Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
20 Ağustos 2019 11:10   


Editör
Türkiye Kupası Tahmin Yarışması

TÜRKİYE KUPASI 1.TUR FİKSTÜRÜ (toplam 15 hafta)

1.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 6-6 ya umutlarda biterse

gakkos 13-10 foreverGS1905

sahip35 7-6 emreren16

hasanca53 5-9 Kerem-Cem.80

arsinspor 7-5 hüseyin_3232

tarih1903 8-9 serpili

zzreis 7-7 yellowred86

Morningrise7 12-10 Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man 10-12 Mebak

Hopali 10-7 enginKrtp

RMDD22 8-4 gubaz

blackstorm 8-12 Göztepeli1925

Sui Generis Vaveyla 0-7 karakalemsiz

derdebo06 5-4 adaletvehak

5sev 6-0 kabare

Güvensel 7-8 ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

2.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 9-11 gakkos

yellowred86 5-4 Morningrise7

serpili 7-9 zzreis

hüseyin3232 5-5 tarih1903

Kerem-Cem.80 5-6 arsinspor

emreren16 9-11 hasanca53

foreverGS1905 9-13 sahip35

ya umutlarda biterse 9-12 Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man 7-7 Hopali

kabare 9-6 Guvensel

adaletvehak 4-13 5sev

karakalemsiz 2-8 derdebo06

Göztepeli1925 7-0 Sui Generis Vaveyla

gubaz 8-9 blackstorm

enginkrtp 8-6 RMDD22

Mebak 5-7 ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

3.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

gakkos 8-14 ya umutlarda biterse

sahip35 12-5 alex10

hasanca53 6-7 foreverGS1905

arsinspor 7-7 emreren16

tarih1903 9-6 Kerem-Cem.80

zzreis 12-8 hüseyin3232

Morningrise7 13-7 serpili

yellowred86 11-10 Eaglepaww33

--

B GRUBU

Hopali 8-10 Mebak

RMDD22 10-13 ice.man

blackstorm 7-9 enginkrtp

Sui Generis Vaveyla 0-8 gubaz

derdebo06 10-7 Göztepeli1925

5sev 7-4 karakalemsiz

Guvensel 7-7 adaletvehak

kabare 6-10 ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

4.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 9-5 hasanca53

ya umutlarda biterse 8-6 sahip35

serpili 5-14 yellowred86

hüseyin3232 7-9 Morningrise7

Kerem-Cem.80 5-7 zzreis

emreren16 5-7 tarih1903

foreverGS1905 5-5 arsinspor

gakkos 9-8 Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man 6-4 blackstorm

