Editörler :
02 Ekim 2019 11:13

rmzan
Memur

üniversite hastanesindeki arkadaşlar sisteme düşmüş.Bakanlıktakilerde sıkıntı var mı?

azimli67, 3 hafta önce - Alıntıya git
Üniversite hastanelerindekiler derken
03 Ekim 2019 13:46

HEMŞİREGO
Aday Memur

Yaw arkadaşlar niye bu kadar uzatmışsınız sözleşmenizin süresine 1 ay kala sözleşme yenilemeyeceğinizi noter aracılığıyla ya da doğrudan dilekçe ile üniversiteye bildirirsiniz ve sözleşmeniz bittiğinde yenilemezsiniz olur biter amma da uzattınız.

03 Ekim 2019 13:47

HEMŞİREGO
Aday Memur

Yaw arkadaşlar niye bu kadar uzatmışsınız sözleşmenizin süresine 1 ay kala sözleşme yenilemeyeceğinizi noter aracılığıyla ya da doğrudan dilekçe ile üniversiteye bildirirsiniz ve sözleşmeniz bittiğinde yenilemezsiniz olur biter amma da uzattınız.

HEMŞİREGO, 3 hafta önce - Alıntıya git

Aksi halde 1 yıl ceza alırsınız

04 Ekim 2019 11:35

azimli67
Aday Memur

Biz üniversiteden bahsetmiyoruz bakanlıkta yapan arkadaşlar var onlar da sağolsun atamadan önce bilgi paylaşımı yapacagız demelerine rağmen şimdi sorun yaşayıp yaşamadıklarını yazmıyorlar ki kendilerinden sonrakiler de aynı sıkıntıyı çeksin

04 Ekim 2019 22:26

ftrbey
Aday Memur
Dava açılır.
hokah, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam durumunuzda degısıklık varmı zimmete dustunuzmu

05 Ekim 2019 01:02

ariftaf
Aday Memur
bunu yapan adamlar çok nadir aranıp yerlerinde kalıyor %99.9 u geriye kalan arkadaşlarda boşverin aradığınız yerde kalın kendinize dert cikarmayin
05 Ekim 2019 11:54

azimli67
Aday Memur
inşallah olur hocam, yazarım tabi ki.
hokah, 1 ay önce - Alıntıya git

cevap verip yardımcı olsanız da sizden sonrakilere bir faydanız dokunsa...

06 Ekim 2019 21:30

freakmuqo
Aday Memur

Sözleşmenin sona ermesi fesihi de kapsar. Zaten çalışmaktayken kısmı yeterli fesihten bahsettiğini anlamak için.

lDeimosl, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam özelden mesaj atmanız mümkün mü, size bir şey danışmak istiyorum

09 Ekim 2019 12:09

Sözleşmelifare
Memur

Keşke artık biri söylese Aralık?a ne kaldı 😳

09 Ekim 2019 15:19

atakan023
Aday Memur
Arkadaşlar sağlık bakanlığından istifa edip üniversite hastanesine geçerken de aynı durumlar geçerli mi acaba mesela yılın ortasından ayrılıp üni hastanesinde başlayabilir miyiz
10 Ekim 2019 11:32

rmzan
Memur

Keşke artık biri söylese Aralık?a ne kaldı 😳

Sözleşmelifare, 2 hafta önce - Alıntıya git
Benim arkadasım zimmete düştü
14 Ekim 2019 13:43

Zlatan.
Aday Memur
Atanıp gitmeyen ceza alıyor mu , bilginiz var mı ?? Sözleşme ve evrak teslimi yapmasa?
14 Ekim 2019 23:50

rmzan
Memur
Benim arkadasım sözleşmesini yenilemedi sonra bakanlıga atandı ve zimmete düştü bakanlıkda başlayacak şimdi
15 Ekim 2019 00:08

bsrbnz
Aday Memur

Hangi atamada atandı arkadaşınız

15 Ekim 2019 09:26

hokah
Aday Memur

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba, uzun süredir girmemiştim foruma moralimi bozmamak için, biraz da zimmet işınin tamamen netleşmesini bekledim. Zimmete geç de olsa sonunda düştüm, ancak eski görev yerim gözüküyordu atandigim yer olarak, yeni hastaneye sorduk sorun olmayacagini evraklari getirip baslayabilirsiniz dediler. Benle ayni durumda bi arkadasla tanistim o da zimmete dustu o da yakinda baslayacak. Yani evet, 1 ay oncesinden dilekce verirsek (son gun 30 kasim) 1 yil beklemeden tekrar atanabilme hakkimiz var. Ben erdim muradima darisi sizlerin başına..

15 Ekim 2019 09:36

hokah
Aday Memur

Özelden çok soran olmuş, öncelikle ben devlet hastanesindeydim, ancak üniveriste hastanelerinden sözleşme yenilemeyenler de zimmete düştü. Burdaki tek önemli nokta 1 ay öncesinden dilekçe vermek, diğer türlü fesihe giriyor ceza alıyorsunuz.

2. En çok sorulan soru da üni hastanesinde çalışıyorum 2019/5 e tercih versem sorun olur mu? Olur arkadaşlar, çalişırken tercih verseniz yerleşseniz bile bakanlık atamanızı yapmaz boşüna kadro yakmayın. Uni den sözleşme yenilemeyenleri zimmete düşürürken bakanlik tek tek bu kişileri dilekçe vererek mi sözleşme yenilemediniz diye aradi, ondan sonra zimmete düşürdü.

15 Ekim 2019 10:20

kursunkalemmm
Aday Memur

Özelden çok soran olmuş, öncelikle ben devlet hastanesindeydim, ancak üniveriste hastanelerinden sözleşme yenilemeyenler de zimmete düştü. Burdaki tek önemli nokta 1 ay öncesinden dilekçe vermek, diğer türlü fesihe giriyor ceza alıyorsunuz.

2. En çok sorulan soru da üni hastanesinde çalışıyorum 2019/5 e tercih versem sorun olur mu? Olur arkadaşlar, çalişırken tercih verseniz yerleşseniz bile bakanlık atamanızı yapmaz boşüna kadro yakmayın. Uni den sözleşme yenilemeyenleri zimmete düşürürken bakanlik tek tek bu kişileri dilekçe vererek mi sözleşme yenilemediniz diye aradi, ondan sonra zimmete düşürdü.

hokah, 6 gün önce - Alıntıya git

Üniversite hastanesine sözlesme yenilemeyeceğimize dair dilekce verdikten sonra 2019/5 e tercih verebilir miyiz ?

15 Ekim 2019 11:43

bsrbnz
Aday Memur

İnşallah verebiliriz

Toplam 78 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;