Editörler :
17 Ağustos 2019 16:51   

Gaziantep hakkında bilgi

Gaziantep de yaşıyorum küçük istanbul diyebiliriz hertürlü fırsat ve imkan var islahiye merkeze 40 dk uzaklıkta zaten antebin bir yerinden bir yerine gitmek en az 45 dk. Trafiginden dolayı değil büyük şehir olduğundan dolayı antebi yazın derim pişman olmazsınız gezilecek çok güzel yerleri var hayvanat bahçesi mozaik müzesi dünyanın en uzun parkı alleben göleti botanik bahçesi daha neler neler ek donere gelince zaten hastanelerin yüzde doksanı vermiyor ona takilmayin ev kiraları 800 tl den başlıyor 6 milyara kadar var benim evim abdulkadir yüksel devlet hastanesine yürüme mesafesinde 130 metre kare 8 senelik ev kirası1200 tl dipnot 800 tl den daha aşağı evler var ama müstakil evler sobali evler oluyor

17 Ağustos 2019 19:57

Tugcehemsire34213
Aday Memur
Çok pahalı diyorlar öyle mi
17 Ağustos 2019 20:41

Hacoooooo
Aday Memur

Hayır kesinlikle pahalı değil

18 Ağustos 2019 09:07

Tugcehemsire34213
Aday Memur

Hayır kesinlikle pahalı değil

Hacoooooo, 1 ay önce - Alıntıya git
Peki hastane nasıl biliyor musunuz
18 Ağustos 2019 09:26

Atamayoksasigaravar
Aday Memur
Yalan söylğyor arkadaşlar kanmayın
18 Ağustos 2019 13:34

Hemşirexxxx
Çok pahalı diyorlar öyle mi
Tugcehemsire34213, 1 ay önce - Alıntıya git

Kac puanla Antep i tercih etmeyi düşünüyorsunuz benim sıralamam 7700 gelme ihtimali var mıdır sizce

18 Ağustos 2019 13:54

Tugcehemsire34213
Aday Memur

Kac puanla Antep i tercih etmeyi düşünüyorsunuz benim sıralamam 7700 gelme ihtimali var mıdır sizce

Hemşirexxxx, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben ortaöğretim mezunuyum
18 Ağustos 2019 13:55

Tugcehemsire34213
Aday Memur

Hemşirexxxx, 1 ay önce - Alıntıya git
İnş gelir gönlünüzce olsun
18 Ağustos 2019 13:56

NumanTufn
Aday Memur
Arkadaşlar böyle yapmayın işte kaş yaparken göz çıkarıyorsunuz yanlış bilgi verecekseniz hiç vermeyin insanlar burda hayatlarının önemli bir eşiğinde karar veriyor lütfen. Yalan söylüyor diyen arkadaşım doğrusu ne mesela ?
18 Ağustos 2019 14:21

Atamayoksasigaravar
Aday Memur
Pahalı değil diyen arkadaşın bence antep hakkında bir fikri olmaması çok olağan , pahalı bir şehir , islahiyeden merkeze kendi arabanla bi saatte gidersin servisler +otobüs(şehir içi ) nasıl 40 dakika olur anlayamadım . Açıklamak isterse mutlu olurum çünkü bi antepli olarak sevmiyorum. Gatta ilerisi arkadaşın amacının insanları saptırmak olduğunu düşünüyorum.
18 Ağustos 2019 14:28

Drsmbrk
Aday Memur

güzel yaşanılabilir bir yer tıpkı diğe 81 il gibi insanlar nasıl yasıyorsa sizde öyle yapacaksınız a

18 Ağustos 2019 16:02

Hacoooooo
Aday Memur
Yalan söylğyor arkadaşlar kanmayın
Atamayoksasigaravar, 1 ay önce - Alıntıya git

Beynine tükürdüğüm yalan söylediğimi nerden cikarion bir tane beyinsiz çıkar yalan der diğerleri de aboooooo yaşlanmış derler kimseye yardımcı olmuom. Ne haliniz varsa görün

18 Ağustos 2019 16:05

Hacoooooo
Aday Memur

Bende daha atanan biri olursa ev bulma konusunda yardımcı olayim dedim emlakçılara gidip paralarını kaptirmasinlar boşuna diye kimseye yardım filan edilmez ne haliniz varsa görün

18 Ağustos 2019 16:09

Hacoooooo
Aday Memur
Arkadaşlar böyle yapmayın işte kaş yaparken göz çıkarıyorsunuz yanlış bilgi verecekseniz hiç vermeyin insanlar burda hayatlarının önemli bir eşiğinde karar veriyor lütfen. Yalan söylüyor diyen arkadaşım doğrusu ne mesela ?
NumanTufn, 1 ay önce - Alıntıya git

Yalan filan değil kardeşim istersen gel misafirim ol evim hastane ile yürüme mesafesinde o yalan diyen beyinsiz antebi yazacak kimse yazmasin diye dengesizlik yapıyor ben kayaonunde oturdum lise yi abdulkadir konukoğlu lisesinde okudum suanda da seyrantepe de oturuyorum internetten bak bilgilerin doğru olduğuna gor

Toplam 13 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?