Mebak 9-8 RMDD22

adaletvehak 8-11 kabare

karakalemsiz 11-8 Guvensel

Göztepeli1925 9-10 5sev

gubaz 5-12 derdebo06

enginkrtp 7-0 Sui Generis Vaveyla

Hopali 8-7 ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

5.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

sahip35 - gakkos

hasanca53 - ya umutlarda biterse

arsinspor - alex10

tarih1903 - foreverGS1905

zzreis - emreren16

Morningrise7 - Kerem-Cem.80

yellowred86 - hüseyin3232

serpili - Eaglepaww33

--

B GRUBU

RMDD22 - Hopali

blackstorm - Mebak

Sui Generis Vaveyla - ice.man

derdebo06 - enginkrtp

5sev - gubaz

Guvensel - Göztepeli1925

kabare - karakalemsiz

adaletvehak - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

6.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 - tarih1903

ya umutlarda biterse - arsinspor

gakkos - hasanca53

hüseyin3232 - serpili

Kerem-Cem.80 - yellowred86

emreren16 - Morningrise7

foreverGS1905 - zzreis

sahip35 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man - derdebo06

Mebak - Sui Generis Vaveyla

Hopali - blackstorm

karakalemsiz - adaletvehak

Göztepeli1925 - kabare

gubaz - Guvensel

enginkrtp - 5sev

RMDD22 - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

7.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

hasanca53 - sahip35

arsinspor - gakkos

tarih1903 - ya umutlarda biterse

zzreis - alex10

Morningrise7 - foreverGS1905

yellowred86 - emreren16

serpili - Kerem-Cem.80

hüseyin3232 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

blackstorm - RMDD22

Sui Generis Vaveyla - Hopali

derdebo06 - Mebak

5sev - ice.man

Guvensel - enginkrtp

kabare - gubaz

adaletvehak - Göztepeli1925

karakalemsiz - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

8.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 - Morningrise7

ya umutlarda biterse - zzreis

gakkos - tarih1903

sahip35 - arsinspor

Kerem-Cem.80 - hüseyin3232

emreren16 - serpili

foreverGS1905 - yellowred86

hasanca53 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man - Guvensel

Mebak - 5sev

Hopali - derdebo06

RMDD22 - Sui Generis Vaveyla

Göztepeli1925 - karakalemsiz

gubaz - adaletvehak

enginkrtp - kabare

blackstorm - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

9.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

arsinspor - hasanca53

tarih1903 - sahip35

zzreis - gakkos

Morningrise7 - ya umutlarda biterse

yellowred86 - alex10

serpili - foreverGS1905

hüseyin3232 - emreren16

Kerem-Cem.80 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

Sui Generis Vaveyla - blackstorm

derdebo06 - RMDD22

5sev - Hopali

Guvensel - Mebak

kabare - ice.man

adaletvehak - enginkrtp

karakalemsiz - gubaz

Göztepeli1925 - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

10.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 - serpili

ya umutlarda biterse - yellowred86

gakkos - Morningrise7

sahip35 - zzreis

hasanca53 - tarih1903

emreren16 - Kerem-Cem.80

foreverGS1905 - hüseyin3232

arsinspor - Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man - adaletvehak

Mebak - kabare

Hopali - Guvensel

RMDD22 - 5sev

blackstorm - derdebo06

gubaz - Göztepeli1925

enginkrtp - karakalemsiz

Sui Generis Vaveyla - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

11.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

tarih1903 - arsinspor

zzreis - hasanca53

Morningrise7 - sahip35

yellowred86 - gakkos

serpili - ya umutlarda biterse

hüseyin3232 - alex10

Kerem-Cem.80 - foreverGS1905

emreren16 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

derdebo06 - Sui Generis Vaveyla

5sev - blackstorm

Guvensel - RMDD22

kabare - Hopali

adaletvehak - Mebak

karakalemsiz - ice.man

Göztepeli1925 - enginkrtp

gubaz - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

12.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 - Kerem-Cem.80

ya umutlarda biterse - hüseyin3232

gakkos - serpili

sahip35 - yellowred86

hasanca53 - Morningrise7

arsinspor - zzreis

foreverGS1905 - emreren16

tarih1903 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man - Göztepeli1925

Mebak - karakalemsiz

Hopali - adaletvehak

RMDD22 - kabare

blackstorm - Guvensel

Sui Generis Vaveyla - 5sev

enginkrtp - gubaz

derdebo06 - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

13.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

zzreis - tarih1903

Morningrise7 - arsinspor

yellowred86 - hasanca53

serpili - sahip35

hüseyin3232 - gakkos

Kerem-Cem.80 - ya umutlarda biterse

emreren16 - alex10

foreverGS1905 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

5sev - derdebo06

Guvensel - Sui Generis Vaveyla

kabare - blackstorm

adaletvehak - RMDD22

karakalemsiz - Hopali

Göztepeli1925 - Mebak

gubaz - ice.man

enginkrtp - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

14.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

alex10 - foreverGS1905

ya umutlarda biterse - emreren16

gakkos - Kerem-Cem.80

sahip35 - hüseyin3232

hasanca53 - serpili

arsinspor - yellowred86

tarih1903 - Morningrise7

zzreis - Eaglepaww33

--

B GRUBU

ice.man - enginkrtp

Mebak - gubaz

Hopali - Göztepeli1925

RMDD22 - karakalemsiz

blackstorm - adaletvehak

Sui Generis Vaveyla - kabare

derdebo06 - Guvensel

5sev - ulsgkc

-----------------------------------------------------------------

15.HAFTA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

Morningrise7 - zzreis

yellowred86 - tarih1903

serpili - arsinspor

hüseyin3232 - hasanca53

Kerem-Cem.80 - sahip35

emreren16 - gakkos

foreverGS1905 - ya umutlarda biterse

alex10 - Eaglepaww33

--

B GRUBU

Guvensel - 5sev

kabare - derdebo06

adaletvehak - Sui Generis Vaveyla

karakalemsiz - blackstorm

Göztepeli1925 - RMDD22

gubaz - Hopali

enginkrtp - Mebak

ice.man - ulsgkc

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

TÜRKİYE KUPASI YARIŞMA FORMATI (2019/20 Sezonu)

1.TUR

16 yarışmacılı A ve B Grupları

Her grupta 15 haftalık maçların sonucunda; (her yarışmacı aynı rakiple 1 kez karşılaşacak) ilk 6'ya giren yarışmacılar ikinci tura çıkmaya hak kazanacaklar..

Bu turu ilk 4 sırada bitiren yarışmacılar 2.Tur eleme müsabakalarına 1-0 önde başlayacaklar..

Gruplarını 7, 8, 9 ve 10. sırada bitiren yarışmacılar Play-Off oynamaya hak kazanacaklar..

Gruplarını 11, 12, 13, 14, 15 ve 16. sırada bitiren yarışmacılar turnuvaya bu turda veda edecekler..

PLAY-OFF TURU

Play-Off Birinci Maç Fikstürü;

Ligi 10. sırada bitiren yarışmacı - Ligi 7. sırada bitiren yarışmacı --- 1.MAÇ (Aynı grup içinde)

Ligi 9. sırada bitiren yarışmacı - Ligi 8. sırada bitiren yarışmacı --- 2.MAÇ (Aynı grup içinde)

Play-Off İkinci Maç Fikstürü;

Ligi 7. sırada bitiren yarışmacı - Ligi 10. sırada bitiren yarışmacı --- 1.MAÇ (Aynı grup içinde)

Ligi 8. sırada bitiren yarışmacı - Ligi 9. sırada bitiren yarışmacı --- 2.MAÇ (Aynı grup içinde)

2.TUR

1.Tur gruplarını ilk 4 sırada bitiren yarışmacılar müsabakalara 1-0 önde başlamak kaydıyla, aşağıdaki fikstürdeki eşleşmeler neticesinde toplamda 3 galibiyete ulaşan yarışmacılar Çeyrek Finale çıkacaklar..

Kaybeden yarışmacılar turnuvaya bu turda veda edecekler..

FİKSTÜR:

1.Tur 1.si (A Grubu) - Play-Off 1. maç galibi (B Grubu)

1.Tur 2.si (A Grubu) - Play-Off 2. maç galibi (B Grubu)

1.Tur 3.sü (A Grubu) - 1.Tur 6.sı (B Grubu)

1.Tur 4.sü (A Grubu) - 1.Tur 5.si (B Grubu)

1.Tur 1.si (B Grubu) - Play-Off 1. maç galibi (A Grubu)

1.Tur 2.si (B Grubu) - Play-Off 2. maç galibi (A Grubu)

1.Tur 3.sü (B Grubu) - 1.Tur 6.sı (A Grubu)

1.Tur 4.sü (B Grubu) - 1.Tur 5.si (A Grubu)

ÇEYREK FİNAL

Çeyrek Finale yükselen toplam 8 yarışmacı tek grupta 7 haftalık maçların sonucunda; (her yarışmacı aynı rakiple 1 kez karşılaşacak) ilk 4'e giren yarışmacılar Yarı Finale yükselecekler..

Bu turu ilk 2 sırada bitiren yarışmacılar Yarı Final eleme müsabakalarına 1-0 önde başlayacaklar..

Çeyrek Final Turunu 5, 6, 7 ve 8. sırada bitiren yarışmacılar turnuvaya bu turda veda edecekler..

