Editörler : swat3410
18 Ağustos 2019 12:58

Hakkari ve Şırnak İllerinin Şark Süreleri

Özellikle bu iki il için ocak ayında düzenleme yapılarak tekrar 2 yıla düşecek diye çeşitli sölentiler var ama ne kadar doğru ya da balon mu bilgisi olan var mı?

frcry
Memur
18 Ağustos 2019 13:27

artar ama düşmez boşuna beklenti içine girmeyinn

Hakanglr
Memur
18 Ağustos 2019 16:08

Kardeş bende kesin şeklinde bişey duydum, herkes de aynı şeyi söylüyor. İnşallah olacak gibi duruyor

gncfb1990
Aday Memur
18 Ağustos 2019 16:21

Dostum nereden aldin bu bilgiyi kesin derken

Hakanglr, 5 yıl önce

Kardeş bende kesin şeklinde bişey duydum, herkes de aynı şeyi söylüyor. İnşallah olacak gibi duruyor

Birpolisişte
Şube Müdürü
18 Ağustos 2019 17:58

Yine 2016 hadisesi başka bir şey değil.Anladık yeni gittiniz oralara kendinize balon arayıp teselli etmeye çalışıyorsunuz üç sene böyle geçer 2022 de bu başlık tekrar açılır aynı naralar döneeer durur kabul edin ordasınız üç sene yine iyisiniz eski sıkıntılar kalmadı oralarda

gncfb1990
Aday Memur
25 Ağustos 2019 13:06

Gncl

Nick ways
Şube Müdürü
25 Ağustos 2019 13:26

3 yıla çıkan şark ilini niye 2 yıla indirsin ki.

Ndrangheta
Aday Memur
25 Ağustos 2019 13:39

Şark süresinin düşmesi haberi balon bi haber değil. Ocak ayında düşürülmesi planlanıyor.

Ndrangheta
Aday Memur
25 Ağustos 2019 13:40

Zamanın durumu ve şartları bunu gerektirdiği için 3 yıla çıktı.
Nick ways, 5 yıl önce
3 yıla çıkan şark ilini niye 2 yıla indirsin ki.

Nick ways
Şube Müdürü
25 Ağustos 2019 13:45

2 yıllık yerleri 4 yıla çıkardı. Malesef geri indirmezler.
Ndrangheta, 5 yıl önce
Zamanın durumu ve şartları bunu gerektirdiği için 3 yıla çıktı.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2019 15:17

Bende duyuyorum 2 yıla düşücek Hakkari Şırnak diye ama nekadar doğru bilemem sürekli olarak duyuyorum ama

Kolluk kuvveti
Yasaklı
25 Ağustos 2019 17:56

2016 da şark a gelenlerde 2 yıla düşecek diye diye 3 yıl yapıp batıya döndüler bile.

Gydm, 5 yıl önce
Bende duyuyorum 2 yıla düşücek Hakkari Şırnak diye ama nekadar doğru bilemem sürekli olarak duyuyorum ama

kocman34
Kapalı
25 Ağustos 2019 22:12

3 yıl gayet normal hatta daha da artar.ilerde şırnak torpil yeri olacak.istanbuldan geldim resmen dünya varmış. dedim.ev sorunu var ama lojmanda çok.bekarlara ücretsiz yurtlar var.2 yil olmaz çünkü gelen adam misafir gibi takilip gider hiç bir iş yapmaz.çaliştiğim büroda bir adami yetiştirmek 1 yil sürüyor.adami yetiştirdim derken milletin tayini cikacak ve işler aksayacak

Gydm, 5 yıl önce

iamapoliceman
Daire Başkanı
25 Ağustos 2019 22:33

3 yıl Şırnak için normal diyorsanız siz öğrenilmiş çaresizlik içinde yaşıyorsunuz demektir. adam Van'da her türlü nimetten yararlanıyor siz Hamaloğlu(silopideydi) harici bir kafeye bile gidemiyorsunuz ve 3 yıl normal öyle mi? Hendek zamanı 3ay Silopi'de görev yaptım buranın 3 yıl değil 1yıl olması lazım bence...
kocman34, 5 yıl önce

3 yıl gayet normal hatta daha da artar.ilerde şırnak torpil yeri olacak.istanbuldan geldim resmen dünya varmış. dedim.ev sorunu var ama lojmanda çok.bekarlara ücretsiz yurtlar var.2 yil olmaz çünkü gelen adam misafir gibi takilip gider hiç bir iş yapmaz.çaliştiğim büroda bir adami yetiştirmek 1 yil sürüyor.adami yetiştirdim derken milletin tayini cikacak ve işler aksayacak

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2019 22:51

çift şark yap rahatsa daha yeni geldin belli ki inşallah düşmez düşmemesi benim işime gelir benim işime gelir... İstanbul ile hiç bir şehiri karşılaştırma bende İstanbuldan geldim
kocman34, 5 yıl önce

Ndrangheta
Aday Memur
26 Ağustos 2019 00:38

ev lojman olduğu zaman 1. terör bölgesi olmaktan çıkmıyor burası güzel kardeşim. birkaç ay sonra ağlamaya başlarsın merak etme.

kocman34, 5 yıl önce

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi