Editörler : hopaliSafak Vaktii
21 Ağustos 2019 15:11   

İmö sıralama

Geçen atamada ilköğretim matematikte son atanan kişinin mülakat sıralamasını bilen var mıdır arkadaşlar?

22 Ağustos 2019 10:15

sezinkarakurt
Kapalı

20 kayma oldu 1468. gitmiş

22 Ağustos 2019 10:49

Matematikçi256
Aday Memur

20 kayma oldu 1468. gitmiş

sezinkarakurt, 4 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim:)

22 Ağustos 2019 15:39

esvc2390
Aday Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2381376/

Yukarıdaki sayfada, "1474. sıradayım, 26 kaymaya ihtiyacım var, tedirginim, az kayma bekliyorum" dediğim için bir hocamız "bilerek böyle söylüyorsunuz, en az 130-150 kayma olur. 10-20-50 kayma olur diyenler çok komiksiniz" gibi laflar etmişti ama görüldüğü gibi 20 kayma olmuş. Kesin konuşup insanları itham etmemek lazımmış demek ki.

Son atanan kişinin puanı: 70,77073

Benim puan: 70,74960

20 kayma olmuş ise demek ki 0,02113 puan aralığında 6 kişi varmış.

Şubat atamasında sabah ana atama, akşama doğru da bir önceki atamanın boş kalan yerlerine atama yapılmıştı ve bizim bölümde 8 kişi vardı. Bu sefer henüz daha boş kalan yerlere atama yapılmadı, çünkü şubatta atanıp güvenlik soruşturması henüz tamamlanmayanlar var. Bir arkadaşın güvenlik soruşturması henüz devam ediyor, üstelik kendisi zaten memur olarak görev yapıyor olmasına rağmen. Bunlar da tamamlanırsa boş kalan yerlere bugünlerde bir atama yapılabilir.

Şubat ataması 75'lerde kalmıştı. 75'in altındakilerin de bu atamada atandıkları ve bu atamada 41'i açmadığı için kayan 20 kişinin önceki atamada da 21'i açmadığı düşünülürse, boş kalan yerlere bugünlerde yapılacak bir atamada benim gibi sınırda kalan kişilere sıra gelebilir.

Matematikçi256 hocam, sizin sıralamanız kaç?

22 Ağustos 2019 17:16

Matematikçi256
Aday Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2381376/

Yukarıdaki sayfada, "1474. sıradayım, 26 kaymaya ihtiyacım var, tedirginim, az kayma bekliyorum" dediğim için bir hocamız "bilerek böyle söylüyorsunuz, en az 130-150 kayma olur. 10-20-50 kayma olur diyenler çok komiksiniz" gibi laflar etmişti ama görüldüğü gibi 20 kayma olmuş. Kesin konuşup insanları itham etmemek lazımmış demek ki.

Son atanan kişinin puanı: 70,77073

Benim puan: 70,74960

20 kayma olmuş ise demek ki 0,02113 puan aralığında 6 kişi varmış.

Şubat atamasında sabah ana atama, akşama doğru da bir önceki atamanın boş kalan yerlerine atama yapılmıştı ve bizim bölümde 8 kişi vardı. Bu sefer henüz daha boş kalan yerlere atama yapılmadı, çünkü şubatta atanıp güvenlik soruşturması henüz tamamlanmayanlar var. Bir arkadaşın güvenlik soruşturması henüz devam ediyor, üstelik kendisi zaten memur olarak görev yapıyor olmasına rağmen. Bunlar da tamamlanırsa boş kalan yerlere bugünlerde bir atama yapılabilir.

Şubat ataması 75'lerde kalmıştı. 75'in altındakilerin de bu atamada atandıkları ve bu atamada 41'i açmadığı için kayan 20 kişinin önceki atamada da 21'i açmadığı düşünülürse, boş kalan yerlere bugünlerde yapılacak bir atamada benim gibi sınırda kalan kişilere sıra gelebilir.

Matematikçi256 hocam, sizin sıralamanız kaç?

esvc2390, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hocam benim puan 70,36 sıralama 1632. önceki atamalardaki kayma miktarı kadar olur mu acaba diye düşünerek belki atanırım diyordum ama hiç beklediğim olmadı:). Mülakat sıralaması olunca sanırım kayma orada olmuştu zaten tahminim. Umudum artık önümüzdeki atamaya..

22 Ağustos 2019 18:28

esvc2390
Aday Memur

Hocam benim puan 70,36 sıralama 1632. önceki atamalardaki kayma miktarı kadar olur mu acaba diye düşünerek belki atanırım diyordum ama hiç beklediğim olmadı:). Mülakat sıralaması olunca sanırım kayma orada olmuştu zaten tahminim. Umudum artık önümüzdeki atamaya..

Matematikçi256, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aynen hocam, yukarıda paylaştığım linkteki sayfada da açıklamıştım, bu seferki sıralama mülakat sıralaması olduğu için elemeler zaten olmuş hali, sadece 41'i açmayıp tercihlerine de atanamayanlardan oluşan kaymalar oldu.

22 Ağustos 2019 22:29

esvc2390
Aday Memur

İlkmattuba hocam,

Buradaki konu ile ilgili özelden sorduğunuz soruya cevap yazıyorum ancak "Alıcı mesaj kabul etmiyor" diye uyarı veriyor. Mesaj ayarlarını düzenlerseniz tekrar göndereyim.

Toplam 6 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?