Editörler :
10 Eylül 2019 17:14

Poltech25.
Aday Memur

Sadece hafta sonu mu aciklaniyor bu dilekçelerin sonucu

Dehadide, 5 gün önce - Alıntıya git

Sorma devrem sorma kaldık arafta nolacak halimiz hiç mi kimse birşey demez

11 Eylül 2019 06:36

Murat aslangiray
Aday Memur

Ankaraya bizzat sordum ay sonuna anca açıklanır deniyor

11 Eylül 2019 11:26

Myb053
Aday Memur
Mrb arkadaşlar benim kızım bu yıl fen lisesi son sınıfında okuyor. benim çalıştığım ilçede çalıştığım süreyi henüz tamamlamadım. hakkımda açılmış herhangi bir adli ve idari soruşturma yok. amirlerimle herhangi bir sorun yaşamadım. performans notum 5. herhangi bir tayin talebim de olmadı. ilçede herhangi bir vatandaş ile de bir sürtüşmem olmadı ancak il idaresi kanununa göre bulunduğum ilde bir başka ilçeye tayin edildim. sayın müdürle bu konuyu görüşmek üzere görüşe çıktım. talebim uygun görülmedi ben de bu konuyu bölge idare mahkemesine dava ettim. durdurma ve kararın iptalini istedim. tayin edildiğim ilçede fen lisesi olmadığını beyan ettim. bu davanın sonucundan ne çıkar arkadaşlar bilen var mı bilen varsa paylaşırsa sevinirim teşekkür ederim.
13 Eylül 2019 19:23

Murat aslangiray
Aday Memur

Açıklanmayan oldumu

13 Eylül 2019 19:32

medman1975
Aday Memur

Açıklanmayan oldumu

Murat aslangiray, 2 gün önce - Alıntıya git

hala bekliyorum

13 Eylül 2019 19:35

dadaş 2520
Aday Memur

Beklemedeyiz..

13 Eylül 2019 20:06

wollace
Aday Memur
Açıklanan oldu mu?
14 Eylül 2019 00:53

Poltech25.
Aday Memur

Bi hafta daha bitti emniyetimize maşallah taş gibi hiç ses seda yok polisin çocuğu iyi okul kazanmış hayallerine ulaşmak için kendinden taviz vermiş geleceği için hedefleri var kimsenin umrunda değil. bir hafta oldu okul açılalı ve bir hafta heba oldu. 14 yasinda bir kız cocugunerde kiminle kalacak ey vicdan sahibi insanlar ey akli selim yöneticiler bu feryada bi ses verin

14 Eylül 2019 16:53

Murat aslangiray
Aday Memur

Yatılıya vermek zorunda kaldım tayin çıkarsa peşinden gitcez artık

14 Eylül 2019 16:55

yasar3431
Aday Memur
Mrb arkadaşlar benim kızım bu yıl fen lisesi son sınıfında okuyor. benim çalıştığım ilçede çalıştığım süreyi henüz tamamlamadım. hakkımda açılmış herhangi bir adli ve idari soruşturma yok. amirlerimle herhangi bir sorun yaşamadım. performans notum 5. herhangi bir tayin talebim de olmadı. ilçede herhangi bir vatandaş ile de bir sürtüşmem olmadı ancak il idaresi kanununa göre bulunduğum ilde bir başka ilçeye tayin edildim. sayın müdürle bu konuyu görüşmek üzere görüşe çıktım. talebim uygun görülmedi ben de bu konuyu bölge idare mahkemesine dava ettim. durdurma ve kararın iptalini istedim. tayin edildiğim ilçede fen lisesi olmadığını beyan ettim. bu davanın sonucundan ne çıkar arkadaşlar bilen var mı bilen varsa paylaşırsa sevinirim teşekkür ederim.
Myb053, 4 gün önce - Alıntıya git
il idaresi kanununu iyi incele abi seni kafasına göre gonderemez
14 Eylül 2019 17:23

myname35
Aday Memur

Bi hafta daha bitti emniyetimize maşallah taş gibi hiç ses seda yok polisin çocuğu iyi okul kazanmış hayallerine ulaşmak için kendinden taviz vermiş geleceği için hedefleri var kimsenin umrunda değil. bir hafta oldu okul açılalı ve bir hafta heba oldu. 14 yasinda bir kız cocugunerde kiminle kalacak ey vicdan sahibi insanlar ey akli selim yöneticiler bu feryada bi ses verin

Poltech25., Dün - Alıntıya git
Geçen sene eğitim durumdan - lise -tayin istedik. okullar açıldı 1,5 ay geçti. ne olumlu ne de olumsuz yazdılar. Mecburen geri nakil istedik. Bu yüzden sizde umutla beklemeyin benden söylemesi.... kim bilir kaç ay bekletecekler sizide
14 Eylül 2019 23:39

Hsn3132

Bende mecbur çocuğumu yurda yerleştirmek zorunda kaldım.eylül sonu gibi netlik kazanır umarım

15 Eylül 2019 17:21

Dehadide
Aday Memur

Şark görevini tamamlayıp batiya tercih yapanlardan cocugu farkli bır ilde okul kazanip cevirme dilekcesi verip cevap alan oldumu

Toplam 73 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?