Editörler : swat3410

Bychtylvc
Aday Memur
26 Ağustos 2019 17:09

Son bir alım olacak paem 5 . Birbiriniz kötülemeyin yormayın. 2020den sonra amir ihtiyacı dışarıdan değil içeriden olacak diye ibarr var yönetmelikte ama ilan 2019 yılı içerisinde geleceği için sorun yok. Meslek içinden müdürler dış kaynaktan gelen amirlerle çalışmak istesin istemesin bu onların keyiflerine göre düzenlenecek bi durum değil. Bir devlet politikası..mezunları eritmesi lazım ve açığı kapatması lazım.. sabırlı olalım kpss bu Perşembe açıklanıyor ondan bi haftaya ilan gelir .. herkesin için hayırlısı

poolpolice
Memur
26 Ağustos 2019 17:25

senin canin bunu istiyor ki boyle yazmissin
Bychtylvc, 5 yıl önce

Son bir alım olacak paem 5 . Birbiriniz kötülemeyin yormayın. 2020den sonra amir ihtiyacı dışarıdan değil içeriden olacak diye ibarr var yönetmelikte ama ilan 2019 yılı içerisinde geleceği için sorun yok. Meslek içinden müdürler dış kaynaktan gelen amirlerle çalışmak istesin istemesin bu onların keyiflerine göre düzenlenecek bi durum değil. Bir devlet politikası..mezunları eritmesi lazım ve açığı kapatması lazım.. sabırlı olalım kpss bu Perşembe açıklanıyor ondan bi haftaya ilan gelir .. herkesin için hayırlısı

MrSinan
Aday Memur
26 Ağustos 2019 19:12

Alım olmasından yanayım inşallah bir alim daha gelecek .. siz burada olmayacak diyenlere bakmayın .

Freud Fethi
Aday Memur
26 Ağustos 2019 20:21

Olmaaaz gülüm
MrSinan, 5 yıl önce

Alım olmasından yanayım inşallah bir alim daha gelecek .. siz burada olmayacak diyenlere bakmayın .

iamapoliceman
Daire Başkanı
26 Ağustos 2019 20:30

atanamayan lisans mezunu musunuz?
çivonügzö, 5 yıl önce
Dış kaynaktan komiser Yardımcısı alımı kesin olacak arkadaşlar . Bu sene son olacak . KPSS sonuçları açıklanır açıklanmaz ilan gelecek . . Siz bakmayın burda olumsuz görüş bildirenlere . . Yüzde yüz alım olacak .

Bychtylvc
Aday Memur
26 Ağustos 2019 22:08

Boş konuşanlar hemen çullanmış.. boş yapmayın işinize bakın millete ekmek kapısı açılmış devlet bunu sunuyor sizlere ne oluyor.. varsa isyanınız gidin üstlerinize yapın ... grev hakkınız var.. işinizi bırakın kabul etmiyoruz diyin yiyiyorsa...buralarda erkeklik taslamayın... ilan gelir açılır şartları sağlayan başvurur kazanr layık olur bu kadar..

fizeu
Genel Müdür
26 Ağustos 2019 22:49

iş kapısı olarak amir alınmaz bunun için yukarı diye bahsettiğiniz yerlere görüş bildirildi...sivil kişi hayatında polisliği görmemişken hoop geliyor kaç yıllık tecrübeli kişilere emir veriyor bu işler böyle yürümüyor bununla alakalı olarak çok defa akademiye bilgi verildi...bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın silahlı kolluk kuvvetine amir seçmek mağazaya müdür yapmaya benzemez bilmem farkı anlatabildim mi....
Bychtylvc, 5 yıl önce

Boş konuşanlar hemen çullanmış.. boş yapmayın işinize bakın millete ekmek kapısı açılmış devlet bunu sunuyor sizlere ne oluyor.. varsa isyanınız gidin üstlerinize yapın ... grev hakkınız var.. işinizi bırakın kabul etmiyoruz diyin yiyiyorsa...buralarda erkeklik taslamayın... ilan gelir açılır şartları sağlayan başvurur kazanr layık olur bu kadar..

True.Detective
Kapalı
26 Ağustos 2019 23:05

İnşallah sivilden komser almazlar ya bıktım paemlilere iş öğretmekten

True.Detective
Kapalı
26 Ağustos 2019 23:06

Telsizle konuşmayı 3 ayda öğrettim amk

26 Ağustos 2019 23:21

Sordugum soruyla alakasız cevaplar bugunde utandık

çivonügzö
Memur
27 Ağustos 2019 01:54

Şikayeti olan , kendisine yediremeyen istifa etsin . . Rütbeleri devlet takar . Amir vasfını devlet verir . İtirazı olan varsa , devletin verdiği rütbeye saygılı olmak zoruna gidiyorsa , devletten de maaş almasın kardeşim . .emniyet ağlama duvarı olmuş . . Bekçileri bile kıskanan polisler var . Olmasaydın o zaman kardeşim polis memuru . Adam bekçi oluyo ne güzel yatıyolar , tayını Yok diyo . Amir oluyo ne güzel 11 ayda başımıza amir oldu diyo . . Napsın millet . Ekmek kapısı açılmış değerlendiriyo . Yok müdürler rahatsız olmuşmuş . Hayatında kaç tane müdürle muhattap olmuşsa .

