Editörler :
23 Ağustos 2019 11:05

Emre.010
Aday Memur
Aynı duruyor benim ki değişiklik yok
23 Ağustos 2019 17:05

Ess26ess
Aday Memur
Aynı duruyor benim ki değişiklik yok
Emre.010, 4 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşlar ben de 5 Ağustos?ta eş durumundan mazeret dilekçemi personel şubeye vermiştim. Dün şubeyi aradığımda ordaki arkadaş dilekçemin 7sinde daireye gittiğini söyledi ve dilekçenin ebys numarasını bana verdi ama sıkıntım şu hala pbsye düşmedi dilekçem. Daireye ariyorum cevap veren yok. Acaba çok mu acele ediyorum. Önümüzdeki haftaiçi düşer mi pbsye sizce?

23 Ağustos 2019 17:19

uzun33
Aday Memur

Arkadaşlar ben de 5 Ağustos?ta eş durumundan mazeret dilekçemi personel şubeye vermiştim. Dün şubeyi aradığımda ordaki arkadaş dilekçemin 7sinde daireye gittiğini söyledi ve dilekçenin ebys numarasını bana verdi ama sıkıntım şu hala pbsye düşmedi dilekçem. Daireye ariyorum cevap veren yok. Acaba çok mu acele ediyorum. Önümüzdeki haftaiçi düşer mi pbsye sizce?

Ess26ess, 4 hafta önce - Alıntıya git
7 Temmuz'da dilekçe verdim, 22 Ağustos'ta sisteme düştü. 45 gün sürdü yani sisteme yansıması.
24 Ağustos 2019 21:18

Oguzhan4207
Aday Memur

Ess26ess, 4 hafta önce - Alıntıya git
Sıkıntı olmuyor sistemde herkesin ki gözükmüyor ama atamada sıkıntı yaşamıyorsun
24 Ağustos 2019 21:41

Olmazolsunnn
Aday Memur

Mazeret atamaları Eylül ve Şubat aylarında olur yönetmelik bu yönde mazeret döneminde yazarsa bu ayları bekleyin

Benim sorum dilekçem talebiniz yerine getirilmiştir diye değişmiş ama dilekçemde belirttiğim ili tayinim yapılmamış arıyorum ulaşamıyorum malum ne demek oluyor bu sizce...

25 Ağustos 2019 01:16

onikionikii
Aday Memur

Mazeret atamaları Eylül ve Şubat aylarında olur yönetmelik bu yönde mazeret döneminde yazarsa bu ayları bekleyin

Benim sorum dilekçem talebiniz yerine getirilmiştir diye değişmiş ama dilekçemde belirttiğim ili tayinim yapılmamış arıyorum ulaşamıyorum malum ne demek oluyor bu sizce...

Olmazolsunnn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Dilekçe durumu ne zaman değişti?
25 Ağustos 2019 04:03

MnnM
Aday Memur

Olmazolsunn devrem mazeret neydi?

25 Ağustos 2019 09:27

Olmazolsunnn
Aday Memur

Geçen hafta değişmiş gün olarak bilmiyorum mazeret biraz uzun karışık

25 Ağustos 2019 10:48

MnnM
Aday Memur

Anladım devrem. Sağlıkla ilintilimi diye merak etmiştim. Bizde habire sağlıktan bekliyoruz. Vaktiyle eş durumu vermiştim. Dediğin gibi dilekçe kısmında talebiniz gerçekleştirildi yazıyordu. 10 gün sonra felan kanuni görev yerim istediğim il olarak değişti. Bilgine hakkında hayırlısı.

25 Ağustos 2019 17:34

Olmazolsunnn
Aday Memur

Ağzından bal damlıyo Devrem herkes için hayırlısı inş

25 Ağustos 2019 20:47

Aatyaka
Memur

Olmazolsunnn, 4 hafta önce - Alıntıya git
tam olarak hangi gün cuma mı
25 Ağustos 2019 21:13

EGM50
Aday Memur

Olmazolsun devrem dilekçeyi ne zaman vermiştin

26 Ağustos 2019 02:11

Olmazolsunnn
Aday Memur

Dilekçeyi 4 5 ay önce vermiştim

Tam gününü nerden bileyim hergün pbs ye bakmıyoruz sonuçta masa başında değiliz

27 Ağustos 2019 20:00

Oguzhan4207
Aday Memur
Güncel
02 Eylül 2019 19:39

Oguzhan4207
Aday Memur
Gncl
Toplam 95 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?