Editörler :
22 Ağustos 2019 18:19   

Parkur ve kondisyon

25. dönem fiziki yeterlilik sınavına kadar kondisyonumu nasıl arttırabilirim?

23 Ağustos 2019 01:45

brkyclk23200
Aday Memur

koş

23 Ağustos 2019 10:42

pmemadayı
Aday Memur
Kardeş ben bitik,yorgun bacakla ilk defa çıktım parkura 48 saniyede bitirdim.Gerçekte olsa geçmiştim.2 aydır koşu yapıyorum.Koşmanı şiddetle tavsiye ediyorum.Parkuru bir kere gör yeter fazla para kaptırma.
23 Ağustos 2019 10:45

Enver1905
Aday Memur
Kardeş ben bitik,yorgun bacakla ilk defa çıktım parkura 48 saniyede bitirdim.Gerçekte olsa geçmiştim.2 aydır koşu yapıyorum.Koşmanı şiddetle tavsiye ediyorum.Parkuru bir kere gör yeter fazla para kaptırma.
pmemadayı, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşim bende günde 3 km koşuyorum ve vucüt çalışıyorum hiç parkur çalışmadım yapılabilir mi
23 Ağustos 2019 11:04

pmemadayı
Aday Memur
Kardeşim bende günde 3 km koşuyorum ve vucüt çalışıyorum hiç parkur çalışmadım yapılabilir mi
Enver1905, 4 hafta önce - Alıntıya git
Yaparsın kardeşm.1 kere görsen yeter bence.Zaten koşan kişi slaloma geldiğinde devam ediyor koşamayan slalomda bildiğin ölüyor :D benim gözlemlediğim bu.
23 Ağustos 2019 11:23

vitoscaletta
Şef

Arkadaşlar parkur için pomem kurslarına haftada kaç gün gitmeyi tavsiye edersiniz?

23 Ağustos 2019 11:34

Tarlacıyım
Şef

Arkadaşlar parkur için pomem kurslarına haftada kaç gün gitmeyi tavsiye edersiniz?

vitoscaletta, 4 hafta önce - Alıntıya git
2gün gidip 1 gün dinlen...buşekilde çok verimli olacaktır
23 Ağustos 2019 12:00

muraty41
Aday Memur

vitoscaletta, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bunun kursuda mı var ya. Basit değil mi parkur

23 Ağustos 2019 12:43

vitoscaletta
Şef
2gün gidip 1 gün dinlen...buşekilde çok verimli olacaktır
Tarlacıyım, 4 hafta önce - Alıntıya git

Düz koşu içinde tavsiyelerinizi öğrenebilir miyim? Parkur kursu dışında düz koşu yapmak da yararlı olur diye düşünüyorum

23 Ağustos 2019 12:46

vitoscaletta
Şef

Bunun kursuda mı var ya. Basit değil mi parkur

muraty41, 4 hafta önce - Alıntıya git

Basit olup olmaması kişinin kondisyonuna bağlı. Parkur kursları her il de var internette bulabilirsiniz

25 Ağustos 2019 16:54

captain3406
Aday Memur
çok kilo almamaya çalış ve koşu yap.ama düz koşu degil arada depar atarak.parkuru ne kadar denesen o kadar iyi.sonuçta alışkanlık oluyor.hala var mı bilmiyorum ama ben sıçrama tahtasında zorlanıyordum.zorlandığın etaplara yogunlaş ve her gün deparlı koşu yap mümkünse sabahın köründe
25 Ağustos 2019 20:56

Bynpolisadayı
Aday Memur

Benim sana önereceğim şey hızlı tempoda yürü ve müsait bulduğun her alanda parkur çalışması yap kısım kısım.Ben hızlı tempoda yürüyüşü hiç bırakmadım aynı zamanda bölüm bölüm çalıştım örneğin tekerlekleri kuma çizdim içlerinden atladım, 40cm yüksekliğe ip bağladım 5 kez zıpladım.24. Dönem pomem mülakatına gitmeden birkaç gğn önce de parkur görmek ve tüyo almak adına 1 kez parkura girdim.Tam puan aldım .Ama herşeyden önce kafanda bitiyor parkura benyapabilirim diyerek girersen yaparsın.net.Bu da benim minik maceram

Toplam 11 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?