Editörler :
02 Eylül 2019 14:38   

Hastanıza Kimin Bakım Vermesini İstersiniz?

Bu ankete 13 gün 1 saatte, 107 kişi oy kullandı

02 Eylül 2019 14:46

BüyücüHemşire
Aday Memur

Tabiki lisans hemşire. Çünkü onlar hastalara bakım yaparken ellerinin değdiği su ilahi bir güçle birden kutsanıyor ve daha berrak oluyor ve daha iyi temizliyor,dokundukları ıslak mendilin kokusu bütün cihana yayılmıştır, bunu bilmeyen de kendine hemşireyim demesin.

02 Eylül 2019 15:00

frodoBagins
Memur

+

02 Eylül 2019 15:21

ronigaliba
Aday Memur

Duydular duydular eksilemişler hunharca öyle bi duyma:d

02 Eylül 2019 15:28

ronigaliba
Aday Memur

:D Başlığı açanın bana böyle bi şey söylemesi üzdüüü

02 Eylül 2019 15:29

VİCDANveAKIL
Memur

BİR ERGEN SAĞLIK AÇISINDAN RISK GRUBUDUR...

Bence bunu lise hemşireside biliyor...

02 Eylül 2019 15:43

Mehmethemşire02
Aday Memur

Anket sonuçları ortada, herkes lisans hemşire tercih eder.

Mesela şimdi liseli hemşireler hastane de yatsalar hasta olarak, kendilerine lisans hemşirenin bakmasını isterler onlarda lise hemşiresi istemez

02 Eylül 2019 15:53

Nazilli0
Kapalı

Mesela şimdi liseli hemşireler hastane de yatsalar hasta olarak, kendilerine lisans hemşirenin bakmasını isterler onlarda lise hemşiresi istemez

Mehmethemşire02, 2 hafta önce - Alıntıya git
valla ben şahsi olarak 75 barajını geçememiş kimsenin bana müdahale etmesini istemem KLAVYE yazarken ı kulkanan adam bana ne yapmaz :))))))
02 Eylül 2019 16:00

Mehmethemşire02
Aday Memur
valla ben şahsi olarak 75 barajını geçememiş kimsenin bana müdahale etmesini istemem KLAVYE yazarken ı kulkanan adam bana ne yapmaz :))))))
Nazilli0, 2 hafta önce - Alıntıya git

'' kulkanan '' ne demek ?

02 Eylül 2019 16:04

frodoBagins
Memur

yeni bir dil icat etmiş :D

02 Eylül 2019 16:05

Nazilli0
Kapalı

Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
02 Eylül 2019 16:06

Nazilli0
Kapalı

yeni bir dil icat etmiş :D

frodoBagins, 2 hafta önce - Alıntıya git
he böğle de var sen pek seversin:))
02 Eylül 2019 16:07

Kaan1238
Aday Memur

Frodo efsanesin ya asdd Benim cevabim Gandalf :D

02 Eylül 2019 16:17

frodoBagins
Memur
he böğle de var sen pek seversin:))
Nazilli0, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hahaha yaaa işte öyle olur, başkasının yazım yanlışıyla dalga geçersin sonra döner sen de yazım yanlışı yapınca, öyle maal maaal bakarsın hadi defol rezil oldun.

Git bak fazla kaşınma! Gandalf yakınlarda dolanıyor, elindeki asası ççookkk büyükmüş anladın sen ;) Mazallah :D :D :D :D :D :D

Bu lafın üzerine gitmezse eksileyin bunu. Hadi bu sana son yazışım beni ararsan şayet torba köydeyim, torba köylü bagins de tarif ederler.

02 Eylül 2019 16:22

Nazilli0
Kapalı

Hahaha yaaa işte öyle olur, başkasının yazım yanlışıyla dalga geçersin sonra döner sen de yazım yanlışı yapınca, öyle maal maaal bakarsın hadi defol rezil oldun.

Git bak fazla kaşınma! Gandalf yakınlarda dolanıyor, elindeki asası ççookkk büyükmüş anladın sen ;) Mazallah :D :D :D :D :D :D

Bu lafın üzerine gitmezse eksileyin bunu. Hadi bu sana son yazışım beni ararsan şayet torba köydeyim, torba köylü bagins de tarif ederler.

Klavye (-ı yok öğren ) hatası yanyana kelimeler arasında olur. Defalarca olmaz. K ve l harfi arasında 0 harf y ve ğ arasında ise 4 harf vardır. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır ;))
02 Eylül 2019 16:23

Nazilli0
Kapalı

(harf bu arada ) Sana bi tavsiye bi hata yapınca kabul et .Öğren komik olan hatan değil. Terbiyesizliğinle konuyu kapatmaya çalışman ;)
02 Eylül 2019 16:24

frodoBagins
Memur

Gömebilirsiniz bunu arkadaşlar, hayırlı gömülmeler :D

02 Eylül 2019 16:28

Nazilli0
Kapalı

Gömebilirsiniz bunu arkadaşlar, hayırlı gömülmeler :D

A aa böğle yapma alınırım :)) 60 almış adamın verdiği eksiden ne olur ya vermezsen hatrım kalır :)))
02 Eylül 2019 16:28

ronigaliba
Aday Memur

Liseliler niye liseli istemesin:d Şahsen ben işini iyi yapanı isterim damar yolu açamayan liseli de var lisans da var. Sizin gibi ayrımcı mıyız l*n:d

02 Eylül 2019 16:33

Nazilli0
Kapalı
Arkadaşlar bu arada önünüzde kaç kişi kaldı bilmiyorsanız eksilere bakabilirsiniz her eksi bi 60 :))
02 Eylül 2019 16:48

Hemsiree7890
Şef

ergen ergen diyorsunuz da en küçüğümüz 21 yaşında o zaman siz de ergensiniz :)

Toplam 142 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?