Editörler : gubaz
04 Eylül 2019 16:19

Av. Skirtil
Aday Memur
Puanım 88 yedeklere bi ihtimal o zaman. Ya da aile bakanlığı açıklanırsa belki.
mrs.msd, 2 ay önce - Alıntıya git
Garantiye alıp doğudan bir kaç il de ekleyebilirsiniz. Ama Artvin olur gibi duruyor. Tabi küsürat da önemli.
04 Eylül 2019 16:21

mrs.msd
Aday Memur
Garantiye alıp doğudan bir kaç il de ekleyebilirsiniz. Ama Artvin olur gibi duruyor. Tabi küsürat da önemli.
Av. Skirtil, 2 ay önce - Alıntıya git
Küsüratı yok maalesef :) Doğuyu pek düşünmüyorum en iyi ihtimalle Mardin yazarım
04 Eylül 2019 23:14

Avbttb
Aday Memur

88.7 akdeniz ege ve sonra belki karadenizden bir kaç il yazarım

discernment, 2 ay önce - Alıntıya git
Antalya kaçıncı tercihiniz olur :)
06 Eylül 2019 14:59

discernment
Memur
Antalya kaçıncı tercihiniz olur :)
Avbttb, 2 ay önce - Alıntıya git

Şu sıralar biraz meşgul olduğum için henüz kurumu arayıp bilgi almadım, aradıktan sonra karar veririm. Ama büyük ihtimal önlerde olur

06 Eylül 2019 21:48

Obkaraman
Aday Memur

Merhaba herkese, ben de eskişehir, sakarya, karabük ve kastamonu yazacağım. Puanım 89,0. Sizce eskişehirin gelme ihtimali var mı? Şimdeden herkes için hayırlısı olsun...

finchere, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhabalar. Benim de puanım 92.4 nişanlım sebebiyle Eskişehir yazmayı düşünüyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Herkese hayırlı olsun umarım :)

06 Eylül 2019 21:55

Obkaraman
Aday Memur

Arkadaşlar bu arada 92.4 ile tek tercih yazıcam. Sizce bir sıkıntı olur mu? Acaba garantiye almak için 2. sıraya başka bir yer daha yazsam mı ?

06 Eylül 2019 23:28

cevap yok
Aday Memur

Arkadaşlar bu arada 92.4 ile tek tercih yazıcam. Sizce bir sıkıntı olur mu? Acaba garantiye almak için 2. sıraya başka bir yer daha yazsam mı ?

Obkaraman, 1 ay önce - Alıntıya git

o puanla kadrolu avukatlık bile garantiyken neden sözleşmeli ogm?

06 Eylül 2019 23:56

Obkaraman
Aday Memur

o puanla kadrolu avukatlık bile garantiyken neden sözleşmeli ogm?

cevap yok, 1 ay önce - Alıntıya git

Muhtemelen merkezi atamada da fazla alım olacağı için Eskişehir açılır. Ama ben emin olamadığım için garantiye almak istiyorum Eskişehir'i. Ve sebebi de mutlaka burada kalmam gerekiyor.

07 Eylül 2019 00:03

Scarabeus
Aday Memur

Merhabalar. Benim de puanım 92.4 nişanlım sebebiyle Eskişehir yazmayı düşünüyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Herkese hayırlı olsun umarım :)

Tebrik ediyorum çok güzel puan almışsınız. 92 ile eskişehire yerleşememe ihtimaliniz yok. Yalnız size tavsiyem eskişehirde ilçeye mi atama yapılacak onu kontrol edin. Çünkü merkez ile ilçeler arası mesafe biraz uzak. Çünkü ben öyle bir duyum aldım isterseniz siz de biraz araştırın. Şimdiden hayırlı olsun.

07 Eylül 2019 00:06

Obkaraman
Aday Memur

Tebrik ediyorum çok güzel puan almışsınız. 92 ile eskişehire yerleşememe ihtimaliniz yok. Yalnız size tavsiyem eskişehirde ilçeye mi atama yapılacak onu kontrol edin. Çünkü merkez ile ilçeler arası mesafe biraz uzak. Çünkü ben öyle bir duyum aldım isterseniz siz de biraz araştırın. Şimdiden hayırlı olsun.

Scarabeus, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim. İlçede veya merkezde benim için farketmiyor. Tek tercih Eskişehir yazıcam kesin.

07 Eylül 2019 00:13

cevap yok
Aday Memur

Muhtemelen merkezi atamada da fazla alım olacağı için Eskişehir açılır. Ama ben emin olamadığım için garantiye almak istiyorum Eskişehir'i. Ve sebebi de mutlaka burada kalmam gerekiyor.

anladım. büyük ihtimal olur. 92 puandan fazla olanlar nasıl olsa tercih etmek ücretsiz diyerek on tercih yapıp eskişehiri tuttursalar bile gidip sözleşme imzalamayacakları için yedek olarak size kalır en kötü ihtimal. ogm alımlarında yedeklik diye bir şey duymuştum ilan metninin hepsini okumadım

21 Eylül 2019 13:40

Asiltan
Aday Memur

91 puan. Eşimde Mardin'de olmasi sebebiyle Mardin düşünüyorum.

cimbomluhukukcu, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayırlısı olsun
Toplam 52 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;