Editörler : swat3410E.Kayı Han
«9101112131415161718192021

AIMM
Memur
23 Eylül 2019 18:04

Öyle valla bu akademiye güvenip iş yapılmaz ortada ne tarih var ne de söylenti hazırlık yapılıyor diyorlar ne hazırlığı ya oyalama açıklaması bu çok net .

pmemadayı, 5 yıl önce
Bende öyle düşünmeye başladım.Askere kadar yurtdışında çalışcam pomemden birsey çıkmayacak gibi duruyor.

primer28
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 18:05

Madem öngörülerin çok iyi, borsaya gir çerçi. Herife bak ya 3 yıldır forumda ağlıyor torpil atanamadım bilmem neler. Eylülde ilan gelmeyecek dedi tuttu diye başımıza George Soros kesildi. Uzatmaya gerek yok. Ekimin ilk 2 haftası gelmezse bakanın aylar önce söylediği yıl sonunda alacağımı 10 bin lafı gerçek olacak sanırım. O yıl sonu lafı da sarkar Ocak sonu ilana çıkılır.

murat788, 5 yıl önce

bu arada ben kötü niyetli bir insan değilim sadece mantıklı düşünüyorum bişeyleri öngörebiliyorum bu sizin hoşunuza gitmeyebilir yapacak bişeyim yok

AIMM
Memur
23 Eylül 2019 18:07

Ya bu çok basit bişey aslında bunun tartışması mı olur yok ilan gelecek dedim yok gelmeyecek dedim ilkokul 5.sınıf seviyesinde tartışmalar bunlar bilsen ne olur ki bunu madalya mı veriyolar bilene harbiden çok değişik insanlar var ya.

primer28, 5 yıl önce

Madem öngörülerin çok iyi, borsaya gir çerçi. Herife bak ya 3 yıldır forumda ağlıyor torpil atanamadım bilmem neler. Eylülde ilan gelmeyecek dedi tuttu diye başımıza George Soros kesildi. Uzatmaya gerek yok. Ekimin ilk 2 haftası gelmezse bakanın aylar önce söylediği yıl sonunda alacağımı 10 bin lafı gerçek olacak sanırım. O yıl sonu lafı da sarkar Ocak sonu ilana çıkılır.

Aggssj
Aday Memur
23 Eylül 2019 18:13

Ne 10.000 pomemmiş arkadaş sakız gibi uzattılarda uzattılar yok güven masası yok pöh yok paem. Almayacaksınız çıkın deyin almıyoruz kardeşim bu yıl alım malım yok binlerce insan bekledi kaldı umutlarını bağladı ha geldi ha gelecek diye eylül ayı da bitti. Bu kadar olmaz ya. Yazık günah yani dalga geçer gibi. Sayın bakanımız her konuşmasında eylül ayının ilk haftası dedi durdu. Noldu eylül ayının ilk haftasına? Noldu verilen sözlere? Biri artık net bi açıklama yapsında bizde yolumuza bakalım.

AIMM
Memur
23 Eylül 2019 18:15

Bilerek sulandırıyolar ya ilk verilen söz Pomem 10.000 alımdı araya bekçisi girdi kadın pöh girdi güven masası girdi hepsini hallettiler 10.000 alımla ilgili tek bir hamle yok hazırlık yapılıyor bilmem ne deyip geçiştiriliyor bu kadar insana yazık harbiden .

Aggssj, 5 yıl önce
Ne 10.000 pomemmiş arkadaş sakız gibi uzattılarda uzattılar yok güven masası yok pöh yok paem. Almayacaksınız çıkın deyin almıyoruz kardeşim bu yıl alım malım yok binlerce insan bekledi kaldı umutlarını bağladı ha geldi ha gelecek diye eylül ayı da bitti. Bu kadar olmaz ya. Yazık günah yani dalga geçer gibi. Sayın bakanımız her konuşmasında eylül ayının ilk haftası dedi durdu. Noldu eylül ayının ilk haftasına? Noldu verilen sözlere? Biri artık net bi açıklama yapsında bizde yolumuza bakalım.

murat788
Daire Başkanı
23 Eylül 2019 18:57

herif kendisi itiraf ediyor senin dediğin doğru çıktı diyor. hala yazıp çiziyor ulan benim dediğim doğru çıktıysa laga luga yapma o zaman otur bekle. bide olmayan şeyleri yazıyor çöp herif hayal dünyası çok geniş

Cancan0101
Memur
23 Eylül 2019 20:04

Öncelikle Murat788 engelledim umarım yorumlarını daha fazla görmeyiz,adam çok olumsuz.