Freud Fethi
Aday Memur
27 Ağustos 2019 02:06

Azcik calismaya harcın olsun da iyi puan alıp atan
çivonügzö, 5 yıl önce
Şikayeti olan , kendisine yediremeyen istifa etsin . . Rütbeleri devlet takar . Amir vasfını devlet verir . İtirazı olan varsa , devletin verdiği rütbeye saygılı olmak zoruna gidiyorsa , devletten de maaş almasın kardeşim . .emniyet ağlama duvarı olmuş . . Bekçileri bile kıskanan polisler var . Olmasaydın o zaman kardeşim polis memuru . Adam bekçi oluyo ne güzel yatıyolar , tayını Yok diyo . Amir oluyo ne güzel 11 ayda başımıza amir oldu diyo . . Napsın millet . Ekmek kapısı açılmış değerlendiriyo . Yok müdürler rahatsız olmuşmuş . Hayatında kaç tane müdürle muhattap olmuşsa .

16kasim2016
Kapalı
27 Ağustos 2019 07:30

bekçileri bile derken...

çivonügzö, 5 yıl önce

16kasim2016
Kapalı
27 Ağustos 2019 07:36

grev hakkı mı var?

657 sayılı kanun madde 27: Devlet memurlarının greve karar vermeleri, grev tertiplemeleri, ilan etmeleri, bu yolda propaganda yapmaları yasaktır. Devlet memurları, harhangi bir greve veya grev teşebbüsüne katılamaz, grevi destekliyemez veya teşvik edemezler.

memurun grev hakkı yoktur, sadece sendika hakkı vardır.

polisin grevde sendika hakkıda yoktur.

Bychtylvc, 5 yıl önce

coskunkurt
Aday Memur
27 Ağustos 2019 08:28

Birader artık dışardan alınmadın ya meslek yol geçen hanına döndünyeter da

True.Detective
Kapalı
27 Ağustos 2019 09:22

Kaçtane müdürle muhatap olduğumu nerden bilyosun olm adamlar istemiyo işte meslekten geçen komser istiyolar

çivonügzö, 5 yıl önce

Leif
Aday Memur
27 Ağustos 2019 10:30

Hem paem hem pomem olsun birçoğu birilerinin referansı ile giren tipler kimse kimseyi yemesin neyin ne olduğu açıkça ortada.

Yıllardır mesleğin içinden olan birine abidik gubidik bir bölümden mezun birinin 11 ay eğitim alıp emir vermesi aşırı saçma hatta ilk paem mezunları birkaç ay bile eğitim almadılar diye biliyorum fakat böyle bir imkan tanımışlar.

Eleştirilmesi gereken dışarıdan alım yapılmasından çok liyakatsiz bir şekilde alım yapılması.

Boş tipleri teşkilata doldurmak esas sıkıntı.

Ayrıca bu sene son bir alım olacak gibi 1-2 haftaya netleşir.

27 Ağustos 2019 16:28

"Eleştirilmesi gereken dışarıdan alım yapılmasından çok liyakatsiz bir şekilde alım yapılması." bu konuda çok haklisiniz. Fakat "abidik gubidik bir bölümden mezun birinin 11 ay eğitim alıp emir vermesi aşırı saçma" derken ne kastediyorsunuz paeme bolum şartı mi getirilsin yani?Mesela hangi bölümler basvurabilsin? :))

Leif, 5 yıl önce

Hem paem hem pomem olsun birçoğu birilerinin referansı ile giren tipler kimse kimseyi yemesin neyin ne olduğu açıkça ortada.

Yıllardır mesleğin içinden olan birine abidik gubidik bir bölümden mezun birinin 11 ay eğitim alıp emir vermesi aşırı saçma hatta ilk paem mezunları birkaç ay bile eğitim almadılar diye biliyorum fakat böyle bir imkan tanımışlar.

Eleştirilmesi gereken dışarıdan alım yapılmasından çok liyakatsiz bir şekilde alım yapılması.

Boş tipleri teşkilata doldurmak esas sıkıntı.

Ayrıca bu sene son bir alım olacak gibi 1-2 haftaya netleşir.

Leif
Aday Memur
27 Ağustos 2019 17:16

Evet bence bölüm şartı getirilmeli dış kaynak paem için.

Felsefe,sanat tarihi,su ürünleri,osmanlıca,hitit dili ve edebiyatı vs. mezunu birinin pat diye birilerinin telefonuyla amir statüsü alması garip geliyor bana.

Paeme mühendislik,hukuk,iibf ve eğitim den birkaç bölüm dışında alım yapmasalar bir nebze daha iyi olacağına inaniyorum.

Hem zorunluluktan polis oldukları için işlerini iyi yapmıyor hem de halkta polislerin eğitim seviyesidüşük bir halt olamamış polis olmuş imajı yaratıyorlar ki gayet de doğru.

comp.eng.0101, 5 yıl önce

"Eleştirilmesi gereken dışarıdan alım yapılmasından çok liyakatsiz bir şekilde alım yapılması." bu konuda çok haklisiniz. Fakat "abidik gubidik bir bölümden mezun birinin 11 ay eğitim alıp emir vermesi aşırı saçma" derken ne kastediyorsunuz paeme bolum şartı mi getirilsin yani?Mesela hangi bölümler basvurabilsin? :))

Erfer07
Aday Memur
27 Ağustos 2019 22:17

Kes lan. Sen kimsin polisle böyle konuşuyosun? Adam ol adam gibi muamele gör. Haddini bil
çivonügzö, 5 yıl önce
Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi