Editörler :
16 Ekim 2019 17:53

blackcatp
Aday Memur

Mülakat sonucu 2 ay sürer mi, duyum alan yok mu arkadaşlar

vayo, 2 ay önce - Alıntıya git
2017 alımlarında yine aynı şekilde eylül ayında mülakatlar yapılmış ve işe alınanların kesin listesi nisan 2018te yayınlanmış. 7 ay sürmüş yani.
17 Ekim 2019 15:11

Phoebebuffay
Aday Memur
2017 alımlarında yine aynı şekilde eylül ayında mülakatlar yapılmış ve işe alınanların kesin listesi nisan 2018te yayınlanmış. 7 ay sürmüş yani.
blackcatp, 2 ay önce - Alıntıya git
2017 ile şu an bir olmaz bence , ohal varken soruşturmalar uzun sürüyordu bunu biliyoruz zaten. Şu an ohal de kalktı, mülakatta da 2-3 ay demişlerdi. 7 ay kadar süreceğini sanmıyorum ben hiç.
18 Ekim 2019 13:10

blackcatp
Aday Memur
2017 ile şu an bir olmaz bence , ohal varken soruşturmalar uzun sürüyordu bunu biliyoruz zaten. Şu an ohal de kalktı, mülakatta da 2-3 ay demişlerdi. 7 ay kadar süreceğini sanmıyorum ben hiç.
Phoebebuffay, 2 ay önce - Alıntıya git
tabiki olabilir ama msb 5 ay oldu açıklanmadı hala ben sadece örnek verdim.
20 Ekim 2019 15:02

Industry Engr
Aday Memur

Whathsaap grubu varsa ekleyebilirmisiniz

20 Ekim 2019 18:52

ibraozturk29
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle soruşturma sürecinin 2017'dekinden daha kısa süreceğini net olarak söyleyebilirim. O dönemde OHAL vardı ve ayıklamak zordu iyiyi kötüden. Aldığım dolaylı bilgi doğrultusunda en geç 3 ayda açıklanır denildi ancak dediğim gibi dolaylı bir bilgi. Mülakat günü ise 2 ay kadar sürer demişlerdi ama tabiki net bilgi değil. Ben 3 eylülde yani ilk gün girdim mülakata ve 17-18 eylül gibi hakkımda soruşturma başlatıldığını öğrendim. Ama herkes için mi başlatıldı yoksa kazananlar için mi başlatıldı bunu bilmiyorum. Benim öngörüm 2020 olmadan sonuçların açıklanacağı ve kazananların derhal eğitime katılacağı şeklinde.

21 Ekim 2019 17:09

indengg
Aday Memur
kurumu arayip herhangi bir bilgi alan var mi aciklanmasina dair
20 Kasım 2019 14:35

blackcatp
Aday Memur
bilgi sahibi olan var mı?
21 Kasım 2019 18:59

tulparkagan
Aday Memur
Güvenlik soruşturmalarının tamamı gelmemiş, devam edenler varmış. O nedenle net bir tarih yok arkadaşlar.
25 Kasım 2019 23:53

Phoebebuffay
Aday Memur
Ben geçtiğimiz hafta aradığımda ay sonuna kadar açıklayacağız dediler bana da
28 Kasım 2019 12:53

blackcatp
Aday Memur
Ben geçtiğimiz hafta aradığımda ay sonuna kadar açıklayacağız dediler bana da
Phoebebuffay, 2 hafta önce - Alıntıya git
size söylenene göre bugün yarın bekleyelim.
29 Kasım 2019 17:50

Phoebebuffay
Aday Memur
Bugün tüm gün bekledim ama maalesef açıklanmadı
02 Aralık 2019 16:48

vayo
Aday Memur

Bu hafta açıklanır mı acaba?

02 Aralık 2019 17:07

Phoebebuffay
Aday Memur
Ben geçen hafta için çok umutluydum açıklayacağız dedikleri için, o yüzden artık beklentiye girmek istemiyorum.
03 Aralık 2019 08:25

fatihtekke
Aday Memur

Kurum ile görüşebilen arkadaş var mı ? ne zaman açıklanabileceği konusunda bilgisi olan ?

04 Aralık 2019 16:54

blackcatp
Aday Memur
arayıp bilgi alan arkadaş iyi ulaşmış, ben bugün bir kaç defa aradım. operatöre derdimi anlatıyorum tahminen insan kaynaklarından birine bağlıyor, tahminen diyorum çünkü alo ve ayrılmayın diyor sadece kime bağladığını söylemiyor. hat düşene kadar çalıyor telefon, açan yok.
05 Aralık 2019 03:21

Phoebebuffay
Aday Memur
Aslında uzun süredir beklediğimiz için bir arkadaşım sabırsızlanıp bayağı zorlamıştı ulaşmak için, o konuştu benim yerime. Daha sonra kendim denediğimde ben de ulaşamadım. Bağladıkları kişi telefonu açmıyor.
05 Aralık 2019 07:44

kommme
Kapalı
fazla zorlamak ters tepebilir
05 Aralık 2019 08:45

MetandMat
Aday Memur

Arkadaşlar ben aradım insan kaynakları ile görüşeceğimi söyledikten sonra beni insan kaynaklarına bağladılar. Bazı arkadaşlar tarih vermiş ama bana net bir tarih verilmedi. Çünkü arşiv araştırmasını ve güvenlik soruşturmasını KOSGEB değil BAKANLIK yürütüyormuş. Kosgebe sonuçlar geldiğinde hemen açıklayacaklarmış. Bir önceki alımda 7 ay kadar sürdüğünü de söyledi arkadaş ama şuanda o kadar sürmeyeceğini bu yıl sonuna kadar atamaların yapılacağını tahmin ediyorum dedi. Kesin olarak o da bilmiyor sadece tahmin ediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun.

05 Aralık 2019 12:38

blackcatp
Aday Memur

Arkadaşlar ben aradım insan kaynakları ile görüşeceğimi söyledikten sonra beni insan kaynaklarına bağladılar. Bazı arkadaşlar tarih vermiş ama bana net bir tarih verilmedi. Çünkü arşiv araştırmasını ve güvenlik soruşturmasını KOSGEB değil BAKANLIK yürütüyormuş. Kosgebe sonuçlar geldiğinde hemen açıklayacaklarmış. Bir önceki alımda 7 ay kadar sürdüğünü de söyledi arkadaş ama şuanda o kadar sürmeyeceğini bu yıl sonuna kadar atamaların yapılacağını tahmin ediyorum dedi. Kesin olarak o da bilmiyor sadece tahmin ediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun.

MetandMat, 1 hafta önce - Alıntıya git
evet daha önce ben yazmıştım 7 ay sürdüğünü ve bir arkadaşta o zaman ohal olduğudan bu kadar uzun sürdü bu bir kaç aya açıklanır demişti bana da çok mantıklı gelmişti açıkçası. tekrar kpss çalışma zamanı geldi ve biz belirsizlikteyiz.
05 Aralık 2019 13:07

matrak10rc
Aday Memur

tahminimce ocak ayında açıklanır, yeni yıl yeni bütçe...

Toplam 45 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?