Her ne kadar ilanın eylül ekimde geleceğini düşünsem de yazın bıraktığım part işeme geri başvuru yaptım. Size de tavsiyem beyler spora yazılın işe girin vakit geçirin. Maddi durumunuza göre işe başlayın. Çünkü bunların bir tarih vereceği yok ve duyuru yayımlamaktan acizler.

Bakan çıkacak mart ayında alacağız ya da ocakta demeli. Bunca genç bekliyor. Askerlik durumu olan var,başka iş bakacak olan var. Varoğluvar yani.

Tekrar edeyim. Paem gölbaşı bünyesinde,poh de yine kendi içinde alımını vs yapar. Bekçilerin eğitiminin süresi de belli. Pomemin gelmemesi için pek engel yok. Yine de hayat devam ediyor bu akademiyi bekleyrek hayat geçmez.

primer28
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 20:20

Bakanın bugünki konuşmasından bir kesit yayınlamışlar. Khk ile ve sonradan ihraç ettikleirmizle birlikte 15 temmuzdaki açığı kapattık ve artıya geçtik diyor. Şubat- mart ilanını da geçtim, bu açıklamadan sonra gaziran diyorum:)

primer28
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 20:26

murat788
Daire Başkanı
23 Eylül 2019 20:28

ekime kadar engelle.

ben bu foruma bişey yazarken senin hoşuna gidecek şeyler yazmak zorunda mıyım ? benim yazdıklarım seni orgazm etmek zorunda değil hoşuna gitmiyosa görmezsin olur biter

murat788
Daire Başkanı
23 Eylül 2019 21:22

yakıştığın yere düşmüşsün :)

primer28
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 21:32

Ya o değil sn. bakanın 23.dönem söylemine denk geldim internette. Videodaki söylemlere göre 2018 temmuzda ilana çıkılıyor, 2018 eylülde eğitime alınıyor, 2018 bitmeden göreve başlatılıyor. Bunları ben söylemiyorum bizzat Süleyman Soylu söylüyor.

Link burda:

https://www.kamupersoneli.net/bakan-suleyman-soylu-temmuz-ayinda-10-bin-polis-alimi-yapacagiz-video,919.html

Buna rağmen hala Ekim'i bekliyorsanız, siz bilirsiniz.

primer28
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 21:54

Eksi veren arkadaş neyi eksiliyorsun burda olmayan birşeyi mi iddaa ediyorum?

Bugün ki konuşmasındaki en önemki noktada şu olmuş bence:

Süleyman Soylu: "Emniyet teşkilatında eğitim süresini 8 aydan 4 aya düşürdük. 4 ayda binlerce polis mezun ettik. Şimdi bizim için önemli olan iç eğitim." Yani yeni alımlar deği, aldığımızı kalitelileştirmek önceliğimiz diyor. Beyler çok ama çok net söylüyorum. 2020 gelmeden kimse POMEM beklemesin. POMEM in gelmesini aylardan beri bekleyen birisi olarak söylüyorum. PÖH sürecini vıccığı çıkana kadar uzatacaklar ve 2020 de PÖH sonuçları açıklanacak. Bir kaç ay sonra da POMEM ön duyuru gelecek.

Cancan0101
Memur
23 Eylül 2019 22:05

Kardeş bu konuşmayı hatırlıyorum. Bakan o zamanın gazıyla mı dersin başka bişe mi dersin onu söylediğinde onun ihtimal dahilinde olmadığı konuşulmuştu.Kimsede üzerinde pek durmadı zaten geçti gitti.

