Editörler : hopaliSafak Vaktii
12345678910111213»
12 Eylül 2019 21:40

Nesslietk
Aday Memur

Sesimizi duyun bu istek doğuda öğretmen tutamayan sizlerin de işinize gelir gönüllüyüz.....

13 Eylül 2019 14:43

drdoktor
Aday Memur
Milli eğitim bakanlığının iletişim hatttına açıp talep oluşturmak gerekiyor Eğer herkes bu anlamda bir topluluk oluşturursa bir şeyleri hallederiz muhakkak
13 Eylül 2019 14:54

Hayırlısı-bea
Memur

Dr doktor şuan bu uygulama yok maalesef . Gelecek seneye olur mu olmaz mı bilmiyoruz . Açıklama yapmadılar ama durdurulmuş atama yapılmıyor . Çünkü başvurduk ret geldi . Ne zamanatama olacak yada bu uygulama başlayacak diye sorduk .. ? duyuruları takip edin ? denildi . Duyuru falan da yok . Sonuç olarak bakanlık doğuda gönüllü olarak çalışmak isteyenleri göndermiyor.

14 Eylül 2019 10:19

drdoktor
Aday Memur
Bu konuyla alakalı olarak bazı eğitim yorumcuları yazılar yazdılar,atama kılavuzunda kalkınmaya yönelik yerler olarak geçen şehirlerde zaman şartı aranmaksızın eklenmelidir diye öneride bulundular,bakanlık genelde bu önerileri dikkate alıyor,Memurlar net o kadar boş konu üzerine başlık açarken aslında çok önemli olan bu konuya bir başlık atmış olsa bu uygulama tamamen uygulamaya alınır.. Bıkmadan aramak ve yönlendirmek gerekiyor ,doğuda çalışmak isteyen binlerce insana bu işi rutin hale getirerek batı ile doğu arasında sirkülasyonu daha canlı hale getirme durumu oluşur..
14 Eylül 2019 11:17

Hayırlısı-bea
Memur

Aynen öyle Hocam MEB iletişim hattından talepoluşturmaya devam

14 Eylül 2019 12:40

monalisaaa
Memur

Bu Haziranda olduğu gibi seneye de il dışı atama gibi 23 ile tercih hakkı verilir mi?

Dilekçeyle resen atanmak yerine tercih yapıp gitmemiz daha iyi olmaz mı?

14 Eylül 2019 13:21

Hayırlısı-bea
Memur

Tercih hakkı bu sene gibi olursa tamamen formaliteden ibaret . Öncelik hakkı normal il dışında oluyor . Onların tercih etmedikleri bi yer kalmışsa orası 23 ilden başvuranlara kalıyor . Tabi yeterli norm olmadığı için zaten yer kalmıyor. Kaldı ki il dışından yararlanır bir çok kişi neden 23 ile başvursun ki ? Çok saçma ve formaliteden ibaret. Dilekçe ile il emrine atanınca da il içerisinde tercih hakkı veriliyor boş olan okullara , il dışınaentegreden çok daha iyi dilekçe . Tabi müstakil il dışından önce doğuya gitmek isteyenler için tercih açılsa o en iyisi olur ama , maalesef MEB den böyle bi kolaylık beklemek hayal olur . Dilekçeyi bile kabul etmiyorlar şuan.

14 Eylül 2019 13:34

monalisaaa
Memur

Anladım hocam dilekçe olunca tercih hakkı vermez ücra bir yere verirlerse diye korktum açıkcası o yüzden tedirgin olmuştum.Ama dediğiniz gibiyse sorun olmaz tabi ama eğitim öğretim başladı uygulamazlar gibi geliyor.Ayrı bir tayin çıksa bağımsız olarak en iyisi olacak sanırım

14 Eylül 2019 18:41

drdoktor
Aday Memur
Talepleri hafta içi tanıdık arkadaşlarla beraber oluşturup isteyelim lütfen
14 Eylül 2019 22:52

Hayırlısı-bea
Memur

MEB talep istek hattı 444 0 632 , 24 saat erişme açık . Pazartesi başlayalım talep oluşturmayao zaman . Daha önce oluşturdum ama duyuruları takip edin cevabı geldi . Bi talep daha oluşturabilirim pazartesi uygunsa ?

14 Eylül 2019 22:54

monalisaaa
Memur

ben ararım destek veririm hocam ne kadar çok kişi ararsa o kadar iyi olur

15 Eylül 2019 11:03

drdoktor
Aday Memur

MEB talep istek hattı 444 0 632 , 24 saat erişme açık . Pazartesi başlayalım talep oluşturmayao zaman . Daha önce oluşturdum ama duyuruları takip edin cevabı geldi . Bi talep daha oluşturabilirim pazartesi uygunsa ?

Hayırlısı-bea, 7 ay önce - Alıntıya git
Hep beraber yapalım evet
15 Eylül 2019 12:16

Hayırlısı-bea
Memur

Tamamdır o halde Pazartesi hepimiz MEB iletişim hattından 23 ile atamaların başlaması için talep oluşturuyoruz . +1

15 Eylül 2019 19:57

ilhann02
Aday Memur

Inşallah eylül sonuna kalmadan biran önce duyuru yapılır

16 Eylül 2019 10:51

Hayırlısı-bea
Memur

MEB sesimizi ne zaman duyacak diye bekliyoruz ?

16 Eylül 2019 11:55

murat yıldırım
Şef

Hocam bugün talebimizi milli egitime bildirdik

16 Eylül 2019 20:16

ilhann02
Aday Memur

Haber var mı arkadaşlar

16 Eylül 2019 20:40

1800coğrafyacı
Aday Memur

Talebimizi iletmeye devam.

17 Eylül 2019 12:42

drdoktor
Aday Memur
Ben tanıdığım arkadaşları da bu konuda ricada bulundum kendileri de zaten dönmeye istekli onlarda aramaya başladınız lütfen sizde iletim talep hattına bu konuda devam ediniz
17 Eylül 2019 12:43

drdoktor
Aday Memur

Hocam bugün talebimizi milli egitime bildirdik

murat yıldırım, 7 ay önce - Alıntıya git
Dilekçede mi muracat ettiniz
Toplam 293 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?