Editörler :
18 Ağustos 2019 14:20   

Katiplik Sözlü Mülakatına Daha Önce Giren Kimse Var mı ?

Arkadaşlar şüphesiz bu konularda çoğunuz benim gibi yeni dahil olanlardan fazlaca tecrübelisiniz. Acaba sözlü mülakatın ardından kazananların yayınlanması kaç ay sürüyor ?

18 Ağustos 2019 14:25

cetinmucahyt
Memur

min 3 max 6

18 Ağustos 2019 14:26

miralaypatton
Memur

yayınlanması 1- 2 ay sürer işe başlaman da 3-4 ayı bulur iyimser bir tahminle.

18 Ağustos 2019 14:28

OguzCakan58
Memur

min 3 max 6

cetinmucahyt, 1 ay önce - Alıntıya git

abi iyide kpss puanımız belli klavye sınav sonucu daha klavyenin başından kalkmadan belli mülakat sonucu sen odadan çıkmadan belli 3 ay neyi bekliyorlar onu anlamadım

18 Ağustos 2019 14:34

cetinmucahyt
Memur

abi iyide kpss puanımız belli klavye sınav sonucu daha klavyenin başından kalkmadan belli mülakat sonucu sen odadan çıkmadan belli 3 ay neyi bekliyorlar onu anlamadım

OguzCakan58, 1 ay önce - Alıntıya git

Güvenlik soruşturması sürüyor hocam. Her yerden çok ayrıntılı araştırmaya tabi tutuluyoruz ve çok fazla kişi var gerçekten. Yıl başında sözleşme imzalamayı planladıklarını duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum

18 Ağustos 2019 14:36

OguzCakan58
Memur

Güvenlik soruşturması sürüyor hocam. Her yerden çok ayrıntılı araştırmaya tabi tutuluyoruz ve çok fazla kişi var gerçekten. Yıl başında sözleşme imzalamayı planladıklarını duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum

Güvenlik soruşturması sonuçlar açıklanmadan önce mi yapılıyor ?

18 Ağustos 2019 14:55

özlem.dgc
Aday Memur

ben 2015 yılında Samsun'da girmiştim mülakata ve bikaç hafta içinde, ay sürmeden mülakat sonuçları açıklanmıştı. ama mülakatı olumlu olanların işe başlama süreleri uzun olmuştu. 4 yıldır da girmedim hiç sınava bu sene giriyorum bu 4 yılda değişmiş olabilir süreler.

18 Ağustos 2019 15:09

Wolkeyno1903
Aday Memur

kısa sürecek deniyor bu defa komisyonlar alımı yapıyor çünkü

18 Ağustos 2019 15:27

cetinmucahyt
Memur

Güvenlik soruşturması sonuçlar açıklanmadan önce mi yapılıyor ?

Evet mülakata kalan herkes güvenlik soruşturması geçirir. Yani 4 ay sonra sonuç açıklandığında kazanmamış olabilirsin

18 Ağustos 2019 16:42

OguzCakan58
Memur

Evet mülakata kalan herkes güvenlik soruşturması geçirir. Yani 4 ay sonra sonuç açıklandığında kazanmamış olabilirsin

kardeşim o zaman klavye uygulama sınavına giderken güvelik soruşturması arşiv formunu doldurup götürmemiz gerekmez mi ?

18 Ağustos 2019 17:02

cetinmucahyt
Memur

kardeşim o zaman klavye uygulama sınavına giderken güvelik soruşturması arşiv formunu doldurup götürmemiz gerekmez mi ?

Sınavdan hemen sonra götürüyorsun zaten. Bak mesela bu benim gireceğim adliyenin açıklaması. https://i.hizliresim.com/yG6ndy.png senin gireceğin adliye henüz açıklamadıysa bile klavyeden hemen sonra açıklayacaktır

18 Ağustos 2019 17:36

OguzCakan58
Memur

Sınavdan hemen sonra götürüyorsun zaten. Bak mesela bu benim gireceğim adliyenin açıklaması. https://i.hizliresim.com/yG6ndy.png senin gireceğin adliye henüz açıklamadıysa bile klavyeden hemen sonra açıklayacaktır

abi çok şanslısınız valla bizim bi adliye varki Allah razı olsun ne duyuru ne açıklama ne sorulara cevap ben anlamadım gitti

18 Ağustos 2019 17:39

cetinmucahyt
Memur

abi çok şanslısınız valla bizim bi adliye varki Allah razı olsun ne duyuru ne açıklama ne sorulara cevap ben anlamadım gitti

Bende de öyle merak etme. Zabıt için ankara merkeze hazırlanıyorum orada yok mesela bu bilgilendirme icra için gireceğim yerde var. Dediğim gibi klavye sıralaması açıklandıktan sonra zaten gerekli belgeleri isteyecekler

Toplam 12 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?