Editörler :
11 Eylül 2019 19:46

Kasabanin-Delisi
Kapalı
O değilde biri silahlı saldırıda bulunsa bu yazan meslektaşlar yanımda ise sçtık hiç biri silah çekmez :)
angarabebesi060606, 4 gün önce - Alıntıya git

onlara süs diye veriyoz silahı g... sokuyoruz zevkli oluyor tavsiye ederim devlet çok düşünceli :)

11 Eylül 2019 22:13

iktisatciabiniz
Şef

bir eleştiri yaptık diye biri gelmiş dalkavuk demiş öbürü gelmiş polis düşmanı demiş. Sadece gülüyorum size. Başka biri de demiski küçücük ergenler bilmeden yorum yapıyor. Başka biri demişkki neymiş efendim kaza oluyormuş ambulanstan önce polis oraya gidiyormuş. Ulan bölge trafik polisi olmasam inanacam haa.

Beyefendiler turşucuya turşu tarifi veriyorlar.

Birkere bre cahiller, sırf meslektaşınız diye taraflı bakmayı bırakın. Eleştirilmesi gereken birşey varsa çıkın ADAM gibi eleştirin.

Sizin şu halinizi gördükçe diyorumki iyiki istifamı verip başka kuruma geçmişim. Siz birbirinizi yemeye devam edin. Ne demiş atalarımız: it ürür kervan yürür

Hoşçakalın ya da kalmayın hiç umrumda değilsiniz.

11 Eylül 2019 22:15

Kasabanin-Delisi
Kapalı

bir eleştiri yaptık diye biri gelmiş dalkavuk demiş öbürü gelmiş polis düşmanı demiş. Sadece gülüyorum size. Başka biri de demiski küçücük ergenler bilmeden yorum yapıyor. Başka biri demişkki neymiş efendim kaza oluyormuş ambulanstan önce polis oraya gidiyormuş. Ulan bölge trafik polisi olmasam inanacam haa.

Beyefendiler turşucuya turşu tarifi veriyorlar.

Birkere bre cahiller, sırf meslektaşınız diye taraflı bakmayı bırakın. Eleştirilmesi gereken birşey varsa çıkın ADAM gibi eleştirin.

Sizin şu halinizi gördükçe diyorumki iyiki istifamı verip başka kuruma geçmişim. Siz birbirinizi yemeye devam edin. Ne demiş atalarımız: it ürür kervan yürür

Hoşçakalın ya da kalmayın hiç umrumda değilsiniz.

iktisatciabiniz, 4 gün önce - Alıntıya git

la bunlar suçsuz olduğunu bildiği fetöden ihraç ya da açıkta olan arkadaşlarını görünce g.. korkusundan yolunu değiştiren tipler aman beni de alırlar diye koşarak kaçan adamlar

gözümle görmesem neyse. kendi aralarında çay parası toplamaktan aciz bir kuruma sen ne desen boş.

metöcüleri filan saymadım bile adımını attığın yer tarikatçılardan geçilmiyor.

12 Eylül 2019 12:38

Kasabanin-Delisi
Kapalı

sizde metöcülere biat etmeye devam edin en yakın arkadaşınızı satın ben açıktayım deyince arkasına bakmadan kaçan adamlar var sizden bir yol olmaz

12 Eylül 2019 12:43

Kasabanin-Delisi
Kapalı

ben biatçı değilim yani defalarca açığa alındım ihraç edildim sürüldüm neler gördüm lan ben senin göremediklerin var bende behzat ç gibi adamım kimseye eyvallahım yok müdürün suratına has s... ulan diyen söven şahsiyetim cesaret olacak sizde o yok

12 Eylül 2019 12:45

Kasabanin-Delisi
Kapalı

kalkmış bana yarım aklıyla silah kullanırsan ne olacağını söylüyor biliyorum çünkü hendekte çok insan öldürdüm sen daha insan öldürmek nasıl bir duygu onu bile bilmiyorsun hoş onlara insan demiyoruz biz onlar leş ama olsun

sen git önce birini öldürmenin psikolojisini anla sonra tartışırız

12 Eylül 2019 14:01

vanhelsing3535
Aday Memur

Okurken ben utandim

12 Eylül 2019 14:13

Gökkushagı
Aday Memur

Okurken ben utandim

vanhelsing3535, 3 gün önce - Alıntıya git

Bu şahıs polis değil polisse de ağzıyla söylüyor ben açığa alındım ihracım car curt. Demek ki isabetli karar vermiş büyüklerimiz böylesi adamların teşkilatta işi yok inş kökleri kuruyana kadar operasyonlar devam eder. İnsanlarla çalışmak istiyoruz bunun gibi seviyesiz adamlarla yan yana değil aynı yurtta dahi yaşamak zulümdür...

