Editörler :
30 Ağustos 2019 19:19   

4B mazeret tayini-dilekçe

Merhaba arkadaşlar, İç İşleri 112 AÇM alımı kapsamında Şırnak'ta göreve başladım geçtiğimiz hafta sözleşmeyi imzalayarak.

Babam ve kız kardeşim engelli, engel oranları da %80 üzerindeler. Raporları sürekli ve bakıma muhtaç refakatlı engelli kartları da mevcut. Annem ilgileniyor sağolsun şuanda ve bakım aylığı alıyor.

Evde şuanda bir kız kardeşim daha var ve hemşire olarak atandı bu hafta yani önümüzdeki süreçte annem yalnız kalacak ve ben yanında olmak istiyorum ailemin. Bu bağlamda nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar inanın atandığıma işe başladığıma çok sevinmeme rağmen şuan içim buruk kaldı. Annem yeni ameliyat oldu yanlarında olamıyorum. Bir yol var mı? Dilekçe mi yazmalıyım tayin istemek için yardımcı olur musunuz?

16 Eylül 2019 10:33

mustafaakgun95
Aday Memur

Bilgisi olan yok mu?

16 Eylül 2019 17:23

ÖMÜR TÜRKMEN
Aday Memur

https://www.google.com/search?q=s%C3%B6zle%C5%9Fmeli+personel+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lmas

16 Eylül 2019 17:25

ÖMÜR TÜRKMEN
Aday Memur

http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/18.5.715754.pdf

16 Eylül 2019 17:26

ÖMÜR TÜRKMEN
Aday Memur

buradan sağlık mazeret tayini ile kısmı bulabilirsin

18 Eylül 2019 13:46

mustafaakgun95
Aday Memur

buradan sağlık mazeret tayini ile kısmı bulabilirsin

ÖMÜR TÜRKMEN, 1 ay önce - Alıntıya git

Peki çalıştığım kuruma gerekli belgeleri sunmam halinde seni göndermiyorum deme hakkı var mıdır?

23 Eylül 2019 09:45

ÖMÜR TÜRKMEN
Aday Memur

Yönetmelik takdir yetkisi demiyor ama burada senin hangi kurumda olduğun önemli.bakanlıkların farklı uygulamaları var.ancak idare yinede takdir yetkisini kullanabilir.O zaman sen gerekli hiyaraşiyi bitirdikten sonra KDK, CİMER son olarak ta mahkemeye başvurabilirsin.

23 Eylül 2019 15:23

mustafaakgun95
Aday Memur

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun arkadaşlar.

23 Eylül 2019 16:33

lifalif
Aday Memur

inşallah tayin olursunuz. eğer isterseniz özelden bana yazın size nasıl bir tayin dilekçesi yazman gerektiğiyle alakalı kendi tayin dilekçemi gönderebilirim. sen değiştirirsin ilgili yerleri.

Toplam 8 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;