Editörler :
23 Ağustos 2019 22:14   

Süresiz sözleşmeli olup,eşi 3+1 e tabi olanların tayini
Ben içişleri bakanlığında süresiz sözleşmeliyim.eşim ise 3+1 e tabi sözleşmeli öğretmen.tayin isteyebilir miyim?ben mi eşime tabi oluyorum?bu konuda bilgisi olanların yardımcı olmasını rica ediyorum.şimdiden teşekkürler
24 Ağustos 2019 16:22

burksker
Aday Memur
+
26 Ağustos 2019 16:31

galiza
Aday Memur

aynı durumdayız hocam ben eşimin yanına geldim 3+1 olanlar hareket edemediği için.

27 Ağustos 2019 23:56

Emre.27
Aday Memur

aynı durumdayız hocam ben eşimin yanına geldim 3+1 olanlar hareket edemediği için.

galiza, 4 hafta önce - Alıntıya git
Yani siz icislerinde suresiz sozlesmeli olarak calisiyorsunuz esiniz ise 3+1 ogretmen ve siz esinizin yanina gittiniz dimi?ve ne kadar surede tayin alabildiniz
28 Ağustos 2019 09:15

galiza
Aday Memur

ayı durumdayız yazınca farklı anlaşılmış. tarım bakanlığında sözleşmeli veteriner hekimim 657/4b eşimde sağlık bakanlığında 3+1 ebe. eşinizin tabi olduğu mevzuata bakarsanız 3+1 şeklinde istihdam edilenlerin ne şartlarda yer değiştireceği zaten yazılı. 5 ay gibi bir sürede sonuçlanmıştı.

28 Ağustos 2019 09:40

Emre.27
Aday Memur

ayı durumdayız yazınca farklı anlaşılmış. tarım bakanlığında sözleşmeli veteriner hekimim 657/4b eşimde sağlık bakanlığında 3+1 ebe. eşinizin tabi olduğu mevzuata bakarsanız 3+1 şeklinde istihdam edilenlerin ne şartlarda yer değiştireceği zaten yazılı. 5 ay gibi bir sürede sonuçlanmıştı.

galiza, 4 hafta önce - Alıntıya git
Anladim cok tesekurler sagolun
Toplam 5 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?