12 Eylül 2019 15:30

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 15:38

Kasabanin-Delisi
Kapalı

http://www.egepostasi.com/haber/o-polis-memuru-beraat-etti/164052

iMAJJJ TURK, 3 gün önce - Alıntıya git

imran kahya adamın dibidir göreve dönmüştür umarım

12 Eylül 2019 15:39

Kasabanin-Delisi
Kapalı

Peki kardeşim şu yazdıklarına sen inanıyor musun gerçekten? Hatırlatayım emn müdürü celal yılmaz kendisine silah doğrultan şahsı vurdu. Bu adam günlerce nezarette yattı,tutuklandı,ceza aldı.18 yıl hapis cezası istemiyle yargılandı. Hakimlerin 3'e 2 oy kararıyla tahliye oldu. Yani bu konuda bile hakimlerin 2'si ceza almasını talep etti, 3 tanesi de "meşru müdafaada kastı aştı fakat mazur görülebilecek heyecan,telaş,korku sebebiyle gerçekleşen eylem" sebebiyle tahliye kararı verdi.

Bak ben sana 10 tane örnek veririm tek tek sıralarım ama sen bana 1 tane örnek gösteremezsin. Yani faraza örneklerle, zoraki fikir yürütmelerle bu konuyu açıklayamazsın.

Ve batmandaki olayda zaten polisler gelmeden önce eylem gerçekleşmiş. Sen silah kullanma yetkisinden bahsediyorsun...

Schillaci, 1 hafta önce - Alıntıya git

o emniyet müdürü de 26 nisanda açığa alındı daha sonra ihraç edildi belliydi zaten ulan adam fetöcü olsa cezaevine girermiydi hiç akıl var mantık var tamam girdi çıktı ama fetöcü olsa hiç girmezdi direkt aklanırdı

12 Eylül 2019 17:16

ngy.
Şef

O kadar küfür etmişsin sana diyeceğim tek laf Allah ıslah eylesin aynı şekilde cevap vermiyorum sana bize yakışmaz siz fetoya tapmaya devam edin sizin şimdiki taktiginiz bu oldu fetoya küfür edip onlardan değil gibi görünmek

12 Eylül 2019 19:50

Kasabanin-Delisi
Kapalı

O kadar küfür etmişsin sana diyeceğim tek laf Allah ıslah eylesin aynı şekilde cevap vermiyorum sana bize yakışmaz siz fetoya tapmaya devam edin sizin şimdiki taktiginiz bu oldu fetoya küfür edip onlardan değil gibi görünmek

ngy., 3 gün önce - Alıntıya git

sanada özelden yazdım bilader biraz mertsen geri dönerdin yakışmadı. ayrıca ben kimseye tapmıyorum. görev başındayım. ama sizin gibi açığa alınan suçsuz olduğunu bildiğim adamları satmadım. siz ne yaptınız korkudan kaçtınız. yüzünüze vurunca da iftira atarsınız böyle fetöcü diye. halbuki değilim. böyle bir iddia ortaya atıyorsan ispat edeceksin madem adamım diye dolaşıyorsun ortada. çünkü ben iade edildim şimdi sana dava açsam ne yapacaksın beni beraat eden mahkemeye de fetöcü diye ithamda bulunduğunun farkında bile değilsin. çok yazık.

12 Eylül 2019 20:11

Kasabanin-Delisi
Kapalı

ikinize de özelden yazdım adamsanız cevap verirsiniz :)

12 Eylül 2019 21:52

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

kasabali da benim gibi alkolik .cecece alkolik hareket engellenemez cecece

12 Eylül 2019 21:57

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı
Allah polislerin yardımcısı olsun.vursalardı da görevden uzaklaştırma alacaklardı şimdide aynısı.değişen bir şey olmadı.polisin eşi çocuğu yok sanki.adamlar şer düşman dahi olsa vurup ölmesini bekleyenleri eleştırmek gerekir cezalandırmak gerekir.polisleri suçlamak yerine
Kader44-44, 2 hafta önce - Alıntıya git

vurupta oldurseydi icerde de yatirirlardi. vurmayip aciga alinmasi daha iyi. sanki yuz kizartici suc mu yer degistirirler batmandan da nereye sürecekse artik :D

Toplam 136 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?