Editörler : "eskiyara"Pangaea
12345678910111213»
26 Ağustos 2019 09:06

Gönüllü olarak doğuya gidip çalışmak isteyen öğretmenlerin taleplerini gözardı etmeyin artık.. MEB den açıklama bekliyoruz

26 Ağustos 2019 21:04

Bakanlıkla görüştüm eylül sonunda 23 ile atamalar tekrar başlayabilir bekleyin dediler .. yahu madem yapacaksınız neden insanları yoruyorsunuz. Eylül sonunda okullar açılmış olacak bu kadar insan ev tutacak taşınacak.. çok zor bişey mi doğuda çalışmak isteyenleri doğuya göndermeniz?

hugo.almeida
Kapalı
28 Ağustos 2019 01:44

Size doğuya gitmek isteyenler değil de batıya gelmek isteyenler daha çok destek vermeli aslında. :)

28 Ağustos 2019 02:09

Ne doğuya gitmek isteyenlerden ne batıya gelmek isteyenlerden yeterli desteği gördüğümüz söylenemez Hocam :( maalesef ... herkes bekliyor nede olsa birileri uğraşıyor diye .. Nasrettin hocanın fil olayı gibi ;)

28 Ağustos 2019 18:37

Arkadaşlar MEB iletişim hattından 444 0 632

23 ile dilekçe ile başvuruların alınması için talepte bulunalım

29 Ağustos 2019 16:28

Güncel

ilhann02
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:27

Eylülde mi başvurular alınacak ne zaman alınacak ayın kaçında

30 Ağustos 2019 01:16

Kesin değil Hocam eylül sonu gibi düşünülüyor dediler ama bakanlığın işlerine güven olmuyor. Yeteri kadar talep olursa daha erken ve kalıcı çözümler olur . Maalesef kimin sesi çıkıyorsa hangi atama isteyen grup daha çok uğraşıyorsa onların sıkıntılarına öncelik veriliyor . 23 ile şartsız tayinle doğuda çalışmak isteyenlerin çok sesi çıkmıyor seneye isteğe bağlı iller arası atamaya da entegre edilebilir, onun için gayret göstermemiz gerekiyor en kısa sürede bakanlık doğudaçalışmak isteyenlerin sesini duymalı.

ilhann02
Aday Memur
30 Ağustos 2019 11:38

Evet hocam katılıyorum daha çok uğraşmak lazım bakanlığı sık sık arayalım kayıt oluşturalım

ilhann02
Aday Memur
31 Ağustos 2019 12:28

Doğuya gitmek isteyene herzaman kolaylık sağlanmalı şartsız surtsuz

31 Ağustos 2019 18:35

malesef Hocam doğu da çalışmak isteyenleri MEB göndermiyor. Sesimizi duymuyor.

31 Ağustos 2019 22:11

MEB ikinci il dışı taleplerini görmezden geldiği gibi doğuda çalışmak isteyenlerin de taleplerini görmezden geliyor.. öğretmenler yeni eğitim öğretim yılına başlarken mutsuz ve tepkili... sessizçoğunluğun bütün talepleri göz ardı edildi.. mutlu olanlar bakanlık bürokratları .. etraflarında 20 kişiyle dolaşıp eğitimin makam sahipliğini yapıyorlar... eğitimde makam mı olur ? Evet oluyor .. zira bürokrasi bu milletin kurtulamadığı en büyük baş ağrısı ... yetkili bürokratlara serzenişimdir: hay koltuklarınızın ayağı kırılsın , koltuklarınızın altı diken çivi dolsun da oturamayasınız..

water.man
Aday Memur
31 Ağustos 2019 23:44

Şaka mı bu. Bizi doğuda kimse durmuyor diye doğuya mahkum ettiler. Bu kadar insan doğuda çalışmak için gönüllü onları doğuya göndermiyorlar. Artık meb de mantık aramayacam yoksa kısa devre yapıyor.

01 Eylül 2019 04:50

Malesef şaka değil hocam gerçek, MEB e gerçekten akıl ermiyor, doğuda çalışmak isteyenleri doğuya göndermiyor, batıya gelmek isteyenleri de zorla doğuda tutuyor.. iki aydır uğraşıyoruz ama sesimizi duyuramadık hala başvurularımızaret geliyor...

nickl
Memur
01 Eylül 2019 07:20

mantikli bi uygulama.keske iller arasina entegre edilmeden yapilsaydi.doguya gitmek isteyen çok kişi var..Ben dahil

01 Eylül 2019 21:10

Çok kişi varda Hocam maalesef sesimizi duyanyok .. hala bir açıklama bekliyoruz ..

hugo.almeida
Kapalı
01 Eylül 2019 21:27

Arkadaşlar size bir sorum var. Şimdi baktım son 10 yılda yapılan atamaların %97,3'ü (dikkat edin küsürat verdim) doğuya yapılmış. Siz nasıl becerdiniz bu durumu? Formülü varsa merak eden bir çok arkadaş olduğuna eminim. Özellikle @hayırlısı-bea cevap versin istiyorum.

01 Eylül 2019 21:44

Ankarada yaşadığım için 41 tercihimin ilk 15 ini Ankara yazdım , sanırım kps az çalışmalıydım.. :( .... 11. Tercih Ankara gelmişti .. keşke sözleşmeli olarak atansaydım diyecem de sözleşmeliler de bu yıl doğuya atanmadı ;) hem kadroluyuz hem doğuya gidemiyoruz. Bu yıl 2 defa müracaat ettim 23 il e atama için ikisi de ret edildi .. iller arası atamada tercih yaptım gelmedi 247 ile başkası yerleşmiş ... hasılı maalesef MEB 23 il atamalarını süresiz yapacaktı sözde ama yapmadı ..

02 Eylül 2019 00:02

Bari becayiş hakkı verilseydi doğudan gelmek isteyen biriyle değiştirirdik o da yok ... bu bakanlıkta mantıklı tek bi iş var mı acaba

02 Eylül 2019 06:36

Hadi bismillah .. inşallah iyi bir gün olur . 23 ile atamaların tekrar başladığı veya 2. İl dışı müjdesinin verildiği bir gün olmasını diliyorum. Tabi MEB yetkililerini de insafa ve duyarlılığa davet ediyorum .

Toplam 355 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi