Editörler :
16 Ekim 2019 17:53

blackcatp
Aday Memur

Mülakat sonucu 2 ay sürer mi, duyum alan yok mu arkadaşlar

vayo, 1 ay önce - Alıntıya git
2017 alımlarında yine aynı şekilde eylül ayında mülakatlar yapılmış ve işe alınanların kesin listesi nisan 2018te yayınlanmış. 7 ay sürmüş yani.
17 Ekim 2019 15:11

Phoebebuffay
Aday Memur
2017 alımlarında yine aynı şekilde eylül ayında mülakatlar yapılmış ve işe alınanların kesin listesi nisan 2018te yayınlanmış. 7 ay sürmüş yani.
blackcatp, 1 ay önce - Alıntıya git
2017 ile şu an bir olmaz bence , ohal varken soruşturmalar uzun sürüyordu bunu biliyoruz zaten. Şu an ohal de kalktı, mülakatta da 2-3 ay demişlerdi. 7 ay kadar süreceğini sanmıyorum ben hiç.
18 Ekim 2019 13:10

blackcatp
Aday Memur
2017 ile şu an bir olmaz bence , ohal varken soruşturmalar uzun sürüyordu bunu biliyoruz zaten. Şu an ohal de kalktı, mülakatta da 2-3 ay demişlerdi. 7 ay kadar süreceğini sanmıyorum ben hiç.
Phoebebuffay, 1 ay önce - Alıntıya git
tabiki olabilir ama msb 5 ay oldu açıklanmadı hala ben sadece örnek verdim.
20 Ekim 2019 15:02

Industry Engr
Aday Memur

Whathsaap grubu varsa ekleyebilirmisiniz

20 Ekim 2019 18:52

ibraozturk29
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle soruşturma sürecinin 2017'dekinden daha kısa süreceğini net olarak söyleyebilirim. O dönemde OHAL vardı ve ayıklamak zordu iyiyi kötüden. Aldığım dolaylı bilgi doğrultusunda en geç 3 ayda açıklanır denildi ancak dediğim gibi dolaylı bir bilgi. Mülakat günü ise 2 ay kadar sürer demişlerdi ama tabiki net bilgi değil. Ben 3 eylülde yani ilk gün girdim mülakata ve 17-18 eylül gibi hakkımda soruşturma başlatıldığını öğrendim. Ama herkes için mi başlatıldı yoksa kazananlar için mi başlatıldı bunu bilmiyorum. Benim öngörüm 2020 olmadan sonuçların açıklanacağı ve kazananların derhal eğitime katılacağı şeklinde.

21 Ekim 2019 17:09

indengg
Aday Memur
kurumu arayip herhangi bir bilgi alan var mi aciklanmasina dair
Toplam 26 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?