Editörler : crops35

Seymadin
Aday Memur
15 Eylül 2019 18:27

86.3247 puanla Gıda Teknolojisi alanlarında 13. sıradasınız diyor. ilk açıklandığında 15. sıradaydım şimdi 13. sıra. sizin sıralamanız niye değişmiyor ki
ogzhn6981, 5 yıl önce

KPSSP93 Puan Türünde 85,25166 puan ile GIDA TEKNOLOJİSİ alan(lar)ında 20. sıradasınız.Bu yazıyor

IntromTrack
Aday Memur
15 Eylül 2019 22:10

sanırım mezun olup sistemde okuyor gorünenler sıralamaya şimdi girdiler ondan orda araya giren olmuş olmalı

ogzhn6981
Aday Memur
15 Eylül 2019 22:31

olabilir

IntromTrack, 5 yıl önce

sanırım mezun olup sistemde okuyor gorünenler sıralamaya şimdi girdiler ondan orda araya giren olmuş olmalı

Seymadin
Aday Memur
16 Eylül 2019 12:56

Hacı Bayram Veli Üniversitesi tekniker alıyor demiştiniz ya üniversiteye atama olunca ne gibi haklara sahip oluyoruz tayin hakkımız var mı birde tarım bakanlığı alım yaparsa ona geçebilir miyiz sorun çıkar mı. araştırıyorum ama emin olamadım

ogzhn6981
Aday Memur
16 Eylül 2019 21:27

Bu kadrolu alım değil.4b sözleşmeli personel alımı.İmza atıyorsun en az bir yıl çalışmak için(bazı kurumlar 3 yıl)Kadrolu atansan bile istifa etmen lazım ki para cezası var.Üniversitelerde tayin olayı imkansız gibi birşey zaten sözleşmelisin.Tarım bakanlığı orman kısmını halletti.Tarım kısmında ilan çıktığında gıda teknıkeri alımı olduğunda bu sefer büyük risk alınır.Bende başvurucam dedim ama böyle 1-2 kişilik alımlar zaten çıkar gene.Ankarada pahalı şehir Çankayada Üniversite.Orman kısmında gene iyi önlisans alımı oldu oran olarak.Tarım kısmı açıklansa rahat edilse.

Seymadin
Aday Memur
16 Eylül 2019 23:19

Bizim puan yanmadan tarım kısmına gelir inşallah açıklama. inşallah orman bölümü kadar tarımdada güzel bir alım olur. bende sözleşmeli birde şahsen başvuru diye tereddüt ettim birde yazılı sözlü felan diyor kafam karıştı iyice ama oraya kadar gitmeye değmez gibi
ogzhn6981, 5 yıl önce

Bu kadrolu alım değil.4b sözleşmeli personel alımı.İmza atıyorsun en az bir yıl çalışmak için(bazı kurumlar 3 yıl)Kadrolu atansan bile istifa etmen lazım ki para cezası var.Üniversitelerde tayin olayı imkansız gibi birşey zaten sözleşmelisin.Tarım bakanlığı orman kısmını halletti.Tarım kısmında ilan çıktığında gıda teknıkeri alımı olduğunda bu sefer büyük risk alınır.Bende başvurucam dedim ama böyle 1-2 kişilik alımlar zaten çıkar gene.Ankarada pahalı şehir Çankayada Üniversite.Orman kısmında gene iyi önlisans alımı oldu oran olarak.Tarım kısmı açıklansa rahat edilse.

ogzhn6981
Aday Memur
17 Eylül 2019 20:46

Tarım kısmı ilan edilecek ama ne zaman.Gördüğün gibi ummadığımız yerlerden ilanlar geliyor.Bu Hacı Bayramda sözlü sınav yok .Puan bazlı alım.Ama kazansan bile koşullar onlar

Seymadin
Aday Memur
17 Eylül 2019 21:32

Anladım hayırlısı artık beklemeye devam etçez inşallah yakın zamanda ilan edilir. Tarım ve orman bakanlığının ilan etme aşaması biraz yavaş ilerliyor ayları buluyor inşallah hemen yeni ilan gelir
ogzhn6981, 5 yıl önce

Tarım kısmı ilan edilecek ama ne zaman.Gördüğün gibi ummadığımız yerlerden ilanlar geliyor.Bu Hacı Bayramda sözlü sınav yok .Puan bazlı alım.Ama kazansan bile koşullar onlar

ogzhn6981
Aday Memur
17 Eylül 2019 21:52

İlanlar Eylül itibarıyla hızlanıyor her sene.Bakanda açıklayacağız dedi fazla sayı olmaz dedi ama olsun sizinde sıralamanız iyi.Elbet gıda teknıkeri alımı olur.Orman kısmında ne değişik bölümlerde alım yapıldı.Kamuda asıl yerimiz tarım bakanlığı.Her anlamda

Seymadin, 5 yıl önce
Anladım hayırlısı artık beklemeye devam etçez inşallah yakın zamanda ilan edilir. Tarım ve orman bakanlığının ilan etme aşaması biraz yavaş ilerliyor ayları buluyor inşallah hemen yeni ilan gelir

Seymadin
Aday Memur
18 Eylül 2019 13:01

Geriye ilanda güzel alım olması için dua edip beklemek kalıyor o zaman. hakkımızda hayırlısı
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi