Editörler : gubaz
«3456789101112131415
24 Nisan 2020 20:41

muhendisbey3545
Kapalı

En sevmedigim şey . liyakatsiz yalaklarin bir yerlere geliyor olması. Liyakat liyakat liyakat ...

25 Nisan 2020 12:43

ahmet333334
Aday Memur

Hani sen muhatap olmuyordun? Geldiğine göre Anlaşılan üslubu öğrenmişsin. Bizden değilse de işte böyle öğretirler adama üslubu.

Bizim üslubumuza gelince sen söyle de senin gittiğinkursa biz de gidelim.

akad543, 3 ay önce - Alıntıya git
sende ne seviye ne üslup var...Bende yetkili sendika üyesiyim... önce efendice konuşmayı öğren... sendikaya yalaka lık yapacağına işine dört dörtlük sarıl devletine sahip çık...sendikanın gücü bir yere kadar... devlet isterse verir istemezse vermez gücü yetersiz...neden tek bir sendikanın istediği oluyor diğer su ndikalar seyredio... biraz düşün gerçekleri.. Ama senin saygısuzlığın ve uslupsuzluğun yorumlarında hep eksiler ile dolu... Bazı insanlara bazı şeyleri hazmettirmek ve öğretmek zor oluyor... bence ya sus yada üslubunu düzelt...Bu mesajada veya başka mesajlara uslupluca cevap ver...
26 Nisan 2020 13:31

kaplumbaga155
Daire Başkanı

büro personeli çalışma şartları nasldır arkadşlar

27 Nisan 2020 10:53

birkalembirsilgi
Aday Memur
sende ne seviye ne üslup var...Bende yetkili sendika üyesiyim... önce efendice konuşmayı öğren... sendikaya yalaka lık yapacağına işine dört dörtlük sarıl devletine sahip çık...sendikanın gücü bir yere kadar... devlet isterse verir istemezse vermez gücü yetersiz...neden tek bir sendikanın istediği oluyor diğer su ndikalar seyredio... biraz düşün gerçekleri.. Ama senin saygısuzlığın ve uslupsuzluğun yorumlarında hep eksiler ile dolu... Bazı insanlara bazı şeyleri hazmettirmek ve öğretmek zor oluyor... bence ya sus yada üslubunu düzelt...Bu mesajada veya başka mesajlara uslupluca cevap ver...
ahmet333334, 2 ay önce - Alıntıya git

Edepli edebinden susarmış,

Edepli de ben susturdum sanırmış...!

Mevlana

27 Nisan 2020 10:55

birkalembirsilgi
Aday Memur

2. satır Edepsiz de olacaktı...

27 Nisan 2020 21:20

kaplumbaga155
Daire Başkanı

arkadşlar tahmini ne zaman yerleştirme sonuçları açıklanır ve işe ne zaman başlanır bu korona vs.

12 Mayıs 2020 21:52

muhendisbey3545
Kapalı

Il müdür yardımcısı olmak için asaleten yıl şartı var mi . Bu konuda malumatınız var mi arkadaşlar

02 Haziran 2020 12:54

Thesseus
Aday Memur

Selam arkadaşlar kolay gelsin. sınav tarihi ile ilgili bir gelişme var mı? Mevcut koşullarda 1 ay erken 1 ay geç ekim kasım gibi olacağı netleşmeye başladı mı acaba?

04 Haziran 2020 13:58

akad543
Aday Memur

Ne kadar da çok mutasavvuf varmış. Geleceğe umutla bakabiliriz. Zira edep - adap- usul dersi veren çok kişi var gördüğüm kadarıyla ama siz önce kendinizi düzeltin. Diğer forum başlıklarında yazdıklarınızı okuyan gözler, burada yazdıklarınızı okuyunca, yaşarıyor.

ayrıca siz kim oluyorsunuz da bana ders vermeye kalkıyorsunuz? muhatabımla zaten konuşuyoruz. iki kişi konuşurken üçüncüye ne düşer? bilirsiniz... hani edep adap üslup biliyorsunuz ya...

08 Haziran 2020 09:02

birkalembirsilgi
Aday Memur

Ne kadar da çok mutasavvuf varmış. Geleceğe umutla bakabiliriz. Zira edep - adap- usul dersi veren çok kişi var gördüğüm kadarıyla ama siz önce kendinizi düzeltin. Diğer forum başlıklarında yazdıklarınızı okuyan gözler, burada yazdıklarınızı okuyunca, yaşarıyor.

ayrıca siz kim oluyorsunuz da bana ders vermeye kalkıyorsunuz? muhatabımla zaten konuşuyoruz. iki kişi konuşurken üçüncüye ne düşer? bilirsiniz... hani edep adap üslup biliyorsunuz ya...

akad543, 1 ay önce - Alıntıya git

Pardon benim burada yazdığımı toplasan 2-3 mesaj var, ne yazmışım acaba başka yerlere ? Herkesi kendiniz gibi bilmeyin...!Edepsizlik etmeye de devam ediyorsunuz....! İftira atmayın...!

Asıl siz kimsiniz....?

08 Haziran 2020 10:06

akad543
Aday Memur

Sana bir şey soran yokken sen neden bu konuya giriyorsun? Sen işine bak. Her salataya maydanoz olma

08 Haziran 2020 10:08

akad543
Aday Memur

Ayrıca sen neden gocunuyorsun ki kalem silgi. Sana bir şey diyen de yok. Onlar kendilerini biliyorlar. Ayrıca edepsiz sensin.

08 Haziran 2020 15:58

birkalembirsilgi
Aday Memur

Tamam seni bu forumun en edeplisi seçiyorum sarf ettiğin çaba için P;

08 Haziran 2020 19:35

akad543
Aday Memur

Ben de seni p;

23 Haziran 2020 15:07

10bk
Aday Memur

arkadaşlar olağanüstü bir durum olmazsa 2020 de sınav yok.(sınav yapan birim teyitli). onu da geçtim sınav duyurusu en az 3 ay önceden olmalı. şu an herhangi bir hazırlık yok bu hazırlık en az 15 gün 1 ay sürer. yaz tatili döneminde de sınav yapılmayacağına göre.... benim tahminime göre sınav ilanı 2020 kasım aralık gibi yapılır ve 2021 şubat-mart gibi sınav yapılır.

29 Haziran 2020 10:06

muhendisbey3545
Kapalı

Bende öyle duydum bu yıl sınav ertelenebilirmiş . sonbaharda duruma bakılacakmış ..

30 Haziran 2020 09:38

gurenes
Kapalı

Benim anlamadığım diğer bakanlıklar çatır çatır yapıyor sınav da sadece bizim bakanlıkta mı var pandemi?

30 Haziran 2020 14:36

envrnmnt
Memur

Il müdür yardımcısı olmak için asaleten yıl şartı var mi . Bu konuda malumatınız var mi arkadaşlar

muhendisbey3545, 2 ay önce - Alıntıya git

Usulen 10 yıldan öncekilere asalet verilmiyor.

Toplam 298 mesaj
«3456789101112131415

ANKET
Pedagojik Formasyon eğitiminin kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?