Editörler :
18 Ağustos 2019 20:20   

2019 Yılı Deniz Kuvvetleri Muvazzaf Subay ve Öğretmen Alımı

Arkadaşlar 2018 yılı muvazaf subay alımına başvuru yaptım ancak kazanamadım. 2019 yılını bekliyoru kaç aydır.Link paylaşacağım kamu ilanları diye bir sitede deniz kuvvetleri muvazzaf subay alıyor diye bir ilan gördüm. Yds istiyor buna ek olarak 2.75 ortalama istiyor. Bütün hayallerim suya düştü. Eğer doğruysa yds isteyeceklerse biz ne halt edeceğiz haksızlık değil mi? 2019 KPSS yi baz alarak yayınlayacaklar sanırım.

LİNK:https://www.kamuilanlari.com/askeri-personel-alim-ilanlari/60-kpss-puaniyla-askeri-personel-alim-ilani-kadro-ve-kontenjanlar-h14504.html

18 Ağustos 2019 20:28

TheGodfather05
Memur

Bende inceledim o klavuzu kpss harici yds istiyor ayrı ayrı.

18 Ağustos 2019 20:38

orcun1992
Aday Memur
Kardesim o ogretmenlik be muhendislik bransindaki subaylar icin. Gecmis ilanlara bakarsaniz o branslarda bu ozellikler aranmakta adaylarda. Genel cikacak dis kaynak muvazzaf subay aliminda isteyeceklerini zannetmiyorum.hepimize basarilar dilerim.
18 Ağustos 2019 21:38

Skorpion003
Aday Memur
Kardesim o ogretmenlik be muhendislik bransindaki subaylar icin. Gecmis ilanlara bakarsaniz o branslarda bu ozellikler aranmakta adaylarda. Genel cikacak dis kaynak muvazzaf subay aliminda isteyeceklerini zannetmiyorum.hepimize basarilar dilerim.
orcun1992, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu sene gelir mi acaba ilan kardeşlerim
18 Ağustos 2019 23:27

Canberk40
Aday Memur
orcun1992, 1 ay önce - Alıntıya git
Bende mühendisim. Geçen sene olan alımda birçok mühendis alımı da oldu yds istemeden. Bu işte bir terslik var.
Toplam 4 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?