Editörler : hopaliSafak Vaktii
17 Ağustos 2019 12:08   

Benim Okulum (sen de anlat)

Okulum antalyada imkanları çok iyi lakin ben ortamı sevmiyorum sıcak nemli turistlerden bilmem neden her yer pislik içindeymiş gibi hissediyorum o yüzden tayin istedim okula yeni müdür ve yardımcılar geldi durum pek parlak değil

17 Ağustos 2019 12:25

dehneliler
Daire Başkanı
Çorum'da bu yıl ilçe fen lisesine geçtim. Okulu artık başlayınca göreceğim. Okulun vatsap grubunun muhabbeti güzel. Fakat eski okuluma dair bir burukluk var. Alışmıştım, rahatım yerindeydi. Asıl amacım ise önümüzdeki yaz fen lisesinden, fen lisesine nokta atışı tayinim çıkar mı hesabıydı. Bir gün ya Merzifon Fen Lisesi ya da Havza Fen Lisesine gitmek nasip olur.
17 Ağustos 2019 12:57

mertca_7
Aday Memur
Çorum'da bu yıl ilçe fen lisesine geçtim. Okulu artık başlayınca göreceğim. Okulun vatsap grubunun muhabbeti güzel. Fakat eski okuluma dair bir burukluk var. Alışmıştım, rahatım yerindeydi. Asıl amacım ise önümüzdeki yaz fen lisesinden, fen lisesine nokta atışı tayinim çıkar mı hesabıydı. Bir gün ya Merzifon Fen Lisesi ya da Havza Fen Lisesine gitmek nasip olur.
dehneliler, 1 ay önce - Alıntıya git

inşallah olur

evet kaderimizi biz kendi irademizle bir nebze de olsun yönlendiriyoruz oluşturuyoruz 1 puanla benim istediğim okula giden bir öğretmen belki de benden daha huzursuz oldu o okulla ilgili pek hoş şeyler işitmemiştim sonradan

17 Ağustos 2019 15:50

NesliEla
Aday Memur
dehneliler, 1 ay önce - Alıntıya git
Hangi ilçe hocam?
Toplam 3 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?