Editörler :
23 Ağustos 2019 18:45

Bugrahan Beyim
Şef

Yapmayın kardeşim acil işiniz yoksa ters bir amire denk gelirseniz işiniz zor. Bende geçen gün Mayıs'ta başlayan bir icra katibinin raporunu yazdım şehir dışına gitmiş oradan rapor almış bakanlığa bildiriliyor kadrosu gereği ben 8yillik kadrolu personelim böyle birşeye yeltenmedim. Ters bir amire denk gelse soruşturma açıp disiplin cezası verse hükmü 5 yıl sürüyor heryerde karşına çıkıyor. Baskı aracı olarak kullanıliyor


writerman01, 4 hafta önce - Alıntıya git

cahillere laf anlatamazsın sandığı gibi yapsın bırak inş böyle bir kıl amir denk gelir de şaaaaaaaaakkkkkkk diye geçirirler soruşturmayı peşine bir de disiplin cezası ohhhhh kaymaklı ekmek kadayıfı yen mi paket mi isten hadi baaalım :)))

23 Ağustos 2019 19:20

debug
Genel Müdür

hangi kanuna göre döneceksin a yavrum söyle bakalım sözleşmende yazıyor gözlerine büyüteç tak ve heceleyerek oku bakalım kurum tarafından atılan çok var sen bilmiyorsan o senin sorunun mahkemeyle dönermiş hadi yürü ya dönersin sen kimi kime şikayet edecen :))))


Bugrahan Beyim, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ne yazıyormuş sözleşmede? Bi anlatsana :)

23 Ağustos 2019 21:32

ackenbenbendegilim
Şube Müdürü

valla iş arkadaşlarınız halden anlamayan amiriniz halden anlamayan biriyse sorun çıkartır sözleşmeli iseniz fesih olur mu o konuda net bir bilgim yok.

arkadaşların belirttiği yönetmelik vs doğrudur .

ne gıcık birşey değil mi insanın para için özgürlüğünü kiraya vermesi.

bi yere gitmek istiyorsunuz gidemiyorsunuz ... :(

Toplam 23 mesaj
 
ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?