler olmuş. Bildiriler sözlü olsa bile, sözlü olduğunu gösterir belge olmak zorunda diye yazılmıştı. Elinizde bunu ispatlayacak bir belge var mı hocam?

04 Şubat 2020 00:44

Yami35
Aday Memur

Hocam sempozyum programinda yaziyor bir tanesinin ama diğer kabul edilmeyen 2 sunumun hic biryerinde sozlu sunum oldugu yazmiyor. Sadece sunan kisinin alti cizili.

Nasil.ispatlayacagim. kongreyle

iletisimemi geceyim

04 Şubat 2020 05:57

mineko
Aday Memur

Hocam sempozyum programinda yaziyor bir tanesinin ama diğer kabul edilmeyen 2 sunumun hic biryerinde sozlu sunum oldugu yazmiyor. Sadece sunan kisinin alti cizili.

iletisimemi geceyim

Hocam hiç uğraşmayın marta başvurun bence. Ön incelemeden bu şekilde geçseniz bile 7 jüriden birinin bu mevzuya takma ihtimali ve yeniden asgariye düşme ihtimaliniz yüksek.

04 Şubat 2020 09:25

Drao
Aday Memur

Merhaba hocalarım benim sorum şu; jüri hocalarımdan biri 16 Ocak itibariyle üniversite kadrosundan ayrılmış ve bakanlık eğitim araştırma hastanesine eğitim görevlisi olarak atanmış. ÜAK ın açıkladığı Jüri listesinde üniversite görevi yazıyor. Bakanlık eah kadrosundayken Hala jürim olarak devam edebiliyor mu? Nasıl bir prosedür var? Dosyamı inceleyip sonuçlandırabilecek mi? Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa şimdiden teşekkürler

04 Şubat 2020 09:48

Sontag
Aday Memur

iletisimemi geceyim

Organizasyon şirketine telefon açabilirsiniz. Yardımcı olamazlarsa kongre başkanına ulaşmaya çalışın. Belge isteyin. Hiç olmazsa size gelen kabul mailine bakın, orda yazıyor mu sözlü bildiri olduğu?

04 Şubat 2020 13:51

turabimersinli
Aday Memur

"Doçentlik Komisyonu başvuru dosyasını inceliyor" aşamasında olan başka arkadaş var mı acaba?

Toplam 2126 mesaj
«686970717273747576777879»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?