YARI FİNAL

Çeyrek Final gruplarını ilk 2 sırada bitiren yarışmacılar müsabakalara 1-0 önde başlamak kaydıyla, aşağıdaki fikstürdeki eşleşmeler neticesinde toplamda 4 galibiyete ulaşan yarışmacılar FİNAL'e çıkacaklar..

Elenen yarışmacılar ise 3.'lük maçı oynamaya hak kazanacak..

FİKSTÜR:

Çeyrek Final 1.si - Çeyrek Final 4.sü

Çeyrek Final 2.si - Çeyrek Final 3.sü

---

*** Play-Off maçları iki maç üzerinden, Final ve 3.lük maçı ise tek maç üzerinden oynanacaktır.

*** 1.Tur grup aşamaları, Play-Off ve Çeyrek Final karşılaşmaları sonucunda olası bir eşitlik halinde ikili averaj sistemi geçerli olacaktır.

*** Eğer 1.Tur grup karşılaşmalarında ikili averajlar eşit ise; bilinen tahmin sayısı (BTS) fazla olan yarışmacı avantajlı olacaktır. Olası BTS eşitliğinde ise; "Spor Forumu Takım Sıralamaları"nda ki üstünlüğe, eğer orada da eşitlik varsa bu turnuvaya katılım sırasına bakılacaktır..

*** Eğer Play-Off karşılaşmalarında ikili averajlar eşit ise; 1.Turda bilinen tahmin sayısı (BTS) fazla olan yarışmacı avantajlı olacaktır. Olası BTS eşitliğinde ise; "Spor Forumu Takım Sıralamaları"nda ki üstünlüğe, eğer orada da eşitlik varsa bu turnuvaya katılım sırasına bakılacaktır..

*** Eğer Çeyrek Final karşılaşmaları sonucunda ikili averajlar eşit ise; Çeyrek Final turuna ait BTS'si fazla olan yarışmacı avantajlı olacaktır.. Eşitlik devam ederse 1.Turda bilinen tahmin sayısı (BTS) fazla olan yarışmacı avantajlı olacaktır. Olası BTS eşitliğinde ise; "Spor Forumu Takım Sıralamaları"nda ki üstünlüğe, eğer orada da eşitlik varsa bu turnuvaya katılım sırasına bakılacaktır..

*** 2.tur eşleşmelerinde; Yarışmacıların aralarında oynadıkları karşılaşmalarda olası ilk berabere biten maç hariç olmak üzere iki ve sonrası beraberliklerde 1.Tur sonucunda BTS'si fazla olan yarışmacı avantajlı olacaktır..

*** Yarı Final eşleşmelerinde; Yarışmacıların aralarında oynadıkları karşılaşmalarda olası ilk berabere biten maç hariç olmak üzere iki ve sonrası beraberliklerde, bu tura gelene kadar bilinen tahmin sayısı (BTS) fazla olan yarışmacı (1.Tur + Çeyrek Final) avantajlı olacaktır..

*** Final ve 3.lük maçları tek maç üzerinden oynanacak ve karşılaşmalar sonucunda olası bir eşitlikte ise; bu tura gelene kadar bilinen tahmin sayısı (BTS) fazla olan yarışmacı (1.Tur + Çeyrek Final) karşılaşmanın galibi olacaktır.. Olası BTS eşitliğinde ise; "Spor Forumu Takım Sıralamaları"nda ki üstünlüğe bakılacaktır..

PUANLAMA

1.Tur grup, Play-Off ve 2.Tur aşamasında;

-- Sadece MS tahmini yer alacaktır.

-- İki Yıldızlı karşılaşmalar (3 tane) 2 puan olarak değerlendirilecektir.

-- Üç Yıldızlı karşılaşma (1 tane) 3 puan olarak değerlendirilecektir.

-- Diğer karşılaşmalar 1 puan olarak değerlendirilecektir.

Çeyrek Final aşamasında;

-- Yıldızsız karşılaşmalarda İY ve MS tahmini, yıldızlı karşılaşmalarda ise sadece MS tahmini yer alacaktır.

-- İki Yıldızlı karşılaşmalar (3 tane) 2 puan olarak değerlendirilecektir.

-- Üç Yıldızlı karşılaşma (1 tane) 3 puan olarak değerlendirilecektir.

-- Yıldızsız karşılaşmalar İY:1puan, MS:1puan olarak değerlendirilecektir.

******

-- BANKO Tahmini: Haftalık listede yer alan herhangi bir maç (üç yıldızlı karşılaşma hariç) yarışmacı tarafından seçilecek ve tahmin bilindiği takdirde yarışmacı haftalık listede o maça denk gelen puan kadar extra puan daha kazanacaktır.

-- BANKO SIFIR Tahmini: Programda yer alan yıldızsız maçlardan biri ile oynanacaktır.. Maç programında beraberlik verilen herhangi bir karşılaşma yarışmacı tarafından BANKO SIFIR olarak seçilecektir.. Beraberlik verilmeyen karşılaşma BANKO SIFIR olarak seçilemeyecektir.. Tahmin tutarsa BONUS +1 puan kazanılacaktır.. Eğer maç programında yıldızsız karşılaşmalara yarışmacı tarafından beraberlik oynanmamış ise BANKO SIFIR tahmini; SIFIR YOK olarak oynanacaktır.. Yıldızsız karşılaşmalara yarışmacı tarafından beraberlik verilmez, tahmin SIFIR YOK olarak oynanır ve tutarsa BONUS +3 puan kazanılacaktır.

-- Kim Gol Atar Tahmini: Yalnızca Çeyrek Final aşamasında yer alacak tahminde, programda yer alan karşılaşmalarda takımı adına hangi 2 futbolcunun (aynı yada farklı takım futbolcusu fark etmez) gol atabileceğine dair tahmin alınacaktır.. İki ayrı futbolcu tahminde belirtilecek olup, birden fazla gol atmaları alınacak puanı etkilemeyecektir.. Bilinen her futbolcu için 1 puan, toplamda ise en fazla 2 puan alınacaktır..

-- Banko Sıfır Tahmini; 1.Tur, Play-Off ve 2.Tur aşamalarında yer alacaktır..

-- Yıldızlı maç, Banko Tahmini; 1.Tur, Play-Off ve 2.Tur ve Çeyrek Final aşamalarında yer alacaktır.

-- Yarı Finalde İY, MS ve ALT-ÜST tahminleri yer alacaktır..

-- Final ve 3.lük maçında İY, MS, ALT-ÜST, TGA, İLK GOLÜ HANGİ TAKIM ATAR ve SKOR tahminleri yer alacaktır.

-- İkili ve Üçlü averaj sistemi; Müsabakalarda bilinen toplam tahminlerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla bilen takım üstün sayılmaz. İkili ve Üçlü averaj sistemi hesabında; ilk önce aralarındaki maçlarda puan, daha sonra BTS üstünlüğüne bakılacaktır..

-- Turnuva boyunca, yapılan tahminler sonradan değiştirilemeyecektir.

-- 1.Tur aşamasında özel tahmin yapılamayacaktır..

-- Haftalık programda yer alan maçların sonuçları ile ilgili -iddaa kuralları- geçerlidir.

-------------------------------------------------

-------------------------------------------------

-------------------------------------------------

Yeni sezon ve yeni yarışma..

Turnuvamıza katılmak isteyen arkadaşlar bu başlık altında isimlerini yazdırabilirler..

Format ve tahmin çeşitliliği şuan net olmamakla birlikte geçen yıla göre değişiklikler olabilir.. Önümüzdeki günlerde format ve içerikle ilgili paylaşım yapacağız..

Turnuvamız ligin 4.haftasından itibaren başlayacaktır..

SON KATILIM TARİHİ : 8 EYLÜL olup, maximum katılım sayısını 40 olarak kabul ediyoruz.

8 Eylül öncesinde olası 40 rakamına ulaşırsak; daha sonra ki katılımlar, yarışmanın sükuneti açısından kabul edilmeyecektir..

