Editörler : Pangaea
28 Ağustos 2019 02:52

Açıklanmasına az kaldı, ne hissediyorsan onu yaz

Açıklanmasına çok az kaldı ve bu saat oldu ben hala yatakta dönüp duruyorum uyku tutmuyor düşünmekten. Kahrolası çaresizlik...

Almanci77
Aday Memur
28 Ağustos 2019 03:32

Hayırlısı neyse o olsun

selamlar43
Aday Memur
28 Ağustos 2019 03:53

hocam asıl yarın gece açıklamazlarsa daha fena olucak umarım 1-2 gibi açıklanır TFT oyna sen vakit geçer

brkckl
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 04:48

Hiç heyecanım yok, sadece merak ediyorum.Gidecek grubun içindeyim %95.Ama nasıl olsa istemediğim yerlere gidip, istemediğim kadar kalıp, istemediğim kadar sıkılacağım için bu süreçte sadece komple sıkılarak bekliyorum.Nedense yeni başlangıç fikri bile heyecan vermiyor.

HakanMatt
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 08:44

Hissetmiyorum

Fizik34ytü
Aday Memur
28 Ağustos 2019 08:47

His karmaşası içindeyim.

Max weber
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 09:12

Perşembe günü saat 17:00-18:00 arası açıklanmaz heralde bu sefer gece yarısı yuksek ıhtımal gıbı gozukuyor

HakanMatt
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 09:27

Neden hocam ?
Max weber, 5 yıl önce

Perşembe günü saat 17:00-18:00 arası açıklanmaz heralde bu sefer gece yarısı yuksek ıhtımal gıbı gozukuyor

Max weber
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 09:56

Hocam bence sonuclar yuzde 99 hazır ama Ösym baskanı gununde açıklıycaz diye bır acıklama yaptı ona ıstınaden perşembeye girilir girilmez açıklancağını dusunuyorum .

HakanMatt, 5 yıl önce
Neden hocam ?

trkçrkn
Şef
28 Ağustos 2019 10:25

ya sonuçlar bu saate kadar tabi ki hazır ve bekliyor hala calısmalar devam ediyor olamaz zaten. Belliki belirledikleri takvime uymaya calısiyorlar
Max weber, 5 yıl önce

Hocam bence sonuclar yuzde 99 hazır ama Ösym baskanı gununde açıklıycaz diye bır acıklama yaptı ona ıstınaden perşembeye girilir girilmez açıklancağını dusunuyorum .

suleymankkaraca
Aday Memur
28 Ağustos 2019 10:38

Sonuçlar belki daha erken açıklanabilirdi. Ama baskılar yüzünden Ösym başkanı açıklama yapmak zorunda kaldı. Bu yüzden erken açıklanamaz hale geldi :) Ama belki bu gün içerisinde bi ters köşe yapabilirler. :)

English teacherr
Aday Memur
28 Ağustos 2019 10:39

Eğer bu şekilde düşünüyorsanız bence öğretmen olmayın hocam. Atandığınızda öğrencilerinize umutsuzluktan başka bir şey veremezsiniz böyle yaparak. Bırakın öğretmenlik bu iş için gönüllü olanlara kalsın. Yoksa sizin gibi düşünen öğretmenlerin sebep oldukları hasarları tamir etmek , yeniden derse kazandırmak gönüllü ve istekli öğretmenlerimize kalıyor.
brkckl, 5 yıl önce

Hiç heyecanım yok, sadece merak ediyorum.Gidecek grubun içindeyim %95.Ama nasıl olsa istemediğim yerlere gidip, istemediğim kadar kalıp, istemediğim kadar sıkılacağım için bu süreçte sadece komple sıkılarak bekliyorum.Nedense yeni başlangıç fikri bile heyecan vermiyor.

HakanMatt
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 10:41

İyi olur aslında hocam
Max weber, 5 yıl önce

sekerkavanozuu
Kapalı
28 Ağustos 2019 10:42

Kendisi "Arkadaşlar çalışmalarımızı tamamladık, bir gün erken açıklama imkanı doğdu, sonuçların size ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim." minvalinde açıklama yaparak bugün de açıklayabilir. Kendini yalanlamış olmaz. Beklet diyorlar bekletiyor işte. Başka açıklaması yok.

Max weber, 5 yıl önce

HakanMatt
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 10:52

Valla açıklama geldi açıklandı sandım hocam küt küt:))
sekerkavanozuu, 5 yıl önce

Kendisi "Arkadaşlar çalışmalarımızı tamamladık, bir gün erken açıklama imkanı doğdu, sonuçların size ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim." minvalinde açıklama yaparak bugün de açıklayabilir. Kendini yalanlamış olmaz. Beklet diyorlar bekletiyor işte. Başka açıklaması yok.

sekerkavanozuu
Kapalı
28 Ağustos 2019 11:17

Hocam kusra bakma ya amacım başkaydı haha :)

HakanMatt, 5 yıl önce
Valla açıklama geldi açıklandı sandım hocam küt küt:))

trkçrkn
Şef
28 Ağustos 2019 11:19

Hislerime tercüman oldunuz :)
English teacherr, 5 yıl önce
Eğer bu şekilde düşünüyorsanız bence öğretmen olmayın hocam. Atandığınızda öğrencilerinize umutsuzluktan başka bir şey veremezsiniz böyle yaparak. Bırakın öğretmenlik bu iş için gönüllü olanlara kalsın. Yoksa sizin gibi düşünen öğretmenlerin sebep oldukları hasarları tamir etmek , yeniden derse kazandırmak gönüllü ve istekli öğretmenlerimize kalıyor.

JeLii
Aday Memur
28 Ağustos 2019 11:55

İnş gece açiklanir da biter bu bekleyiş. Pek iç açıcı sonuçlar veklemesem de en kötü sonuç bile beklemekten iyidir😐

türkceicinatama
Aday Memur
28 Ağustos 2019 12:42

Uyku tutumuyor, yemek yiyemiyorum hiçbir şey yapasım gelmiyor bu gece de uyuyamayacağım gibi

brkckl
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 14:18

Ben de gönüllüyüm zaten, ilkokul 4'ten beri bu işi ve özellikle alanımı istedim.EML'lerden buraya kadar geldim.Ama herkesin belli standartları ve istekleri var doğal olarak.Uymasa da ben yine gideceğim tabii ki, yapacak başka ne var hakettiğin şekilde yaşamak için buralarda? En başta yapmak istediğim şey için fırsat bulursam ona yöneleceğim.Ya da belki onu yapana kadar ısınırım da, her şey düzelir kim bilir.

English teacherr, 5 yıl önce

Max weber
Şube Müdürü
28 Ağustos 2019 14:33

2019/ 4 Kpss ( sağlıkcılar ) merkezi yerleştirme ataması da açıklandığına göre sıra bizde artık :)

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi