Editörler :
«45678910111213141516
12 Ekim 2019 20:55

GökhanEs
Aday Memur

Cümleten hayırlı akşamlar. Şuan aktif staj yapıyorum. Muvazzaf Astsubaylığa başvurabilir miyim?

13 Ekim 2019 17:35

Pesetme.asla
Aday Memur

Hava piyade astsubay için geçen sene extra yuzme testi yoktu bu sene sureçlerde var gozukuyor bir karişiklik olabilir mi çunku gecen sene deniz piyade de yuzme testi vardi bu sene yuzme testini gostermiyor sureçlerde acaba subayliktaki hava piyade de yuzme testi varmiydi ??

13 Ekim 2019 17:49

brkhyrdgn
Aday Memur

Hava piyade astsubay için geçen sene extra yuzme testi yoktu bu sene sureçlerde var gozukuyor bir karişiklik olabilir mi çunku gecen sene deniz piyade de yuzme testi vardi bu sene yuzme testini gostermiyor sureçlerde acaba subayliktaki hava piyade de yuzme testi varmiydi ??

Pesetme.asla, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hava piyadede yüzme yok yüzme olan hava piyade akip olan branş normal piyadede yüzme yok diye okudum ben kılavuzda
13 Ekim 2019 18:00

Pesetme.asla
Aday Memur

Guzel kardesim gecen sene bende girdim biliyorum fakat tercihlerde tiklayinca surecler kismina normal hava piyadeye yuzme testi gozukuyor onun için sordum

16 Ekim 2019 20:24

istiglaltr
Memur

arkadaşlar omzumu sakatladım sınav tarihini daha ileriye erteletmek mümkün oluyor mu

16 Ekim 2019 20:27

brkhyrdgn
Aday Memur

arkadaşlar omzumu sakatladım sınav tarihini daha ileriye erteletmek mümkün oluyor mu

istiglaltr, 1 hafta önce - Alıntıya git
Çok geçmiş olsun hocam onu pertem ile görüşün bence umarım ertelenebilir ya da fyt ye kadar iyileşirsiniz
21 Ekim 2019 17:31

istiglaltr
Memur
Çok geçmiş olsun hocam onu pertem ile görüşün bence umarım ertelenebilir ya da fyt ye kadar iyileşirsiniz
brkhyrdgn, 1 hafta önce - Alıntıya git

tek temennim o hocam olmadı steroid enjeksiyonu falan yaptıracağım bir ay beni taşısın şu omuz razıyım

Toplam 307 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?