Editörler : Pangaea

Bilişimşeri
Aday Memur
29 Ağustos 2019 19:02

Haklısınız hocam, çok teşekkür ediyorum cevabınız için

atamasureci, 5 yıl önce

Evhamdır hocam, gs formunu alırken önce imza atmanızı isterler, o sırada karşılıklı bir konuşma halinde olduğunuz için imza atıp atmadığınızı hatirlamayabilirsiniz. Kaldı ki bir sorun olursa geri dönüp ararlar sizi, şu evrak eksik falan diye. İmza yoksa da bu sadece sizin sorumluluğunuzda değil, evrak alan memur imzasız alırsa ve evrak geri dönse bile sizi ararlar bence imza eksik diye. Bununla birlikte evrak verdiğiniz mem'i arayıp arayın ben imza atmadım galiba diyin, bakarlar evrakınıza. içinizin rahat olması için arayın sorun bence.

Bilişimşeri
Aday Memur
29 Ağustos 2019 19:07

Aynen hocam sürekli bir panik hali ister istemez,şöyle mi böyle mi derken insan kendini unutuyo :) Inşallah bir an önce biter de hayırlısıyla başlarız

egitimfakültesiii, 5 yıl önce

Teslim alırken belgelere bir göz atıyorlar aslında eksik olsaydı uyarırlardı muhtemelen.İmzanızı attınız belki de panikten hatırlamıyorsunuz hocam. :)

egitimfakültesiii
Aday Memur
29 Ağustos 2019 19:09

Tatlı telaşlar hocam,Allah emek veren herkese bu heyecanı yaşatsın.İnşallah en kısa sürede okullarımızda oluruz. :)

Bilişimşeri
Aday Memur
29 Ağustos 2019 23:01

Amin hocam inşallah :)

egitimfakültesiii, 5 yıl önce

Tatlı telaşlar hocam,Allah emek veren herkese bu heyecanı yaşatsın.İnşallah en kısa sürede okullarımızda oluruz. :)

Ecim
Aday Memur
30 Ağustos 2019 12:47

Hocam evrakları ne zaman teslim ettiniz ??

Teknik elektrik, 5 yıl önce

Bugün polisler eve geldi bir kac sey sordular. Hayirli olsun hocam dediler. Herhalde onumuzdeki hafta benimki olur gibi

fizyonihat
Aday Memur
30 Ağustos 2019 14:31

Hangi il hocam? Evraklar yeni teslim edildi çünkü. Hayırlı olsun

Bugün polisler eve geldi bir kac sey sordular. Hayirli olsun hocam dediler. Herhalde onumuzdeki hafta benimki olur gibi

free3
Şef
30 Ağustos 2019 14:42

Eve polis mi geliyor bu standart bir uygulama mi

Hepimize böyle bir uygulama yapılacak mi

milerii
Kapalı
30 Ağustos 2019 14:47

Evet gelirler,komşulara sorarlar, muhtara sorarlar, camide sorarlar, kahvede sorarlar yada telefon ederler belli olmaz.

30 Ağustos 2019 15:10

Abartmayın hocam ya... istanbulda aynı binada kalan çoğu insan birbirini tanımazken (hele de isim olarak) kahvede camide pastanede nasıl olacak böyle bir sorgu, ağzı olan konuşuyor arkadaş

milerii, 5 yıl önce

Evet gelirler,komşulara sorarlar, muhtara sorarlar, camide sorarlar, kahvede sorarlar yada telefon ederler belli olmaz.

30 Ağustos 2019 15:16

Eve gelirler ya da muhtara sorarlar ama istanbul gibi şehirler de muhtar bile mahalleliyi tanımaz, sistemden bakar o adreste kaydı var mı yok mu onu söyler muhtar ancak... küçük bir ilcede ya da köyde köylülere sorabilir belki ama büyük bir şehirde mahalleliye sorulması mantıksız, ikamet ettiğiniz dairenin bulunduğu binadakiler bile birkaç kişiyi isim olarak bilir ya da bilmez. Arkadaş camide kahvede pastanede demiş resmen :D

milerii
Kapalı
30 Ağustos 2019 16:08

Ben istanbul da böyle yaparlar, Ankara da böyle olur, Eskişehir de şöyle olur bilmem genel bir yorumda bulundum olabilecekleri göz önüne alarak.

Teknik elektrik
Aday Memur
30 Ağustos 2019 16:56

Kayseri hocam evraklari ilk günlerde teslim etmistim

fizyonihat, 5 yıl önce
Hangi il hocam? Evraklar yeni teslim edildi çünkü. Hayırlı olsun

ktap
Aday Memur
30 Ağustos 2019 17:31

hocam ben de ilk gün teslim ettim evrakları ama 29unda herkesn evraklarıını toplu göndercez dediler yani ilk teslim etmekle alakası var mi ki?

Kayseri hocam evraklari ilk günlerde teslim etmistim

30 Ağustos 2019 17:49

Erzurum mu sizin il hocam? Bazı iller bütün evrakları son gün toplu olarak işleme koyuyor

ktap, 5 yıl önce

hocam ben de ilk gün teslim ettim evrakları ama 29unda herkesn evraklarıını toplu göndercez dediler yani ilk teslim etmekle alakası var mi ki?

ktap
Aday Memur
30 Ağustos 2019 18:00

evet hcm Erzurum.ama keşke her il getirenlernkini teslim etseydi ilgili yerlere hem süreç hızlanmış olurdu

atamasureci, 5 yıl önce

Erzurum mu sizin il hocam? Bazı iller bütün evrakları son gün toplu olarak işleme koyuyor

30 Ağustos 2019 18:34

Orası öyle ama malesef erzurum herkes için son gün işlem yapacak. Bugün de tatil olduğu için erzurumda işlemler 2 eylülde başlıyor, yani evrakları 2 eylülde daha yeni yeni ilgili yerlere gönderecekler. Erzurum için takipte olalım hocam, gelişme hakkında haberlesiriz burdan, göreve başlama tebligatı geldi mi gelmedi mi diye

ktap, 5 yıl önce

evet hcm Erzurum.ama keşke her il getirenlernkini teslim etseydi ilgili yerlere hem süreç hızlanmış olurdu

Teknik elektrik
Aday Memur
30 Ağustos 2019 18:54

Kayseride baslamis hocam. En azindan benimki oyle

ktap
Aday Memur
30 Ağustos 2019 22:05

evet hocam Erzurum böyle.evrak teslim ederken bizzat sormuştum toplu göndercz dediler.tm bi bilgi olursa bi haber fln duyuralım burdan

atamasureci, 5 yıl önce

Orası öyle ama malesef erzurum herkes için son gün işlem yapacak. Bugün de tatil olduğu için erzurumda işlemler 2 eylülde başlıyor, yani evrakları 2 eylülde daha yeni yeni ilgili yerlere gönderecekler. Erzurum için takipte olalım hocam, gelişme hakkında haberlesiriz burdan, göreve başlama tebligatı geldi mi gelmedi mi diye

30 Ağustos 2019 22:29

Aynen hocam... gs süreci ve tebligatla ilgili bir gelişme olduğunda haber verelim burdan

ktap, 5 yıl önce

evet hocam Erzurum böyle.evrak teslim ederken bizzat sormuştum toplu göndercz dediler.tm bi bilgi olursa bi haber fln duyuralım burdan

ktap
Aday Memur
18 Eylül 2019 21:10

beni dün aradılar hcm gelin 1 hfta içinde evraklarınızı alın soruşturmanız bitti diye

atamasureci, 5 yıl önce

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi