Editörler :
22 Ağustos 2019 17:39   

Dokuz Eylül Sonuçları :D

Arkadaşlar gerçekten o puanlarla Dokuz Eylül de çalışacak mısınız ?

22 Ağustos 2019 17:41

juc46535
Aday Memur

Allah akıl fikir versin diyecem ama belli ki vermemiş

22 Ağustos 2019 17:45

genchemsire11
Aday Memur

Oturdum gülüyorum sonuçlara :D

22 Ağustos 2019 17:49

juc46535
Aday Memur

Oturdum gülüyorum sonuçlara :D

genchemsire11, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ulan şu dünyada ne mal insanlar var, mallık parayla değil ya işe oluyor görüyorsun

22 Ağustos 2019 18:04

Yasseee
Aday Memur
sınıf arkadaşımı gördüm listede benle aynı puanı almış bir de komik
22 Ağustos 2019 18:14

Özgürce3435
Aday Memur

Yedek liste dahil. Kimsenin gidip evrak vereceğini düşünmüyorum. Inşallah verir başlar o ayrı konu.. olan 45 tane iş bekleyen 70 altı ve o civarda puan alan meslektaşımıza oldu. Dokuz eylül de de hata var neden 45 yedek belirliyorsun? 300 yedek belirlesen 300 e kadar düşecek zaten, bu hastanede hemşire eksiği tükenmez kardeşim. Binlerce hemşire boştayken bile.. not: asıl listedeki arkadaşlar inşallah başlar başarılarının devamını diliyorum

22 Ağustos 2019 18:26

gznbilir
Aday Memur

Yedek liste dahil. Kimsenin gidip evrak vereceğini düşünmüyorum. Inşallah verir başlar o ayrı konu.. olan 45 tane iş bekleyen 70 altı ve o civarda puan alan meslektaşımıza oldu. Dokuz eylül de de hata var neden 45 yedek belirliyorsun? 300 yedek belirlesen 300 e kadar düşecek zaten, bu hastanede hemşire eksiği tükenmez kardeşim. Binlerce hemşire boştayken bile.. not: asıl listedeki arkadaşlar inşallah başlar başarılarının devamını diliyorum

Özgürce3435, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bencede umarım başlarla boşu boşuna kadroyu doldurup hem asil hem yedek çöp ettiler bari başlasınlarda bunlar bir daha tercih yapamasın

22 Ağustos 2019 18:42

Bcdyzipctk
Aday Memur
Bence düşünceniz çok yanlış İzmirli olsaydım ve bu alımda da İzmir'in açtığı sayı belli bazısı atamayla kazanabilirdi bazısı kazanamayabilirdi orada kalmak istiyorsa bende başvurmak isterdim şahsen İzmir sonuçta bu ayrıntıyı kaçırıyorsunuz galiba arkadaşlar
22 Ağustos 2019 18:46

juc46535
Aday Memur
Bence düşünceniz çok yanlış İzmirli olsaydım ve bu alımda da İzmir'in açtığı sayı belli bazısı atamayla kazanabilirdi bazısı kazanamayabilirdi orada kalmak istiyorsa bende başvurmak isterdim şahsen İzmir sonuçta bu ayrıntıyı kaçırıyorsunuz galiba arkadaşlar
Bcdyzipctk, 4 hafta önce - Alıntıya git

hOCAM ADAM 80 İLE TERCİH ETMİŞ YAW YUH YANİ BU ADAM İZMİREDE ÇOK RAHAT ATANIR KUSURA BAKMA AMA BU KADAR OLMAZ Kİ

22 Ağustos 2019 18:52

Bcdyzipctk
Aday Memur

hOCAM ADAM 80 İLE TERCİH ETMİŞ YAW YUH YANİ BU ADAM İZMİREDE ÇOK RAHAT ATANIR KUSURA BAKMA AMA BU KADAR OLMAZ Kİ

juc46535, 4 hafta önce - Alıntıya git
Haklısınız hocam ama bilemeyiz gitmeyedebilir farklı sıkıntıları da olabilir o yüzden yargılamayı doğru bulmuyorum
22 Ağustos 2019 18:54

Özgürce3435
Aday Memur

Yedek liste bile gitmez. Boş kalır kontenjan. Olan dü

22 Ağustos 2019 18:55

frodoBagins
Memur
Haklısınız hocam ama bilemeyiz gitmeyedebilir farklı sıkıntıları da olabilir o yüzden yargılamayı doğru bulmuyorum
Bcdyzipctk, 4 hafta önce - Alıntıya git

wallahi bilemeyizi yok işte adam keyfine gitmiş orada taş koymuş bu kadar basit yoksa zaten yakında merkezi alım sonuçları açıklanacak mantıklı bir gerekçe olamaz tamamen gıcıklığına gitmiş işte

22 Ağustos 2019 18:56

Özgürce3435
Aday Memur

Yeminle söylüyorum. 73.86 puan son yedek puanı. Bu puanım olsun atamayı beklerim 3+1 .. ne işim olur üni hastanesiyle..

22 Ağustos 2019 19:01

frodoBagins
Memur

Yeminle söylüyorum. 73.86 puan son yedek puanı. Bu puanım olsun atamayı beklerim 3+1 .. ne işim olur üni hastanesiyle..

Özgürce3435, 4 hafta önce - Alıntıya git

Benim puan 70 olsun Kuranın üzerine el basar ve Allah huzurunda yemin ederim ki devlet hastanesine atamaları beklerim en kötü 3. atamada giderim ne işim üniversite hastanesiyle, atanırım devlet hastanesine 4 yıl sonra mis gibi kadro ,tayin hakkın her türlü özlük hakkın var maaşda daha iyi delimiyim üniversite hastanesine başvurayım

22 Ağustos 2019 20:24

VİCDANveAKIL
Memur

İKİ MEZUN BİRLEŞİNCE PUAN UÇMUŞ...

KORKTUM...

23 Ağustos 2019 00:09

subkutan
Aday Memur

Benim puan 70 olsun Kuranın üzerine el basar ve Allah huzurunda yemin ederim ki devlet hastanesine atamaları beklerim en kötü 3. atamada giderim ne işim üniversite hastanesiyle, atanırım devlet hastanesine 4 yıl sonra mis gibi kadro ,tayin hakkın her türlü özlük hakkın var maaşda daha iyi delimiyim üniversite hastanesine başvurayım

frodoBagins, 4 hafta önce - Alıntıya git

3. atama olacağı ne malum peki?

23 Ağustos 2019 00:10

subkutan
Aday Memur

3. atama olacağı ne malum peki?

subkutan, 4 hafta önce - Alıntıya git

2018 puanıyla ilk alım daha yeni oldu.Bakalım 2020 kpssden once alım olucakmı tekrar

23 Ağustos 2019 07:53

Özgürce3435
Aday Memur

Tahminen olur. Olursa da bunlara dahada gülerim. Ayrıca 80 puanla atanmak 3 e kalmaz

Toplam 17 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?