20 Ağustos 2019 11:11

alex 10
Editor

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

20 Ağustos 2019 11:15

derdebo06
Şef

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3-derderbo06

20 Ağustos 2019 11:21

enginkrtp
Daire Başkanı

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3-derderbo06

4-Enginkrtp

5-Guvensel

20 Ağustos 2019 11:27

ya umutlarda biterse
Editor

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

;)

20 Ağustos 2019 11:33

ice.man
Başbakan Müsteşarı

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

20 Ağustos 2019 11:43

g.a.k.k.o.s
Daire Başkanı

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

20 Ağustos 2019 11:54

enginkrtp
Daire Başkanı

NOT : Guvensel çalışma arkadaşım. yıllık izinde olduğu için ben yazdım 2 farklı nickle yarışmıyorum yani :)

20 Ağustos 2019 12:03

hasanca53
Şube Müdürü

Son şampiyon olmasa olmaz değil mi :) Alex10 olsa iyiydi :)

20 Ağustos 2019 12:06

alex 10
Editor

NOT : Guvensel çalışma arkadaşım. yıllık izinde olduğu için ben yazdım 2 farklı nickle yarışmıyorum yani :)


enginkrtp, 2 ay önce - Alıntıya git

devam hocam sıkıntı yok..

20 Ağustos 2019 12:06

alex 10
Editor

Son şampiyon olmasa olmaz değil mi :) Alex10 olsa iyiydi :)


hasanca53, 2 ay önce - Alıntıya git

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

20 Ağustos 2019 12:43

ya umutlarda biterse
Editor

NOT : Guvensel çalışma arkadaşım. yıllık izinde olduğu için ben yazdım 2 farklı nickle yarışmıyorum yani :)


enginkrtp, 2 ay önce - Alıntıya git

Doğru bilgi, Guvensel ve engnkrtp aynı kişi değildir...

;)

20 Ağustos 2019 12:52

enginkrtp
Daire Başkanı

Doğru bilgi, Guvensel ve engnkrtp aynı kişi değildir...

;)


ya umutlarda biterse, 2 ay önce - Alıntıya git

eyvallah umut hocam. konya ya gitmeden müsait bir gün ziyaretine geleceğim.

anılı da davet ettik ilk hafta da süper ligi b grubunu süpürmüş :)

20 Ağustos 2019 13:00

ya umutlarda biterse
Editor

eyvallah umut hocam. konya ya gitmeden müsait bir gün ziyaretine geleceğim.

anılı da davet ettik ilk hafta da süper ligi b grubunu süpürmüş :)


enginkrtp, 2 ay önce - Alıntıya git

Kapımız her zaman açık, çayımız da kahvemiz de var...

;)

20 Ağustos 2019 13:24

hüseyin_3232
Daire Başkanı

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

10- hüseyin_3232

Bende varım :)))

20 Ağustos 2019 15:52

5sev
Memur

Ben de varim

20 Ağustos 2019 18:30

hopali
Editor

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

10- hüseyin_3232

11-5sev

12- Hopali

Son Şampiyondan Önceki Şampiyon Olmadan da Olmaz.

20 Ağustos 2019 19:17

gubaz
Editor

varım teşekkürler...

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

10- hüseyin_3232

11-5sev

12- Hopali

13-Gubaz

20 Ağustos 2019 20:07

foreverGS1905
Genel Müdür

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

10- hüseyin_3232

11-5sev

12- Hopali

13-Gubaz

14- foreverGS1905

20 Ağustos 2019 20:38

arsinspor
Şef

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

10- hüseyin_3232

11-5sev

12- Hopali

13-Gubaz

14- foreverGS1905

15- arsinspor

21 Ağustos 2019 12:15

hagi1905
Memur

1- Kerem-Cem.80

2- alex10

3- derderbo06

4- Enginkrtp

5- Guvensel

6- ya umutlar da biterse

7-ice.man

8-Gakkoş

9- hasanca53

10- hüseyin_3232

11-5sev

12- Hopali

13-Gubaz

14- foreverGS1905

15- arsinspor

16-hagi1905

Toplam 176 mesaj
 
ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?