Editörler :
01 Eylül 2019 15:04   

KOSGEB Uzman yardımcısı Mülakatı
Kosgeb uzman yardımcısı mülakatına çağrılan arkadaş bu başlık altında toplanıp whatsapp grubu kuralım isterseniz. mülakat süreciyle ilgili bilgi paylaşımları, yardımlaşmalar herkes için yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Olumlu bakanlar buraya yorum atabilir ya da özelden msj atabilir.
02 Eylül 2019 00:33

erdem090
Kapalı

ben varım, özellikle m

02 Eylül 2019 00:38

erdem090
Kapalı

Mesaj düzenlemeyi bulamadım, üstteki yarım mesaj için özür dilerim.

Ben mülakata kaldım ancak mülakata nasıl hazırlanacağımı pek bilmiyorum.

Whatsap grubunuza beni de alırmısınız.

02 Eylül 2019 14:01

tulparkagan
Aday Memur

Mesaj düzenlemeyi bulamadım, üstteki yarım mesaj için özür dilerim.

Ben mülakata kaldım ancak mülakata nasıl hazırlanacağımı pek bilmiyorum.

Whatsap grubunuza beni de alırmısınız.

erdem090, 3 ay önce - Alıntıya git
Henüz sadece siz talepte bulundunuz. Grup kurmadım henüz, birkaç arkadaş daha katılırsa bize grup kurarız.
03 Eylül 2019 00:03

Phoebebuffay
Aday Memur
Merhaba, grup kuracaksak ben de katılabilirim
03 Eylül 2019 22:43

Phoebebuffay
Aday Memur
Henüz sadece siz talepte bulundunuz. Grup kurmadım henüz, birkaç arkadaş daha katılırsa bize grup kurarız.
tulparkagan, 3 ay önce - Alıntıya git
Merhaba, grup kurulacaksa ben de katılabilirim
04 Eylül 2019 14:40

tulparkagan
Aday Memur
Merhaba, grup kurulacaksa ben de katılabilirim
Phoebebuffay, 3 ay önce - Alıntıya git
Mesaj kutunuza bakar mısınız?
14 Eylül 2019 00:32

Gizem060606
Aday Memur
Mülakata katılan arkadaşlar mülakatlarınız nasıl geçti ? Mülakatlara herkes geldi mi ? Benim başvurduğum bölge için 4 kişi mülakata katılmıştı. Benden başka kimse gelmemişti. Bu yüzden bana kesin dönüş yaparlar mı yoksa yedek falan çağırırlar mı ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?
14 Eylül 2019 20:02

tulparkagan
Aday Memur
Mülakata katılan arkadaşlar mülakatlarınız nasıl geçti ? Mülakatlara herkes geldi mi ? Benim başvurduğum bölge için 4 kişi mülakata katılmıştı. Benden başka kimse gelmemişti. Bu yüzden bana kesin dönüş yaparlar mı yoksa yedek falan çağırırlar mı ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?
Gizem060606, 3 ay önce - Alıntıya git
Çok şanslısınız. Mülakatınız çok kötü geçmediyse mutlaka yerleşirsiniz. Hangi bölüm ve hangi ile başvurmuştunuz?
30 Eylül 2019 20:25

Phoebebuffay
Aday Memur
Merhaba, bu kadrolar sözleşmeli mi daimi mi arkadaşlar bilgisi olan var mı?
05 Ekim 2019 19:36

blackcatp
Aday Memur
ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?
05 Ekim 2019 23:43

Phoebebuffay
Aday Memur
Sonuçların açıklanması 2 - 3 ay sürer ama bu sürede güvenlik soruşturmalarınız yapılacak demişlerdi bize. Mülakatlar 18 eylülde bitmişti ben bu yakınlarda açıklanacağını sanmıyorum o yüzden. Farklı bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.
06 Ekim 2019 11:06

mehmetakf
Aday Memur
Güvenlik soruşturmasının hangi aşamada olduğunu Emniyete soran oldu mu ? Kimi yerlerde tamamlanmış gönderiliyor yavaş yavaş sanırım, ya da KOSGEB'i arayan oldu mu herhangi bir şey soran ?
06 Ekim 2019 12:05

Phoebebuffay
Aday Memur
Nerelerde tamamlanmış acaba
06 Ekim 2019 12:20

mehmetakf
Aday Memur
İkamet ettiğim ilçe Emniyete sordum tamamlanmış ve İl merkezine gönderilmiş, oradan da kısa bir zaman sonra iletilir dediler.
06 Ekim 2019 13:15

kolomanit
Aday Memur
İkamet ettiğim ilçe Emniyete sordum tamamlanmış ve İl merkezine gönderilmiş, oradan da kısa bir zaman sonra iletilir dediler.
mehmetakf, 2 ay önce - Alıntıya git
Sadece kazananların ki mi yapılıyor, yoksa mülakata giren herkesin mi yapılıyor bilgisi olan var mi
06 Ekim 2019 14:19

mehmetakf
Aday Memur
Mülakatlar başlamadan önce gönderildi muhtemelen güvenlik formları, herkes için yapıldığını düşünüyorum.
06 Ekim 2019 17:27

Phoebebuffay
Aday Memur
Herkese yapıldığını düşünmüyorum ben açıkçası. Alınan kişi belliyse diğer adaylara soruşturma yapmak mantıksız. Kazanan kişinin soruşturması olumsuz olursa yedek adaylara sırasıyla soruşturma yapılacağını düşünüyorum. Soruşturmanın tek bir aday için sonuçlanması da bir şey ifade etmez bana kalırsa, tüm adayların soruşturması bittiğinde, aynen ilanın toplu şekilde açıklanması gibi kazanan kişilerin listesi de toplu olarak açıklanır diye düşünüyorum.
07 Ekim 2019 22:15

kolomanit
Aday Memur
Herkese yapıldığını düşünmüyorum ben açıkçası. Alınan kişi belliyse diğer adaylara soruşturma yapmak mantıksız. Kazanan kişinin soruşturması olumsuz olursa yedek adaylara sırasıyla soruşturma yapılacağını düşünüyorum. Soruşturmanın tek bir aday için sonuçlanması da bir şey ifade etmez bana kalırsa, tüm adayların soruşturması bittiğinde, aynen ilanın toplu şekilde açıklanması gibi kazanan kişilerin listesi de toplu olarak açıklanır diye düşünüyorum.
Phoebebuffay, 2 ay önce - Alıntıya git
Peki bu soruşturma evrakları ne kadar sürede ulaşır yaşanilan yere
08 Ekim 2019 03:34

Phoebebuffay
Aday Memur
Peki bu soruşturma evrakları ne kadar sürede ulaşır yaşanilan yere
kolomanit, 2 ay önce - Alıntıya git
Blemiyorum hiç fikrim yok
16 Ekim 2019 15:02

vayo
Aday Memur

Mülakat sonucu 2 ay sürer mi, duyum alan yok mu arkadaşlar