Editörler :
17 Ağustos 2019 23:02   

Ankara adliyesi klavye sınavı mazeret dilekçesi
arkadaşlar selam ankara adliyesi icra katipliği klavye sınavı için cte klavye sınavıyla çakışmasıyla alakalı mazeret kabul etmiyordu dün bir duyuru yapılmış mazeretler kabul edildi diye sadece zabıt için mi kabul etti yoksa icra için de dilekçe verilebilecek mi bilgisi olan var mı?
18 Ağustos 2019 12:28

ibyahimm
Aday Memur
daha önce dilekçe verenler için mi geçerli bu durum onu anlamadım. benim de cte katipligi ile zabıt katipliği çakışıyor. yarın versek kabul olur mu ki?
18 Ağustos 2019 17:44

denizerdal
Aday Memur

bende aynı durumdayım daha önce adliyeyi defalarca aradım ulaşamadım bi muhatap bulamadım bu konuda.. durdular durdular son gün açıklama yaptılar.. yarın dilekçe verip verilmeme hakkında bilgisi olan yokmu acaba nasıl öğrenecez kime soracaz??

19 Ağustos 2019 10:19

denizerdal
Aday Memur

arkadaşlar bugün verilen dilekçeler kabul oluyor kesin bilgi sabah verdim ben dilekçeyi

19 Ağustos 2019 10:53

ibyahimm
Aday Memur

arkadaşlar bugün verilen dilekçeler kabul oluyor kesin bilgi sabah verdim ben dilekçeyi

denizerdal, 1 ay önce - Alıntıya git
eyvallah kardeş. nereye veriyoruz adliye içinde. yazdığın dilekçe örneğini yazabilir mısın buraya.
19 Ağustos 2019 11:32

denizerdal
Aday Memur

adalet komisyonuna verdim adliye içinde kardeş, dilekçenin örneğini diret gönderirdim ama evde yazmıştım dilekçeyi ben şuan işyerindeyim o yüzden gönderemiyorum kusura bakma fakat içerik olarak aynı tarihte ............... komisyon başkanlığındada uygulama sınavım var o yüzden başkanlğınızın yapacağı sınava başka bir tarihte girmek istiyorum ...... komisyon başkanlığı ve başkanlğınızın aday tespit listesi ektedir diye ekledim.. ismimin olduğu listelerin çıktısını alıp dilekçe ekinde verdim birde diğer komisyonun sınav kayıt formunu istiyorlar ek olarak başvurudu verdikleri form o şekilde kabul ediyorlar..

19 Ağustos 2019 11:39

ibyahimm
Aday Memur

adalet komisyonuna verdim adliye içinde kardeş, dilekçenin örneğini diret gönderirdim ama evde yazmıştım dilekçeyi ben şuan işyerindeyim o yüzden gönderemiyorum kusura bakma fakat içerik olarak aynı tarihte ............... komisyon başkanlığındada uygulama sınavım var o yüzden başkanlğınızın yapacağı sınava başka bir tarihte girmek istiyorum ...... komisyon başkanlığı ve başkanlğınızın aday tespit listesi ektedir diye ekledim.. ismimin olduğu listelerin çıktısını alıp dilekçe ekinde verdim birde diğer komisyonun sınav kayıt formunu istiyorlar ek olarak başvurudu verdikleri form o şekilde kabul ediyorlar..

eyvallah kardeş. sınav kayıt formu demişsin de o nedir? ben de cte katipligi ile cakisiyor onun için dilekçe verecem
19 Ağustos 2019 11:50

denizerdal
Aday Memur

ilk başvuru yaparken bize verdikleri evrak varya o fotokopisini koyacaksın dilekçe ekine

19 Ağustos 2019 11:52

ibyahimm
Aday Memur

ilk başvuru yaparken bize verdikleri evrak varya o fotokopisini koyacaksın dilekçe ekine

tamam kardeşim. teşekkür ederim ilgin için. öğleden sonra dilekçeyi veririm inşallah
19 Ağustos 2019 12:07

denizerdal
Aday Memur

rica ederim kardeş rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

19 Ağustos 2019 13:06

ibyahimm
Aday Memur

rica ederim kardeş rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

amin inşallah
19 Ağustos 2019 15:07

Özbekkk
Aday Memur
icra için de dilekçe kabul ettiler mi
19 Ağustos 2019 15:25

ibyahimm
Aday Memur
icra için de dilekçe kabul ettiler mi
Özbekkk, 1 ay önce - Alıntıya git
merhabalar. ben verdim şimdi dilekçemi. herhangi bir sorun yok. direk alıyorlar dilekçeyi. ben cte katipligi için verdim. icra için de oluyor. basvururken aldığınız belgelerin fotokopisini istiyorlar
19 Ağustos 2019 16:13

ibyahimm
Aday Memur
merhabalar. ben verdim şimdi dilekçemi. herhangi bir sorun yok. direk alıyorlar dilekçeyi. ben cte katipligi için verdim. icra için de oluyor. basvururken aldığınız belgelerin fotokopisini istiyorlar
ibyahimm, 1 ay önce - Alıntıya git
kabul ediyorlar. ben cte katipligi için verdim.
19 Ağustos 2019 16:34

Özbekkk
Aday Memur
ben de verdim arkadaşlar şimdi herkese teşekkürler hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
19 Ağustos 2019 17:30

gençlerbirlikli keyn
Memur

Yarın 9 da cte sınavı var 2. Gruptayim adliyede de saat 9.30yazıyor yetisemezsem dilekçe kabul ederler mi sorun olur mu acaba. 10 dk önce aradım açan olmadı

19 Ağustos 2019 18:16

Özbekkk
Aday Memur

Yarın 9 da cte sınavı var 2. Gruptayim adliyede de saat 9.30yazıyor yetisemezsem dilekçe kabul ederler mi sorun olur mu acaba. 10 dk önce aradım açan olmadı

gençlerbirlikli keyn, 1 ay önce - Alıntıya git

dostum dilekçe sınavdan önce verilmeliydi geçmiş olsun ama bana söyleneni aktarayım sana cte katiplik sınavına git gir zaman kalırsa gel aynı gün içinde burdaki sınavlarına gir kalmazsa mazeret dilekçesi verenler için 21 ağustosta mazeretli sınav var

19 Ağustos 2019 18:41

develi0638
Aday Memur

dilekçeyi yarın versek kabul görür mü acaba

Toplam 17 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?