Pomem duyurusu ise ne zaman gelir artık tahmın yap zorlaştı.

primer28, 5 yıl önce

Ya o değil sn. bakanın 23.dönem söylemine denk geldim internette. Videodaki söylemlere göre 2018 temmuzda ilana çıkılıyor, 2018 eylülde eğitime alınıyor, 2018 bitmeden göreve başlatılıyor. Bunları ben söylemiyorum bizzat Süleyman Soylu söylüyor.

Link burda:

https://www.kamupersoneli.net/bakan-suleyman-soylu-temmuz-ayinda-10-bin-polis-alimi-yapacagiz-video,919.html

Buna rağmen hala Ekim'i bekliyorsanız, siz bilirsiniz.

Cancan0101
Memur
23 Eylül 2019 22:17

Birde ek olarak bakandan ve akademiden pek hayır yok hep birlikte Ekfo'ya mı sorsak ne yapsak ? :)

Kendisinin halihazırda paylaşımı vardı geçenlerde ve alımlarla ilgili bilgisi ve duyumları alıyor. Onun dışında aklıma bi çare gelmiyor.

Bakan önceden 10bin alacağız dedi,CNN'de çalışmalar sürüyor dedi. Aslında hiç almayacağız veya bahara kaldı da demedi. Hepsi bizim yorumumuz. Akademi de bi duyuru yayımlamadı harbi hayırsızlar ...

primer28
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 22:30

Soru sorulunca bakanın arka planda suratı düştü, sunucu lütfen bir kaç cümleyle söyleyelim diye toparladı. Sonra alım yapacağız ama mevcut alımlar sürüyor gibisinden konuşunca bu da onlar sonuçlanmadan ilan gelmeyecek gibisinden bir çıkıştı. Bugün mevcut sayıda artıya geçtik artık önceliğimiz eldekini eğitmek dedi. 90 lıların son umudu bugün yok oldu. Kimse beklemesin. Kaymakamlık sınavı var ona girsin herkes:) Herşeyde vardır bir hayır. He bu arada komiser yardımcılığı eğitiminde abim var. PAEM in bu sene bittiği falan yok, eğitimlerin 2 yıl olacağı konuşuluyor ama PAEM sürecek dedi. Onlarda ders aralarında komiserlerle konuşuyorlarmış bu konuları. Bana ekimde ilan gelir demişti fakat onlarda bakanın ağzından çıkanlara göre yorumluyorlar sanırım. Belkide hayırlısı böyledir ama kimse 2020 POMEM ilanı beklemesin.

Cancan0101, 5 yıl önce

Birde ek olarak bakandan ve akademiden pek hayır yok hep birlikte Ekfo'ya mı sorsak ne yapsak ? :)

Kendisinin halihazırda paylaşımı vardı geçenlerde ve alımlarla ilgili bilgisi ve duyumları alıyor. Onun dışında aklıma bi çare gelmiyor.

Bakan önceden 10bin alacağız dedi,CNN'de çalışmalar sürüyor dedi. Aslında hiç almayacağız veya bahara kaldı da demedi. Hepsi bizim yorumumuz. Akademi de bi duyuru yayımlamadı harbi hayırsızlar ...

AIMM
Memur
23 Eylül 2019 22:32

Çalışmalar sürüyor hazırlık yapılıyor bende bu laflara tutuldum böyle bir açıklama olabilir mi ya kadın pöh bir anda ilana çıktı güven masası bir anda ilana çıktı yıllardır yapılan her şartı belli olan pomem neden ilana çıkmadı ben bunu anlamıyorum beni korkutan da bu hep bir geçiştirilme var dikkat ederseniz bu işte var bir şey ama valla çözemedim,ya verdiğimiz sözü nasıl tutacağız diye düşünüyorlar yada harbiden planlarını bozan bişey oldu şu an ki yaşananlar harbiden çok garip ve saçma 10 bin değil de 5 bin kişi alırlarsa ben ona bile şaşırmam şu son açıklamalardan sonra açık kapandı bilmem ne demiş Bakan her gün daha enteresan bir açıklama geliyor akademi ve bakandan bu işin sonunu kestiremiyorum.

Cancan0101, 5 yıl önce

Cancan0101
Memur
23 Eylül 2019 22:44

Bakan aslında verdiği sözleri tuttu. Bence 10 binide tutacaktır.(umarım) Güven masası dedi hemen kimse beklemeden bahar ayında ilanı geldi.

