Editörler :
17 Ağustos 2019 21:29   

İstanbul lisans hemsire

İstanbulu yazack arkadaslr hangi hastaneleri yazacksiniz hastanelerin doneri ulasimi hakkinda bilgisi olan paylasirsa daha dogru bi tercih yapmis oluruz

17 Ağustos 2019 21:43

bayezidd
Aday Memur
hocam yazan yazmistir heralde az kisi kalmistir.? siz kac puanla nereyi yazacaksiniz
17 Ağustos 2019 22:27

Hemsirexyzt
Aday Memur

85 puanim var ama gercktn ilk siralara nereyi yazagima bi turlu karar veremiyrm

17 Ağustos 2019 22:30

bayezidd
Aday Memur

Hemsirexyzt, 1 ay önce - Alıntıya git
yani siz nereyi yazsaniz buyuk ihtimal gelir. en iyi siz bilirsiniz. bekarsaniz farkli evliyseniz farkli ailenin yasadigi yer onemli vs vs sizin sartlari bilmeden yorum yapmak dogru olmaz
17 Ağustos 2019 22:32

bayezidd
Aday Memur

ornegin. aileniz anadoluda bir sehirde yasiyorsa, avrupa yakasinda oturmak yeri geliyor 3 saat yolu uzatiyor
17 Ağustos 2019 22:34

bayezidd
Aday Memur
ornegin. aileniz anadoluda bir sehirde yasiyorsa, avrupa yakasinda oturmak yeri geliyor 3 saat yolu uzatiyor
bayezidd, 1 ay önce - Alıntıya git
yada bekarsaniz sur icindeki hastaneleri yazip istanbulun tadini cikarabilirsiniz.
17 Ağustos 2019 22:50

Hemsirexyzt
Aday Memur

Bagcilar egitim arastirma dusunuyorm ilk siraya ama sadece 9 kisi aliyo gelirmi acaba

17 Ağustos 2019 22:52

Hemsirexyzt
Aday Memur

Bide hocam sizce kartal dr lutfi kirdrimi yazmaliyim umraniyemi doner ve ulasimi goz onune alarak cevaplarsaniz sevinirim

17 Ağustos 2019 22:59

bayezidd
Aday Memur

Bide hocam sizce kartal dr lutfi kirdrimi yazmaliyim umraniyemi doner ve ulasimi goz onune alarak cevaplarsaniz sevinirim

bağcılar gelir. kultur seviyesi dusuk diyecegim ama istanbulda artik belli birkac yer disinda kalite hep ayni. bagcilar ulasim en rahat yerdir. kira ucuzdur. bakırköy taksim vs cok rahat gidilir. arkadasim orda ameliyathanede. doneri baya iyi aldigini soluyor 5 - 5.500 oluyormuş maasi. umraniye anadolu yakasi yine ulasimin rahat oldugu bir hastanedir kiralar ucuzdur doneri bilmiyorum. kartal anadoluda uzak kaliyor ama metro var artik daha rahat. hastanesi hakkinda bilgim yok.
17 Ağustos 2019 23:00

bayezidd
Aday Memur
bağcılar gelir. kultur seviyesi dusuk diyecegim ama istanbulda artik belli birkac yer disinda kalite hep ayni. bagcilar ulasim en rahat yerdir. kira ucuzdur. bakırköy taksim vs cok rahat gidilir. arkadasim orda ameliyathanede. doneri baya iyi aldigini soluyor 5 - 5.500 oluyormuş maasi. umraniye anadolu yakasi yine ulasimin rahat oldugu bir hastanedir kiralar ucuzdur doneri bilmiyorum. kartal anadoluda uzak kaliyor ama metro var artik daha rahat. hastanesi hakkinda bilgim yok.
anadu yakasinda tasam bir nebze daha iyidir.
17 Ağustos 2019 23:05

Hemsirexyzt
Aday Memur

Peki hocam siz bi sirlama yapsaniz hangi hastanleri ilk siraya yazardiniz yani bildiginiz duydugunuz tavsiye ettiginiz bi hastane varmi bu arada butun sorularima cvp verdiginiz icin cok tesekkur ederim

17 Ağustos 2019 23:44

bayezidd
Aday Memur

Peki hocam siz bi sirlama yapsaniz hangi hastanleri ilk siraya yazardiniz yani bildiginiz duydugunuz tavsiye ettiginiz bi hastane varmi bu arada butun sorularima cvp verdiginiz icin cok tesekkur ederim

vallahi hocam 80 ustu puanla istanbul ancak mecburiyetten yazilir. benim es durumum var zorunlu siralama yaptim. acikcasi bana kalsa istanbul yazmak mantiksiz geliyor bu puanla. ama illa yazacaksaniz sadece hastane rahat olsun derseniz abdulhamit favorim. ama kiralik ev biraz sıkıntı. ıkinci favorim kira az doner cok ulasim rahat oldugu icin bagcilar eah. yani toparlarsak istanbulda cok rahat hastane yok zaten. yol kira donere bakmak gerek.
17 Ağustos 2019 23:46

bayezidd
Aday Memur
vallahi hocam 80 ustu puanla istanbul ancak mecburiyetten yazilir. benim es durumum var zorunlu siralama yaptim. acikcasi bana kalsa istanbul yazmak mantiksiz geliyor bu puanla. ama illa yazacaksaniz sadece hastane rahat olsun derseniz abdulhamit favorim. ama kiralik ev biraz sıkıntı. ıkinci favorim kira az doner cok ulasim rahat oldugu icin bagcilar eah. yani toparlarsak istanbulda cok rahat hastane yok zaten. yol kira donere bakmak gerek.
erenkoy ruh sinir ve esenler kadin dogum yazardim birde. yazik puaniniza.istanbul zor sehir.
Toplam 12 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?