Kadın poh lafı geçti belki de ihtiyaçtı onların ilanı geldi.

Tablo biraz ürkütücü olsa da umudumuzu yitirmemek gerek. Bİ 10 bin alım var sadece zamanı meçhul.

Akademi-bakan ikilisinden hariç kimsenin bir haberi yok. İllaki aralarında bir planı ve hesapları vardır,sadece biz bilmiyoruz.

Cuma günü paem ve pohun başvuraları bitiyor ve ay sonu geliyor. Ondan sonra gelirse gelir herhalde.

AIMM, 5 yıl önce

Çalışmalar sürüyor hazırlık yapılıyor bende bu laflara tutuldum böyle bir açıklama olabilir mi ya kadın pöh bir anda ilana çıktı güven masası bir anda ilana çıktı yıllardır yapılan her şartı belli olan pomem neden ilana çıkmadı ben bunu anlamıyorum beni korkutan da bu hep bir geçiştirilme var dikkat ederseniz bu işte var bir şey ama valla çözemedim,ya verdiğimiz sözü nasıl tutacağız diye düşünüyorlar yada harbiden planlarını bozan bişey oldu şu an ki yaşananlar harbiden çok garip ve saçma 10 bin değil de 5 bin kişi alırlarsa ben ona bile şaşırmam şu son açıklamalardan sonra açık kapandı bilmem ne demiş Bakan her gün daha enteresan bir açıklama geliyor akademi ve bakandan bu işin sonunu kestiremiyorum.

AIMM
Memur
23 Eylül 2019 22:47

15 Temmuzdan sonra ihraç edilenlerin yerini doldurduk artıya geçtik açıklaması enteresan geldi bana ve ortada beklenen 10 binlik bir alım var 5 bin alıyoruz derlerse valla şaşırmam şu şartlarda o aşamaya geldim yani süreç saçma sapan bir hal aldı çünkü yarında gelse ilan şaşırmam Martta da gelse şaşırmam tamamen meçhul akademiye güvenip de işlerini askerliğini ayarlayanlara Allah cidden sabır versin .

Cancan0101, 5 yıl önce

Bakan aslında verdiği sözleri tuttu. Bence 10 binide tutacaktır.(umarım) Güven masası dedi hemen kimse beklemeden bahar ayında ilanı geldi.

Kadın poh lafı geçti belki de ihtiyaçtı onların ilanı geldi.

Tablo biraz ürkütücü olsa da umudumuzu yitirmemek gerek. Bİ 10 bin alım var sadece zamanı meçhul.

Akademi-bakan ikilisinden hariç kimsenin bir haberi yok. İllaki aralarında bir planı ve hesapları vardır,sadece biz bilmiyoruz.

Cuma günü paem ve pohun başvuraları bitiyor ve ay sonu geliyor. Ondan sonra gelirse gelir herhalde.

Cancan0101
Memur
23 Eylül 2019 22:51

Vallahi haklısın kardeşim bir bilinmezliktir gidiyor. En azından tarih verseler bu kadar genç ne olacam diye düşünmez. Ben en son gittim bugun işe başvurdum,bunların keyfini beklemeye niyetim yok.

15 temmuz sonrası ihraçlar,istifalar ve emeklisi gelen çok oldu. Tamam yerlerine alım yapıldı ama yine de alım gerek. Artıya geçtik sözü o darbe zamanı olan sayıyı geçmiştir.

10bin olur sen kafanı yorma ama işte ne zamana denk gelir bakan-akademi bilir:)

AIMM, 5 yıl önce

15 Temmuzdan sonra ihraç edilenlerin yerini doldurduk artıya geçtik açıklaması enteresan geldi bana ve ortada beklenen 10 binlik bir alım var 5 bin alıyoruz derlerse valla şaşırmam şu şartlarda o aşamaya geldim yani süreç saçma sapan bir hal aldı çünkü yarında gelse ilan şaşırmam Martta da gelse şaşırmam tamamen meçhul akademiye güvenip de işlerini askerliğini ayarlayanlara Allah cidden sabır versin .

Toplam 407 mesaj
«9101112131415161718192021

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi